MiPOW Playbulb String inteligentny łańcuch LED, 10 m
285 zł
+ darmowa dostawa

Rozświetl swoją choinkę 16 milionami kolorów lub 5 różnymi efektami świetlnymi za pomocą inteligentnego, dekoracyjnego łańcucha Playbulb™ z łańcuchem LED. 40 pełnobarwnych diod LED świeci 3,5 razy jaśniej niż inne łańcuchy dekoracyjne, a jednocześnie ma niski pobór mocy, który może być zasilany przez power bank.

Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100LED, timer, zimny biały
49 zł 35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch dekoracyjny o długości dziesięciu metrów posiada 100 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko zimną bielą.

Retlux łańcuch lampek choinkowych, 50LED, timer, wielobarwny
37 zł
+ darmowa dostawa

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch dekoracyjny o długości dziesięciu metrów posiada 50 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko paletą kolorów.

Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, ciepły biały
76 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko ciepłą bielą.

Seizis oświetlenie - rurki LED, 20 cm, 10 szt., niebieskie-17%
139 zł 115 zł

Wyprzedaż

Oryginalne oświetlenie LED marki Seizis składa się z 10 rurek o długości 20 cm, które są obsadzone dwudziestoma małymi diodami, emitującymi niebieskie światło. Zmieniają się i migają jedna po drugiej, tworząc imponujący efekt.

Seizis sople lodu LED, 20 cm, 10 szt., ciepła biel-20%
100 zł 80 zł

Wyprzedaż

Zewnętrzne oświetlenie marki Seizis to oryginalne sople lodu, które skrywają małe diody LED emitujące ciepłe białe światło. Błyszczą na przemian od góry do dołu, tworząc piękny, niepowtarzalny efekt. Oświetlenie liczy 10 sopli po 20 cm.

EMOS Lampki choinkowe RETRO LED 20 szt, 7 m
64 zł

Lampki choinkowe RETRO LED 20 szt mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Zapewnią ciepłe, białe światło przez aż 50 000 godzin, a dzięki długiemu kablowi są wygodne i praktyczne w użyciu.

EMOS lampki świąteczne 80 LED 8 + 5 m wielokolorowy-16%
43 zł 36 zł

Wyprzedaż

Lampki świąteczne marki Emos zawierają wbudowany timer, dzięki czemu automatycznie wyłączą się w po 6 godzinach. Dekoracja zasilana jest z sieci i ma długość 8 metrów. Lampki świąteczne można bezpiecznie używać na zewnątrz.

EMOS Wielofunkcyjne lampki choinkowe 80 LED 8 m multicolor-16%
43 zł 36 zł

Wyprzedaż

Dzięki systemowi ochrony IP44, który zabezpiecza wszystkie optyczne i elektryczne elementy lampek, bez żadnych obaw można używać zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Wielofunkcyjne lampki choinkowe mogą świecić w 8 różnych trybach.

Kaemingk światełka na choinkę LED, klasyczne ciepłe
204 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Światełka na choinkę LED marki Kaemingk składają się z lekkich łańcuchów LED w kształcie gałązek diodowych, które nadadzą każdej choince oryginalności i uroku. Doskonale pasują do wszystkich kolorów ozdób choinkowych.

Retlux łańcuch Classic, 8 funkcji, 100 LED, ciepła biel-20%
49 zł 39 zł

Wyprzedaż

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux będzie stanowił doskonałą dekorację zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Długość przewodu z lampkami wynosi dziesięć metrów. Łańcuch choinkowy z ośmioma funkcjami zadowoli nawet największych entuzjastów świątecznych dekoracji.

Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100 LED, ciepła biel, timer-16%
43 zł 36 zł

Wyprzedaż

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych, długi na dziesięć metrów, posiada 100 diod LED, które rozświetlą Twoje drzewko ciepłą bielą. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do dekoracji wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.

Retlux ozdobny łańcuch igły 100 LED zimna biel
47 zł 37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuch Nano w stylu jeża ma 2,4 m długości, rozświetla wnętrze 100 diodami LED. Łańcuch Retlux nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, emituje zimne światło.

Retlux siatka świetlna 120 x LED zimna biel
76 zł
+ darmowa dostawa

Siatka świetlna marki Retlux idealnie nadaje się do powieszenia na oknie – gwarantując niepowtarzalny i przytulny klimat. Siatka zawiera 120 diod LED, które emitują zimne, białe światło.

Seizis lampki świąteczne na zewnątrz 100 LED biały-20%
49 zł 39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampki świąteczne marki Seizis przeznaczone na zewnątrz, wyposażone są w 100 żarówek LED i charakteryzują się długą żywotnością, niskim zużyciem energii oraz wysoką jasnością. Podczas świątecznych dni zapewnią przytulną atmosferę w każdym domu.

Seizis lampki świąteczne na zewnątrz 100 LED ciepły biały-20%
49 zł 39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampki świąteczne marki Seizis przeznaczone na zewnątrz, wyposażone są w 100 żarówek LED i charakteryzują się długą żywotnością, niskim zużyciem energii oraz wysoką jasnością. Podczas świątecznych dni zapewnią przytulną atmosferę w każdym domu.

Seizis lampki świąteczne na zewnątrz 100 LED kolorowy
49 zł 35 zł

Lampki świąteczne marki Seizis przeznaczone na zewnątrz, wyposażone są w 100 żarówek LED i charakteryzują się długą żywotnością, niskim zużyciem energii oraz wysoką jasnością. Podczas świątecznych dni zapewnią przytulną atmosferę w każdym domu

Seizis łańcuch LED, 50 żarówek, 24 V, biały
39 zł 24 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łańcuch LED marki Seizis nie tylko oświetli choinkę, ale także inne miejsca zasługujące na świąteczną dekorację. Zimne białe światło jest zagwarantowane przez 50 żarówek.

Seizis sople lodu LED, 20 cm, 10 szt., białe-15%
100 zł 85 zł

Wyprzedaż

Wyjątkowe zewnętrzne oświetlenie marki Seizis to oryginalne sople lodu, które skrywają małe diody LED emitujące białe światło. Błyszczą na przemian od góry do dołu, tworząc piękny, niepowtarzalny efekt. Oświetlenie liczy 10 sopli po 20 cm.