Łańcuchy na koła

Towary z kategorii łańcuchy na koła są odpowiednie dla każdego kierowcy. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, skorzystaj z działu promocji, w którym możesz nabyć akcesoria samochodowe ze sporym rabatem. Możesz także porównać produkty według ocen innych klientów. Kupuj wiele w jednym e-sklepie i ciesz się korzyściami:

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zakupy do domu w wyznaczonym przez Ciebie dniu.
  • Mamy ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju oraz punkt we Wrocławiu.
  • Skorzystaj z jednego z nich i zaoszczędź na przesyłce.
  • Wybierz najwygodniejszy dla siebie rodzaj płatności - online, przelewem tradycyjnym lub gotówką przy odbiorze.
  • Nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów? Możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta dołoży wszelkich starań, by rozwiać Twoje wątpliwości związane z zamówieniem oraz produktami z kategorii łańcuchy na koła.

W ofercie MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów.

4 produkty
4Cars łańcuchy na koła - SUVy, terenówki KN260
10x

4Cars łańcucjy na koła dla SUVów i terenówek

279 zł

Łańcuchy na koła 4Cars przeznaczone do samochodów terenowych oraz SUVów. Zapewniają doskonałą przyczepność i pozwalają bezpiecznie przemieszczać się samochodem podczas zimowych wypraw.

Dostarcza MALL
4Cars łańcuchy na koła OS KN50
10x

4Cars łańcuchy na koła - samochody osobowe

135 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuchy na koła 4Cars przeznaczone do samochodów osobowych. Zapewniają doskonałą przyczepność i pozwalają bezpiecznie przemieszczać się samochodem podczas zimowych wypraw.

Dostarcza MALL
Autosock 830

Autosock 830

422 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tekstylne łańcuchy śniegowe AutoSock 830 do samochodów osobowych o doskonałej przyczepności na śniegu i lodzie dzięki zastosowaniu filmu wodnego, który tworzy się pomiędzy oponą a nawierzchnią drogi. To prosty rękaw opony, wykonany ze specjalnego zmywalnego materiału w celu zwiększenia przyczepności

Autosock AF 16

Autosock AF 16

528 zł

Tekstylne łańcuchy śniegowe AutoSock AF 16 do wózków widłowych o doskonałej przyczepności na śniegu i lodzie dzięki zastosowaniu filmu wodnego, który tworzy się pomiędzy oponą a nawierzchnią drogi. To prosty rękaw opony, wykonany ze specjalnego zmywalnego materiału w celu zwiększenia przyczepności o