shumee Stolik konsola, 89 x 44 x 76 cm, lite drewno mango

shumee Stolik konsola, 89 x 44 x 76 cm, lite drewno mango

Nr.: 14117001
Sprzedaż partnerska
Ta drewniana konsola w rustykalnym stylu będzie znakomitym dodatkiem do Twojego salonu, jadalni, przedpokoju itd. Może być także używana jako stolik boczny, stolik do przedpokoju, toaletka itp. Stolik wykonano z litego drewna mango o naturalnym wykończeniu, które jest trwałe i piękne. Każdy etap pro Pełny opis
591 zł
Z VAT
Partner: Shumee
Darmowa dostawa

W magazynie partnera 5+ sztuk

04.07.2022 - 05.07.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Shumee

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 14117001

Opis

Ta drewniana konsola w rustykalnym stylu będzie znakomitym dodatkiem do Twojego salonu, jadalni, przedpokoju itd. Może być także używana jako stolik boczny, stolik do przedpokoju, toaletka itp.

Stolik wykonano z litego drewna mango o naturalnym wykończeniu, które jest trwałe i piękne. Każdy etap procesu produkcji, taki jak polerowanie i lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Piękne usłojenie drewna nadaje każdemu meblowi niepowtarzalny charakter i czyni go nieco innym od pozostałych. Mocny blat będzie idealnym miejscem do wyeksponowania przedmiotów dekoracyjnych, ramek ze zdjęciami i roślin doniczkowych. Płynnie wysuwająca się szuflada i otwarta półka mogą być używane do przechowywania mniejszych przedmiotów, takich jak klucze, notesy, długopisy i inne drobiazgi. Mebel jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji za pomocą wilgotnej ściereczki.

Stolik konsolowy jest łatwy w montażu. Ważna informacja: poszczególne meble mogą różnić się kolorystycznie, co sprawia, że każdy stolik jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo.

  • Kolor: naturalny
  • Materiał: lite drewno mango o naturalnym wykończeniu
  • Wymiary: 89 × 44 × 76 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Z jedną szufladą i jedną otwartą półka