Scholl Rajstopy uciskowe 20-dniowe Light LEGS ™ (wariant L)

Scholl Rajstopy uciskowe 20-dniowe Light LEGS ™ (wariant L)

Nr.: 100002396758
Sprzedaż partnerska
Rajstopy uciskowe stymulują krążenie krwi i zapewniają doskonały kształt nóg.  Zapewniają poczucie komfortu przez cały dzień. . Pełny opis
87 zł
53 zł
-39%
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 5+ sztuk

11.05.2021 - 12.05.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100002396758

Opis

Rajstopy uciskowe stymulują krążenie krwi i zapewniają doskonały kształt nóg. Zapewniają poczucie komfortu przez cały dzień. 

Właściwości:

  • stymulują krążenie krwi,
  • pomagają nadać nogom smuklejszych kształtów
  • nieprzezroczyste rajstopy 20 Den
  • zapewniają stopniowy ucisk – od kostek po uda, pomagając stymulować krążenie
  • niwelują uczucie zmęczenia i bólu nóg

Dzięki najnowszym innowacjom firmy Scholl, bolesne nogi należą do przeszłości.

Dzięki unikalnej strukturze tkaniny z technologią Fiber Firm, przezroczyste uciskowe rajstopy pomagają stymulować krążenie krwi w nogach i nadają im piękny kształt. Nadają uczucia lekkości i świetnie wyglądają – przez cały dzień.
 

Jak działają Scholl Light Legs?
Sekret tkwi w specjalnej technologii FibreFirm. Jest to specjalna technika tkania, która zapewnia delikatny, stopniowy ucisk – od kostki do uda. Łagodny nacisk wywierany przez rajstopy jest najsilniejszy w kostce i stopniowo maleje w kierunku biodra. Jednostka ucisku jest wyrażona w mmHg (milimetr słupa rtęci). Im wyższa wartość mmHg, tym wyższy nacisk. Scholl Light Legs mają profil ciśnienia 10 mmHg w kostce, 5 mmHg w łydce i 3,5 mmHg w udzie, co pomaga stymulować krążenie krwi od stopy z powrotem do serca. Zapewnia nogom lekkość podczas długiego siedzenia lub stania.