MAXXO Szklanki do piwa Beer 500 ml, 2szt
63 zł 31,50 Zł/szt

Szklanki do piwa Maxxo Termo to idealny zestaw do Twojej kuchni. Wykonane z podwójnego szkła borokrzemowego doskonale nadają się do podawania napoi na zimno lub gorąco oraz zapewniają utrzymanie temperatury na dłużej.

MAXXO Szklanki do Piwa Maxxo Termo Beer, 2szt
50 zł 25,00 Zł/szt

Szklanki do piwa Laica Maxxo Termo to idealny zestaw do Twojej kuchni. Wykonane z podwójnego szkła borokrzemowego doskonale nadają się do podawania napoi na zimno lub gorąco oraz zapewniają utrzymanie temperatury na dłużej.

Ceramic Blade chłodzący dozownik do piwa Ball, 3,5 l
142 zł 138 zł

Praktyczny i oryginalny dozownik do napoju marki Ceramic Blade z osobnym pojemnikiem na lód, który utrzymuje napój w stanie chłodnym bez rozcieńczania wodą. Przybliżona objętość wynosi 3,5 litra.

Orion pokal do piwa EXCLUSIVE 0,43 l 2 szt.
43 zł 38 zł 19,00 Zł/szt

Designerski pokal EXCLUSIVE do piwa od marki Orion przyciągnie uwagę każdego gościa. Ciesz się wspaniałym piwem z tego designerskiego pokala ze ściętym brzegiem. Może być myty w zmywarce do naczyń. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

Tescoma zestaw kieliszków do piwa CREMA 300 ml, 6 szt.
96 zł 16,00 Zł/szt

Elegancki zestaw kieliszków CREMA marki Tescoma został wykonany ze szkła kryształowego wysokiej jakości. W opakowaniu znajduje się 6 pokali o objętości 300 ml. Doskonale nadają się do użytku codziennego oraz podczas uroczystości każdego typu. Uniwersalny kształ i błyszczące szkło doskonale eksponują złoty kolor piwa. Pokale CREMA znajdują zastosowanie również jako kieliszki do kolorowych drinków i innych napojów.

Tescoma zestaw kieliszków do piwa CREMA 500 ml, 6 szt.
102 zł 17,00 Zł/szt

Elegancki zestaw kieliszków CREMA marki Tescoma został wykonany ze szkła kryształowego wysokiej jakości. W opakowaniu znajduje się 6 pokali o objętości 500 ml. Doskonale nadają się do użytku codziennego oraz podczas uroczystości każdego typu. Uniwersalny kształ i błyszczące szkło doskonale eksponują złoty kolor piwa. Pokale CREMA znajdują zastosowanie również jako kieliszki do kolorowych drinków i innych napojów.

Banquet kieliszki do piwa Leona 370 ml, 6 szt.
38 zł 6,33 Zł/szt

Zapomnij o ciężkim, półlitrowym kuflu i zaserwuj piwo w eleganckim kieliszku na małej stópce. Kieliszki wykonane z wysokiej jakości szkła czeskiej produkcji, która podobnie jak czeskie piwo nigdy nie zawiedzie.