Canon lampa błyskowa Speedlite 470 EX-AI
1 999 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa błyskowa Canon Speedlite 470 EX-AI o szerokim zakresie pokrycia ogniskowych, który jest przydatny do zdjęć grupowych oraz funkcji Auto Intelligent Bounce odbijającej światło od różnych powierzchni, co jest bardzo dobre do zdjęć portretowych. Lampa posiada także szerokie możliwości obrotu w pionie i poziomie oraz wyświetlacz LCD dla łatwej obsługi.

Canon Speedlite 600EX II-RT
2 626 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa błyskowa Speedlite 600EX II-RT została zaprojektowana z myślą o fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę i działaniu w najbardziej wymagających sytuacjach. Można używać jej jako lampy zewnętrznej lub zamocowanej do stopki aparatu. Jest na tyle uniwersalna, że umożliwi Ci przejęcie pełnej kontroli nad oświetleniem. Liczba przewodnia 60.

Canon lampa błyskowa Speedlite 430 EX III-RT
1 321 zł

Lampa błyskowa Canon Speedlite 430 EX III-RT to idealne urządzenie dla pasjonatów fotografii. Dzięki kompaktowemu, lekkiemu korpusowi – urządzenie zmieści się do torby z aparatem, przez można go zabrać wszędzie. Ponadto, urządzenie jest proste w obsłudze, aby zapewnić wysoki komfort korzystania. Co więcej, istnieje możliwość zdalnego sterowania lampą dla uzyskania pożądanego efektu.

Canon Speedlite 270 EX II
1 032 zł
+ darmowa dostawa

Lampa błyskowa Canon Speedlite 270EX II 4CE niewielka, łatwa w użyciu zarówno w trybie pracy zdalnej, jak i wówczas, gdy jest umieszczona w stopce kontaktowej. Mimo niewielkich rozmiarów lampa dysponuje potężną mocą i liczbą przewodnią 27 (m,ISO 100), dzięki czemu umożliwia fotografowanie odległych obiektów.