Brazil Keratin Brazylijskiego keratyny 150 ml Pielęgnacja

Marka: Brazil Keratin Nr katalogowy: 100002387735

Sprzedaż partnerska

Brazil Keratin Brazylijskiego keratyny 150 ml Pielęgnacja

Brazylijska keratyna jest specjalny zabieg dla wygładzenia i przywrócenia zniszczonych włosów. Podstawą leczenia jest keratyna i kolagen kompleks, który pozostawia włosy lśniące i nawilżona, a także pozwala na łatwiejszy montaż. Pełny opis

112

112 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002387735

Pełny opis

Opis produktu

Brazylijska keratyna jest specjalny zabieg dla wygładzenia i przywrócenia zniszczonych włosów. Podstawą leczenia jest keratyna i kolagen kompleks, który pozostawia włosy lśniące i nawilżona, a także pozwala na łatwiejszy montaż. Brazylijska keratyna jest produkowany w UE, według oryginalnej receptury brazylijskiej, przystosowany do włosów europejskich.

Efekty:

  • idealnie gładkie włosy
  • głęboko odżywia i odbudowuje włókna włosa.
Jak korzystać:

umyj włosy Wyjaśnianie sprzątanie szampon , Szampony, pozostawić na 10 minut, a następnie przemyć wodą i wydmuchu 80%. Brazylijska keratyna Zastosuj pół centymetra od skóry głowy. Grzebień grzebień do włosów z drobnymi zębami w celu uzyskania jednolitego stosowania produktu. Pozostawić do wchłonięcia na włosach przez około 20 minut, a następnie wysadzić umiarkowanie ciepłe powietrze za pomocą grzebienia. Cienkie nitki włosów prasować Żelazko jest w 210 do 230 ° C, co najmniej około 7 – 10 razy na warkocz. Pierwsze trzy dni po brazylijskiej keratyny umyć włosy. W tych dniach nie powinien również dać włosy w kucyk, warkocz lub uszu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj włosów włosy kręcone, grube, włosy uszkodzone