Geox płaszcz damski Felyxa W9428X T2568 L czarny

Geox płaszcz damski Felyxa W9428X T2568 L czarny

Nr.: 1397598009
Płaszcz damski Geox jest wykonany z wysokiej jakości aksamitu, co nadaje mu wyjątkowy charakter. Płaszcz z miękkim, pikowanym wzorem aż kusi, by go włożyć. Prosty krój sprawia, że będzie to ponadczasowy dodatek, który od razu pokochasz. Opatentowane taśmy Geox są zaprojektowane w celu regulacji przepływu powietrza, więc nie ma ryzyka przegrzania lub nieprzyjemnego pocenia się. Pełny opis

L
L

Tabela rozmiarów

599 zł
Z VAT
Dostarcza MALL

Towar wycofany z oferty

Nr.: 1397598009

Opis

Geox płaszcz damski Felyxa W9428X T2568

Właściwości

  • Tabela rozmiarów: Geox – kurtki damskie, płaszcze
  • Miękki, aksamitny materiał
  • Funkcjonalne wzornictwo, dzięki opatentowanym taśmom wentylacyjnym Geox
  • Kaptur
  • Boczne kieszenie na suwak
  • Zapięcie na zamek na całej długości

Parametry

Dostawca Mall
Przeznaczenie Damskie
Kolor
Rodzaj odzieży Płaszcz
Zapięcie Na zamek
Kaptur Tak
Typ kołnierza Stójka
Materiał 94% Poliester, 6% Elastan

Ostrzeżenie

  • Podczas konserwacji/prania należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta zamieszczonymi na etykiecie!
ppi

Ubranie, które oddycha

Opatentowana technologia marki Geox wykorzystuje zasadę przepływu, która zapewnia odprowadzenie ciepłego powietrza. Powietrze „ucieka” oddychającą taśmą, która biegnie od jednego ramienia, do drugiego. Wnętrze taśmy wyposażone jest w specjalną, wodoodpornąoddychającą membranę, która spełnia podwójną funkcję, pozwalając na odprowadzenie ciepłego, wilgotnego powietrza, a jednocześnie zapobieganie przedostawaniu się wody.
ppi

Testowany laboratoryjnie

Skuteczność opatentowanych elementów odzieży Geox została potwierdzona testami, przeprowadzonymi przy użyciu specjalnych urządzeń patentowych w laboratoriach badawczych marki Geox. W testach tych porównano dwa całkowicie identyczne artykuły odzieżowe, jeden z systemem Geox, a drugi bez. Testy wykazały, że odzież z opatentowanym systemem Geox uzyskała wynik lepszej o 40% oddychalności. Korzyści są oczywiste – z systemem Geox odzież pozostaje sucha i minimalizuje poczucie wilgoci. Zmniejsza to ryzyko chorób, spowodowanych nadmiernym poceniem w chłodną pogodę. To właśnie dowód na to, że ubranie Geox oddycha tak, jak Ty.