Geox kurtka damska Emalise W9428V T2580 F8265 S różowa

Geox kurtka damska Emalise W9428V T2580 F8265 S różowa

Nr.: 1380470002
Ciepła, monochromatyczna kurtka damska z rękawiczkami. Unikalny materiał Geox wyróżnia się oddychalnościątermoregulacją. Zaletą jest zapięcie na ukryty suwak. Dopasowany krój z bocznymi kieszeniami i kaptur ozdobiony sztucznym futerkiem. Pełny opis
Dostarcza MALL
769 zł
Z VAT

Towar wycofany z oferty

Nr.: 1380470002

Opis

Geox kurtka damska Emalise W9428V T2580

Właściwości

  • Tabela rozmiarów Geox – kurtki damskie, płaszcze
  • Pikowana kurtka damska
  • Zapięcie na ukryty zamek
  • Stojący kołnierzyk
  • Dopasowany krój
  • Przestronne kieszenie

Parametry techniczne

Dostawca Mall
Przeznaczenie Damskie
Rodzaj odzieży Kurtka
Zapięcie Na suwak
Kaptur Tak
Typ kołnierza Stójka
Materiał Poliamid

Ostrzeżenie

  • Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie producenta podczas konserwacji / prania!
ppi

Ubranie, które oddycha

Opatentowana technologia marki Geox wykorzystuje zasadę przepływu, która zapewnia odprowadzenie ciepłego powietrza. Powietrze ucieka oddychającą taśmą, która biegnie od jednego ramienia, do drugiego. Wnętrze wyposażone jest w specjalną wodoodpornąoddychającą membranę, która spełnia podwójną funkcję, pozwalając na ucieczkę ciepłego, wilgotnego powietrza, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się wody.
ppi

Testowany laboratoryjnie

Skuteczność opatentowanych elementów odzieży Geox została potwierdzona testami, przeprowadzonymi przy użyciu specjalnych urządzeń patentowych w laboratoriach badawczych marki Geox. W testach tych porównano dwa całkowicie identyczne artykuły odzieżowe, jeden z systemem Geox, a drugi bez. Testy wykazały, że odzież z opatentowanym systemem Geox uzyskała wynik lepszy o 40%. Korzyści są oczywiste – z systemem Geox odzież pozostaje sucha i minimalizuje poczucie wilgoci. Zmniejsza to ryzyko chorób spowodowanych nadmiernym poceniem i „dreszczami“. To właśnie dowód na to, że ubranie Geox oddycha tak jak Ty.