Babybjörn kubki Babybjorn 2 szt., pudrowy zielony

Marka: Babybjörn Nr katalogowy: 1348684001

Babybjörn kubki Babybjorn 2 szt., pudrowy zielony

Kubki BabyBjörn to idealny wybór na pierwszy raz dla dzieci, które chcą już nauczyć się pić z otwartego kubka jak ich rodzice. Od około 8 miesięcy. Kubek dla maluchów został zaprojektowany zgodnie z tym, w jaki sposób piją dzieci. Łatwe do chwycenia materiały i wyraźne linie sprawiają, że kubek jest przyjemny w użytkowaniu. Zaokrąglona, górna krawędź jest odpowiednia dla wrażliwych ust dziecka. Pełny opis

74

74 zł Z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 1348684001

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Kubki BabyBjörn to idealny wybór na pierwszy raz dla dzieci, które chcą już nauczyć się pić z otwartego kubka jak ich rodzice. Od około 8 miesięcy. Kubek dla maluchów został zaprojektowany zgodnie z tym, w jaki sposób piją dzieci. Łatwe do chwycenia materiały i wyraźne linie sprawiają, że kubek jest przyjemny w użytkowaniu. Zaokrąglona, górna krawędź jest odpowiednia dla wrażliwych ust dziecka.

TRWAŁY PRODUKT
-Kubek BabyBjörn jest wykonany z trwałych i odpornych materiałów, które nie zawierają BPA. Można go myć w zmywarce, podgrzewać w kuchence mikrofalowej i przechowywać w lodówce i zamrażarce.

PRZEMYŚLANY, SZWEDZKI DESIGN
Nisko umieszczony środek ciężkości i szeroka podstawa z gumowanym dnem utrzymują kubek stabilnie na stole. Krawędź dolnej, zewnętrznej strony kubka ślizga się, a nie przewraca, gdy dziecko go popycha. Mleko „szkło” pokazuje, ile napoju jest jeszcze w kubku.

Materiał

-Polipropylen i TPE (elastomer termoplastyczny).
-Tworzywa sztuczne są certyfikowane jako bezpieczne do stosowania z żywnością i spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa (EWG) i USA (FDA). -Ten produkt nie zawiera PVC, BPA, ftalanów, kadmu, ołowiu, bromu i chloru. -Ponadto, użyty plastik nadaje się do recyklingu.

-Pojemność kubka: 100 ml.

Pielęgnacja

– Mycie ręczne lub w zmywarce, podgrzewanie w kuchence mikrofalowej i chłodzenie w lodówce i zamrażarce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność całkowita 100 ml
Uchwyt nie
Kolor zielony
kapek tak
słomka nie
Smoczek nie
Thermo nie