shumee Stół jadalniany, 140x70x76 cm, lite drewno akacjowe i mango

shumee Stół jadalniany, 140x70x76 cm, lite drewno akacjowe i mango

Nr.: 100051880003
Sprzedaż partnerska
Ten drewniany stół jadalniany dodaje industrialnego wyglądu i będzie doskonałym dodatkiem do Twojej kuchni i jadalni. Wykonany ręcznie z litego drewna akacjowego i mango stół jadalniany charakteryzuje się niezwykłą stabilnością i trwałością. Drewno mango to twarde drewno o zwartym usłojeniu, a drewn Pełny opis
1 029 zł
Z VAT + KGO
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

25.10.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100051880003

Opis

Ten drewniany stół jadalniany dodaje industrialnego wyglądu i będzie doskonałym dodatkiem do Twojej kuchni i jadalni.

Wykonany ręcznie z litego drewna akacjowego i mango stół jadalniany charakteryzuje się niezwykłą stabilnością i trwałością. Drewno mango to twarde drewno o zwartym usłojeniu, a drewno akacjowe to tropikalne drewno, które jest odporne na czynniki pogodowe. Każdy etap procesu produkcji jest przeprowadzany z najwyższą starannością, czy to szlifowanie, malowanie czy lakierowanie. Nogi malowane proszkowo na biało zapewniają większą stabilność mebla. Mocny blat prezentuje mozaikowy wzór w jodełkę, dzięki czemu będzie wyjątkową ozdobą do Twojego wnętrza. Sprawdzi się również do postawienia na nim napojów lub przekąsek.

Ważna uwaga: kolory i usłojenie poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest unikatowy; wysyłka odbywa się losowo.

  • Materiał: lite drewno akacjowe i mango o naturalnym wykończeniu, stal malowana proszkowo na biało
  • Wymiary: 140 × 70 × 76 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Wymagany montaż: tak