Woody Krykiet ogrodowy w siateczce
61 zł

Krykiet ogrodowy w siateczce marki Woody doskonale sprawdzi się podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Przeznaczony jest dla maksymalnie 4 graczy i umożliwi miłe spędzenie czasu z z przyjaciółmi. Produkt cechuje pozytywny wpływ na rozwój dziecka oraz wysoka jakoś.


Teddies Krykiet dla 4 graczy
95 zł

Krykiet dla 4 graczy to zestaw 20 elementów, które pozwolą na zorganizowanie kompletnego meczu dla 2 lub 4 osób. Doskonała jakość wykonania oraz wytrzymałe materiały gwarantują bezpieczeństwo oraz trwałość przez wiele lat.


Acra Gra w Krykieta dla 6 osób
105 zł
101 zł

Gra w Krykieta dla 6 osób marki Woody zagraj w klasyczną grę plenerową, przy której będziesz się wspaniale bawić z rodziną i przyjaciółmi! Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez uderzanie piłki przez bramki. Zestaw krykiet zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do gry w sześć osób.


ECOIFFIER zestaw gier 7 w 1
94 zł

Nowość

Zestaw 7 gier idealny do zabaw w pomieszczeniach i w ogrodzie. Zawiera: frisbee, krokiet, łowienie rybek, golf, łapanie piłeczek, kółko i krzyżyk oraz kręgle. Dzieci mogą spędzać z nim czas na zewnątrz, podczas słonecznej pogody oraz w środku, kiedy są zmuszone do pozostania w domu.


Plan Toys Krykiet
135 zł
130 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Krykiet marki Plantoys zagraj w klasyczną grę plenerową, przy której będziesz się wspaniale bawić z rodziną i przyjaciółmi! Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez uderzanie piłki przez bramki. Zestaw krykiet zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do gry w sześć osób.


Teddies gra w krykieta dla 4 graczy
99 zł

Dzięki drewnianemu krykietowi można cieszyć się zabawą w ogrodzie i w podróży. Celem gry jest zdobycie piłki przez wszystkie bramki. Ten zestaw do gry w krykieta zawiera całe niezbędne wyposażenie do gry dla czterech osób.


Hape krykiet dla dzieci
99 zł

Kolorowy krykiet oczaruje wszystkich zawodników! Wykonany z wysokiej jakości trwałego drewna, uczy dzieci kolorów, liczb i pomaga rozwijać umiejętności manualne. Dodatkowo pobudza wyobraźnię i kreatywność, co pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój najmłodszych.


zestaw do golfa Globo deluxe
33 zł

Nowość

Z zestawem Golf DELUXE Wasze dziecko na chwilę stanie się zawodowym golfistą. Zestaw do golfa zapewni mnóstwo zabawy. Kije golfowe są wykonane z lekkiego i bezpiecznego plastiku, co ułatwia obsługę. Produkt oferowany jest w 3 wariantach kolorystycznych.