Hot Diamonds Srebrny łańcuch Emozioni Złota Róża Belcher 30 CH014 srebro 925/1000

Marka: Hot Diamonds Nr katalogowy: 100004141618

Sprzedaż partnerska

Hot Diamonds Srebrny łańcuch Emozioni Złota Róża Belcher 30 CH014 srebro 925/1000

Srebrny łańcuch Emozioni Złota Róża Belcher 30 CH014. Pełny opis

469

469 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100004141618

Pełny opis

Opis produktu

Firma Hot Diamonds przynosi luksusową biżuterię do ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie

. Jak sama nazwa wskazuje, głównym producentem filozofią jest oferowanie klientom rzadki diament, którego blask można podziwiać w każdym biżuterię. Jest to najlepsza marka sprzedaży biżuterii w Wielkiej Brytanii i jednym z wiodących producentów na rynku w ogóle.

 

Atrakcje w historii marki

Firma Hot Diamonds została założona w Wielkiej Brytanii w 1986 roku. Jej założycielem stał Sanford Simpson. Jako marka świat został wprowadzony dopiero w 2001 roku i wywołała prawdziwą rewolucję w dziedzinie biżuterii w Wielkiej Brytanii. Szybko stała się wiodącym producentem luksusowej biżuterii. Wykonane przez Hot Diamonds pochodzą piękne kawałki doskonale przetworzonego srebra obsadzone białych diamentów, które świeci na „mili” z dala.

W 2002 roku Spółka otrzymała na rynkach globalnych, najpierw w Australii, a także filtrować poprzez na rynku jubilerskim w USA. Sklep dla biżuterii tylko kwitło i rozwijał się stopniowo na całym świecie w tak zwanych „Duty Free” sklepów, które zlokalizowane są głównie na lotniskach międzynarodowych. Obecnie marka sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach, głównie poprzez sieć międzynarodowych dystrybutorów, sklepów jubilerskich i międzynarodowych linii lotniczych.

Hot Diamonds Emozioni „width =“ 500 „height =“ 250 „/>
Hot Diamonds w Republice Czeskiej

Na czeskim rynku wpis Jewelry Hot Diamonds dopiero w 2005 roku i stopniowo zyskała wielu zwolenników wśród klientów krajowych. Asortyment obejmuje prawdziwy diament materiał składa się z rod galwanicznie srebrem, z nowoczesnych wzorów pełnych elegancji. Każdy produkt można kupić w pudełku luksusowych, masz taki piękny prezent, który nigdy nie obraził. My cieszą się dużą popularnością z kilku stalowych biżuterii, które można nabyć w bardzo rozsądnej cenie.

2013 jest wyposażony w zupełnie nowe, które jest zbiorem Emozioni. Jest to bardzo luksusowa biżuteria, które są wykonane z wysokiej jakości srebra. Klejnoty zdobią kamienie szlachetne takie jak diamenty brylantowym, ale także naturalnych kamieni i kryształów. Dużą zaletą jest to, że można zebrać się przez klejnot. Można tworzyć, na przykład, srebrny naszyjnik z monet. Zakup podstawowego zestawu i poszczególne monety mogą być zróżnicowane w zależności od nastroju. Można również zakupić oddzielny łańcuch i zakupić różne inne przydatki. To proste, zabawne, plus można zadowolić nie tylko siebie, ale także ich bliskich oryginalny prezent. Aby dostać cały zestaw jako luksus pudełko. Jeśli więc zastanawiasz się, co nadaje swoim bliskim na Boże Narodzenie, to można inspirować Hot Diamonds .

Hot Diamonds Emozioni „width =“ 300 „height =“ 400 „/>
ważne informacje

Biżuteria z tym znakiem jest typowe, że są one wykonane ze srebra o czystości 925/1000. Ta czystość jest regularnie kontrolowane przez Państwowy Urząd Probierczy. W wielu klejnotów jest wyposażony w prawdziwej biały diament. Te klejnoty można kupić w luksusowym pudełku, wraz z uwierzytelnionym diament. Rod metal ma najlepsze możliwości, ponieważ nie stać czarniawy, nie powoduje alergii i jest odporny. Rod srebro o wysokim połysku i odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Warto zauważyć, na przykład, zbiór Hot Diamonds Aqua, która przynosi kolczyki, wisiorek i pierścionek, symbolizujące krople wody. diament diamenty są cięte i zostały uzyskane ze źródeł innych niż konfliktowych. Prawdopodobnie najbardziej popularny jest wspomniana już kolekcja Emozioni, który składa się z monet jako wisiorki. W podobny sposób można również kupić kolczyki (brakujące grawerowanie nazwę kolekcji i innych wisiorki. Biżuteria Hot Diamonds są po prostu odróżnić na pierwszy rzut oka, promieniują oryginalność, jakość i luksus. Nadają się do wymagających konsumentów, którzy korzystają z ich wysokiej jakości biżuterię.

Każdy zakup biżuterii to inwestycja w przyszłość. Diamenty są jeszcze wyższe.

Jeśli szukasz nietypowej biżuterii, postawić na tej marki i nie można się pomylić.

Hot Diamonds „width =“ 500 „height =“ 359 „/>
Materiał: srebro 925/1000
Wykończenie: połysk, pozłacane
Kolor: różowe złoto
Przybliżona waga: 8,00
Długość: 76 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla kobiet
Materiał srebro 925/1000
Kolor różowe złoto
Długość 76 cm
Waga 8,00