Tescoma Waga kuchenna Delícia 634560
60 zł

Waga kuchenna Delicia w kremowym kolorze, jest używana do ważenia żywności o wadze do 2,2 kg. Podczas ważenia różnych żywności skala pomiaru może być przeniesiona i stopniowo ważyć więcej żywności w jednym pojemniku, skala pomiarowa jest z rozdzielczością 20 gramów.


Tescoma Elektroniczna miarka ważąca DELICIA
85 zł

Elektroniczna miarka ważąca Tescoma DELICIA, doskonała do szybkiego i dokładnego odmierzania mąki, cukru, przypraw, masła i innych składników ważących maksymanie 300 g. Elektroniczna łyżka jest łatwa w obsłudze i zajmuje mało miejsca w kuchennej szufladzie.


Tescoma Cyfrowa waga kuchenna ACCURA 5 kg
115 zł

100 zł

Cyfrowa waga kuchenna ACCURA zważy produkty do 5 kg z dokładnością do 1 g. Posiada funkcję stopniowego doważania większej ilości produktów. Odpowiednia do gotowania i pieczenia.


Tescoma Cyfrowa waga kuchenna ACCURA 15kg
129 zł

119 zł

Cyfrowa waga kuchenna ACCURA zważy produkty do 15 kg z dokładnością do 1 g. Posiada funkcję stopniowego doważania większej ilości produktów. Odpowiednia do gotowania i pieczenia.


Tescoma Cyfrowa waga kuchenna ACCURA 500 g
95 zł

87 zł

Cyfrowa waga kuchenna ACCURA zważy produkty do 500 g z dokładnością do 0,1 g. Posiada funkcję stopniowego doważania większej ilości produktów. Odpowiednia do gotowania i pieczenia.