MiPOW Playbulb String inteligentny łańcuch LED, 10 m
285 zł

Raty 10x0 %

Rozświetl swoją choinkę 16 milionami kolorów lub 5 różnymi efektami świetlnymi za pomocą inteligentnego, dekoracyjnego łańcucha Playbulb™ z łańcuchem LED. 40 pełnobarwnych diod LED świeci 3,5 razy jaśniej niż inne łańcuchy dekoracyjne, a jednocześnie ma niski pobór mocy, który może być zasilany przez power bank.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100LED, timer, zimny biały
49 zł

35 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch dekoracyjny o długości dziesięciu metrów posiada 100 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko zimną bielą.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 50LED, timer, wielobarwny
38 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch dekoracyjny o długości dziesięciu metrów posiada 50 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko paletą kolorów.


Retlux Lampki choinkowe 50LED timer, kolor ciepły biały
33 zł

Raty 10x0 %

Lampki marki Retlux wyposażone są w praktyczny timer i przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Klasyczny, dziesięciometrowy łańcuch posiada 50 diod LED, które pięknie rozświetlą każde wnętrze.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 50LED, timer, zimny biały
35 zł

26 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych Retlux o długości dziesięciu metrów posiada 50 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko zimną bielą. Wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, wielobarwny
76 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko paletą kolorów.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, ciepły biały
76 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko ciepłą bielą.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, zimny biały
76 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko zimną bielą.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100 LED, wielobarwny, timer
49 zł

33 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych, długi na dziesięć metrów, posiada 100 diod LED, które rozświetlą Twoje drzewko wieloma kolorami. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do dekoracji wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100 LED, ciepła biel, timer
49 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych, długi na dziesięć metrów, posiada 100 diod LED, które rozświetlą Twoje drzewko ciepłą bielą. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do dekoracji wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 200 LED, timer, wielobarwny
85 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych o długości 20 m, posiada 200 diod LED, które rozświetlą świąteczne drzewko wieloma kolorami. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do użytku wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 200 LED, timer, ciepły biały
85 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych o długości 20 m, posiada 200 diod LED, które rozświetlą świąteczne drzewko ciepłym światłem. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do użytku wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux lampki choinkowe, 150 LED, zimny biały
59 zł

Raty 10x0 %

Lampki choinkowe marki Retlux to 150 diod LED, które zapewniają uroczą atmosferę w okresie świątecznym. Łańcuch może być używany do ozdabiania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki odpowiedniej ochronie.


Retlux świąteczny łańcuch, okrągłe lampki, 200LED, ciepły biały
109 zł

Raty 10x0 %

Świąteczny łańcuch marki Retlux zawiera 200 diod LED zamkniętych w okrągłych lampkach, których światło tworzy wspaniałą, świąteczną atmosferę. Łańcuch świąteczny może być używany do dekoracji zarówno wewnątrz domów jak i na zewnątrz.


Retlux świąteczny łańcuch, okrągłe lampki, 100LED, wielobarwny
59 zł

Raty 10x0 %

Świąteczny łańcuch marki Retlux zawiera 100 diod LED zamkniętych w okrągłych lampkach, których światło tworzy wspaniałą, świąteczną atmosferę. Łańcuch świąteczny może być używany do dekoracji zarówno wewnątrz domów jak i na zewnątrz.


Retlux łańcuch Classic, 8 funkcji, 100 LED, wielobarwny
49 zł

Raty 10x0 %

Długość przewodu z lampkami wynosi dziesięć metrów. Łańcuszek z ośmioma funkcjami zadowoli nawet największych entuzjastów świątecznych dekoracji. Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux będzie stanowił doskonałą dekorację zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch Classic, 8 funkcji, 100 LED, ciepła biel
49 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux będzie stanowił doskonałą dekorację zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Długość przewodu z lampkami wynosi dziesięć metrów. Łańcuch choinkowy z ośmioma funkcjami zadowoli nawet największych entuzjastów świątecznych dekoracji.


Retlux łańcuch świąteczny 150 LED, ciepła biel
59 zł

Raty 10x0 %

Bożonarodzeniowy łańcuch Retlux wyposażony jest w 150 diod LED, które zapewniają uroczystą atmosferę wokół choinki. Łańcuch może być używany do ozdabiania drzewka zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki odpowiedniej ochronie.


Retlux siatka świetlna 120 x LED zimna biel
76 zł

Raty 10x0 %

Siatka świetlna marki Retlux idealnie nadaje się do powieszenia na oknie – gwarantując niepowtarzalny i przytulny klimat. Siatka zawiera 120 diod LED, które emitują zimne, białe światło.


Retlux siatka świetlna 120 x LED zimna biel
76 zł

Raty 10x0 %

Siatka świetlna marki Retlux idealnie nadaje się do powieszenia na oknie – gwarantując niepowtarzalny i przytulny klimat. Siatka zawiera 120 diod LED, które emitują zimne, białe światło.


Retlux łańcuch świetlny 600LED Multicolor
119 zł

Raty 10x0 %

Ten łańcuch świetlny od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Łańcuch jest lekki, posiada 600 diod LED, które barwią się jaskrawo.


Retlux łańcuch świetlny 600LED Zimna biel
131 zł

Raty 10x0 %

Ten łańcuch świetlny od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Łańcuch jest lekki, posiada 600 diod LED. Kolor światła – zimna biel.


