Babybjörn kubki Babybjorn 2 szt., pudrowy zielony

Babybjörn kubki Babybjorn 2 szt., pudrowy zielony

Nr.: 1348684001
Kubki BabyBjörn to idealny wybór na pierwszy raz dla dzieci, które chcą już nauczyć się pić z otwartego kubka jak ich rodzice. Od około 8 miesięcy. Kubek dla maluchów został zaprojektowany zgodnie z tym, w jaki sposób piją dzieci. Łatwe do chwycenia materiały i wyraźne linie sprawiają, że kubek jest przyjemny w użytkowaniu. Zaokrąglona, górna krawędź jest odpowiednia dla wrażliwych ust dziecka. Pełny opis

default
default
default
default
86 zł
Z VAT
Dostarcza MALL

W magazynie ostatnia sztuka

Jutro odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
21.10.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
22.10.2021 - 26.10.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Kubki BabyBjörn to idealny wybór na pierwszy raz dla dzieci, które chcą już nauczyć się pić z otwartego kubka jak ich rodzice. Od około 8 miesięcy. Kubek dla maluchów został zaprojektowany zgodnie z tym, w jaki sposób piją dzieci. Łatwe do chwycenia materiały i wyraźne linie sprawiają, że kubek jest przyjemny w użytkowaniu. Zaokrąglona, górna krawędź jest odpowiednia dla wrażliwych ust dziecka.

TRWAŁY PRODUKT
-Kubek BabyBjörn jest wykonany z trwałych i odpornych materiałów, które nie zawierają BPA. Można go myć w zmywarce, podgrzewać w kuchence mikrofalowej i przechowywać w lodówce i zamrażarce.

PRZEMYŚLANY, SZWEDZKI DESIGN
Nisko umieszczony środek ciężkości i szeroka podstawa z gumowanym dnem utrzymują kubek stabilnie na stole. Krawędź dolnej, zewnętrznej strony kubka ślizga się, a nie przewraca, gdy dziecko go popycha. Mleko „szkło” pokazuje, ile napoju jest jeszcze w kubku.

Materiał

-Polipropylen i TPE (elastomer termoplastyczny).
-Tworzywa sztuczne są certyfikowane jako bezpieczne do stosowania z żywnością i spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa (EWG) i USA (FDA). -Ten produkt nie zawiera PVC, BPA, ftalanów, kadmu, ołowiu, bromu i chloru. -Ponadto, użyty plastik nadaje się do recyklingu.

-Pojemność kubka: 100 ml.

Pielęgnacja

– Mycie ręczne lub w zmywarce, podgrzewanie w kuchence mikrofalowej i chłodzenie w lodówce i zamrażarce.