MIZON Krem do twarzy wydzielania ślimak przesączu 80% (ślimak naprawy Krem) (Objem 15 ml - tuba)

Marka: MIZON Nr katalogowy: 100002390253

Sprzedaż partnerska

MIZON Krem do twarzy wydzielania ślimak przesączu 80% (ślimak naprawy Krem) (Objem 15 ml - tuba)

Krem pod oczy przeznaczony jest do pielęgnacji bardzo delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu. Zawiera on 80% wydzielanie ślimaka i EGF (czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego), dwa główne składniki zapewnienia leczenia zmarszczek, regeneracja skóry wyeliminowania ciemnych kręgów wokół oczu. Pełny opis

56

56 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Krem pod oczy przeznaczony jest do pielęgnacji bardzo delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu. Zawiera on 80% wydzielanie ślimaka i EGF (czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego), dwa główne składniki zapewnienia leczenia zmarszczek, regeneracja skóry wyeliminowania ciemnych kręgów wokół oczu. EGF jest jednym ze składników naturalnych komórek skóry, w której po 25 roku życia, maleje, to jest zatem uzupełniać w celu zmniejszenia skłonności do powstawania drobnych zmarszczek wokół oczu.

Substancje czynne zawarte w ekstrakcie ślimak zachęcić regenerację oraz zapobiegają występowaniu zmarszczek i cienkich linii. Przy regularnym stosowaniu, wyraźnie poprawia strukturę skóry. Skóra jest wzmocniona i ma zdrowe i naturalnie piękny wygląd. Dzięki kompozycji ochronnego nadaje się do skóry wrażliwej.

Mucyny, który jest naturalnym składnikiem wydzieliny ślimaka, znacząco regeneruje skórę. Adenozyny i Peptide ujędrniają skórę i pomaga gładkie grzywny vrásky.Niacinamid rozwiązuje problem z ciemne kręgi wokół oczu, skóry rozjaśniające dzięki kontroli produkcji melaniny.

składniki aktywne

  • wyodrębnić ślimak wydzieliny o uzdrowienie i regeneracji efektów.
  • Adenozyna i peptydu miedzi do traktowania zmarszczek
  • Niacynamid rozjaśnia skórę.
  • EFG za elastyczność skóry,
  • kwas hialuronowy i nawilża olej podmokłych i ochrony skóry.

Efekty:

  • Przysmaki i wygładza drobne zmarszczki wokół oczu,
  • regeneruje skórę,
  • eliminuje cienie wokół oczu,
  • ujędrnia skórę,
  • rozjaśnia.
Jak korzystać:

Rano i wieczorem, po dokładnym oczyszczeniu, delikatnie wmasować niewielką ilość okrężnymi ruchami w skórę wokół oczu. Kompozycja powinna być nakładana w kierunku od zewnętrznej do wewnętrznej kącie oka.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Marka MIZON
Pojemność 15 ml - tuba