Retlux nano łańcuch 150 diod LED ciepła biel
63 zł

Raty 10x0 %

Nano łańcuch w rurze posiada 10 m długości, znakomicie oświetli wnętrze za pomocą 150 diod LED. Łańcuch Retlux nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz i promieniuje ciepłą bielą.


Retlux ozdobny łańcuch igły 100 LED zimna biel
47 zł

37 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch Nano w stylu jeża ma 2,4 m długości, rozświetla wnętrze 100 diodami LED. Łańcuch Retlux nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, emituje zimne światło.


Retlux łańcuch nano 100 diod LED ciepła biel
49 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch Nano w stylu jeża posiada 2,4 m długości, rozświetli wnętrze 100 diodami LED. Łańcuch Retlux nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz i emituje ciepłe, białe światło.


Retlux łańcuch Classic, 8 funkcji, 100 LED, chłodna biel
49 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux z ośmioma funkcjami zadowoli nawet najbardziej wymagających entuzjastów świątecznych dekoracji. Łańcuch nadaje się zarówno na dekorację zewnętrzną, jak i wewnątrz domu. Długość podświetlanego przewodu wynosi 10 metrów.


Retlux łańcuch świetlny 600LED Ciepła biel
119 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch świetlny marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Łańcuch jest lekki, posiada 600 diod LED. Kolor światła to ciepła biel.


Kaemingk lampki choinkowe LED, "1-2 glow compact" – 6 łańcuchów
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampki choinkowe LED marki Kaemingk stanowią piękną dekorację dla świątecznego drzewka. Na jednym sznurze znajduje się 6 łańcuchów o różnych długościach, które ułatwiają dekorowanie. Ponadto zawierają 540 diod w klasycznym, ciepłym kolorze, który odcieniem przypomina płomień świecy.


Kaemingk światełka na choinkę LED
182 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Światełka na choinkę LED marki Kaemingk w kształcie klasycznego łańcucha LED zapewnią doskonałe oświetlenie choinki i będą pasować do wszystkich kolorów ozdób choinkowych.


Kaemingk światełka na choinkę LED, ciepłe białe
204 zł

Raty 10x0 %

Światełka na choinkę LED marki Kaemingk składają się z lekkich łańcuchów LED w kształcie gałązek diodowych, które nadadzą każdej choince oryginalności i uroku. Doskonale pasują do wszystkich kolorów ozdób choinkowych.


EMOS EMOS lampki choinkowe 75 LED 7,5 m ciepła biel
61 zł

Raty 10x0 %

Lampki choinkowe mają 7,5 m długości i są wyposażone w 75 żarówek LED w kształcie łezki. Uniwersalny kształt lampek umożliwa wykorzystywanie ich jako dekoracij przez cały rok.


EMOS Lampki choinkowe 100 LED, 10 m, zimna biel/multikolor, programy
74 zł

Wyprzedaż

Łańcuch świetlny od marki Emos ze 100 diodami LED wystarczy na całe, świąteczne drzewko. Świeci zimnym, białym, lub wielokolorowym światłem i umożliwia wybór spośród 8 trybów oświetlenia. Dzięki IP44 można go używać również na zewnątrz.


EMOS Lampki choinkowe 100 LED, 10 m, zimna/ciepła biel, programy
74 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch świetlny od marki Emos ze 100 diodami LED wystarczy na całe, świąteczne drzewko. Świeci zimnym i ciepłym, białym światłem i umożliwia wybór spośród 8 trybów oświetlenia. Dzięki IP44 można go używać również na zewnątrz.


EMOS Lampki choinkowe 150 LED 15 m ciepła biel
59 zł

Raty 10x0 %

Lampki choinkowe będą idealną dekoracją bożonarodzeniowej choinki, choć dzięki uniwersalności tej ozdoby można korzystać z nich przez cały rok. Światełka choinkowe mają długość 15 m i składają się ze 150 żarówek LED w kształcie łezki.


EMOS Lampki choinkowe 150 LED 15 m multicolor
59 zł

Raty 10x0 %

Lampki choinkowe będą idealną dekoracją bożonarodzeniową w pomieszczeniu czy na zewnątrz, choć dzięki uniwersalności tej ozdoby można korzystać z nich przez cały rok. Oświetlenie choinkowe z lampkami w kształcie łezki świecącymi wszystkimi barwami tęczy jest produktem znanej na rynku firmy EMOS.


EMOS Lampki choinkowe 150 LED 15 m vintage
59 zł

Raty 10x0 %

Lampki choinkowe będą idealną dekoracją bożonarodzeniowej choinki, choć dzięki uniwersalności tej ozdoby można korzystać z nich przez cały rok. Światełka choinkowe mają długość 5 m i składają się ze 150 żarówek LED o barwie światła vintage, w kształcie łezki.


EMOS Lampki choinkowe 150 LED 15m zimna biel
61 zł

Raty 10x0 %

Lampki choinkowe mają 15 m długości i są wyposażone w 150 żarówek LED w kształcie łezki. Uniwersalny kształt lampek pozwala na używanie ich jako ozdoby przez cały rok.


EMOS Lampki choinkowe RETRO LED 20 szt, 7 m
64 zł

Wyprzedaż

Lampki choinkowe RETRO LED 20 szt mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Zapewnią ciepłe, białe światło przez aż 50 000 godzin, a dzięki długiemu kablowi są wygodne i praktyczne w użyciu.