Floïd Tonik do włosów (włosów tonik niebieski) 400 ml

Marka: Floïd Nr katalogowy: 100002396034
Floïd Tonik do włosów (włosów tonik niebieski) 400 ml

Sprzedaż partnerskaWyprzedaż

Floïd Tonik do włosów (włosów tonik niebieski) 400 ml

Floid tonik do włosów nadaje się do białych i siwych włosów pomaga utrzymać naturalny i zdrowy kolor włosów i zapobiega żółknięciu o siwych włosach. tonik do włosów wzmacnia cebulki włosów i ich naturalną i zdrową strukturę. Pełny opis

61

61 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Floid tonik do włosów nadaje się do białych i siwych włosów pomaga utrzymać naturalny i zdrowy kolor włosów i zapobiega żółknięciu o siwych włosach. tonik do włosów wzmacnia cebulki włosów i ich naturalną i zdrową strukturę. Tonik jest również przydatny jako przygotowanie przed nałożeniem produktów do stylizacji do włosów.

cechy:

  • utrzymania zdrowego naturalnego koloru włosów
  • wzmacnia cebulki włosów,
  • odżywia włosy i skórę głowy.
  • Ułatwia rozczesywanie.
  • Dodaje przyjemny długotrwały zapach.
  • Wyprodukowano w Hiszpanii.
Jak korzystać:

Wlać trochę tonikiem w dłoni i stosuje się do lekko wilgotne włosy (najlepiej po umyciu szamponem). Tonizujte silne ruchy palców na włosy i skórę głowy, aż do suchych włosów. Następnie nałożyć produkt do stylizacji włosów i grzebień Grzebień do pożądanego kształtu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj włosów włosy dojrzałe, włosy normalne