LEGO City Police 60244 Laweta helikoptera policyjnego
205 zł 152 zł

Nowość

Policjant Rooky Partnur transportuje niesławnego przestępcę Frankie Lupelliho w mobilnej celi w helikopterze, gdy coś zaczyna skrzypieć i hałasować! Złodziej zaatakował furgonetkę, a Frankie Lupelliho ucieka teraz na superszybkim quadzie. Pospiesz się! Wystartuj helikopterem i szybko zlokalizuj kierowcę, by złapać złodziei i zamknąć ich w więzieniu, gdzie ich miejsce.

LEGO zestaw City Police 60245 Napad z monster truckiem
222 zł 172 zł

Nowość

Alarm w banku obudził wszystkich tego ranka. Big Betty i jej przebiegły wspólnik wyposażyli super potężnego monster trucka w ogromny magnes. Prawie wyrwali sejf z banku! Oficer Tom Bennett w policyjnej furgonetce złapie złodzieja tylko jeśli mu pomożesz. Następnie wezwij policjanta na superszybkim motocyklu i zacznij ich gonić.

LEGO City 60198 Pociąg towarowy
664 zł 649 zł

Przygotuj się do jazdy w zestawie LEGO® City 60198 Pociąg towarowy! Załaduj kontenery na wózek widłowy, a potem przenieś je na wagon dźwigiem. Przyczep wszystkie wagony do lokomotywy, wsiądź do kabiny maszynisty, daj sygnał gwizdkiem i ruszaj w drogę. Dowieź na czas towary potrzebne w mieście LEGO City!

LEGO JurassicWorld 75926 Pościg za pteranodonem
99 zł 85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czas się ewakuować! Szybkiego pteranodona trzeba uratować przed wybuchem wulkanu. Pomóż Owenowi i tropicielce wskoczyć do szybkiej terenówki i ruszyć w pościg po wyspie Isla Nublar. Zabierz jajo pteranodona i wystrzel siatkę z miotacza, by uziemić dinozaura. Uspokój go środkiem usypiającym, a potem przygotuj się na kolejną misję!

LEGO City Police 60175 Rabunek w górskiej rzece-19%
160 zł 129 zł

Wyprzedaż

Jak skończy się trzymająca w napięciu policyjna akcja w górskiej rzece? Czy policjantom uda się dopaść złodzieja na amfibii? Drzewo z ulem pełnym pszczół może spaść w każdej chwili.

LEGO JurassicWorld 75932 Pościg raptorów-7%
177 zł 164 zł

Wyprzedaż

Cicho… przed sterownią czai się welociraptor! Zachowaj ciszę i ukryj się przed podstępnym dinozaurem. Pomóż Alanowi Grantowi, Ellie Sattler, Lexowi Murphy’emu oraz Timowi Murphy’emu przechytrzyć welociraptora, ukrywając się przed jego wzrokiem w kuchni. Potem pobiegnij do sterowni komputerowej, zresetuj system bezpieczeństwa i zamknij drzwi, a będziecie bezpieczni — przynajmniej dopóki dinozaur nie przebije się przez okno!

LEGO zestaw City 60226 Prom Kosmiczny Eksploracja Marsa
133 zł 107 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Eksploracja kosmosu w ekscytującej misji. w celu zbadania Marsa. Odpal silniki wahadłowe, skieruj się na Marsa i rozpocznij badania. Możesz zbierać interesujące geody za pomocą pojazdu kosmicznego. Następnie uruchom drona i wyślij go na prom kosmiczny. Dron zwiadowczy wyrusza, by zbadać interesujące miejsce. Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO City Great Vehicles 60182 Pick-up i karawan-13%
116 zł 100 zł

Wyprzedaż

Pickup z przyczepą to zestaw klocków z serii Lego City. Załaduj pickupa i przyczepę kempingową, czas na wakacje. Zestaw zawiera 344 elementy w tym 3 minifigurki oraz figurkę kraba.

LEGO City 60193 Arktyczny transport powietrzny
125 zł 99 zł

Arktyczny transport powietrzny to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia. Przetransportuj drogocenne znalezisko helikopterem do zadań specjalnych z czterema obracającymi się wirnikami.

LEGO LEGO Creator 31071 Dron badawczy
36 zł

Dron badawczy to zestaw z serii Lego Creator. Kontroluj sytuację z lotu ptaka w dronie badawczym 3 w 1. Zestaw zawiera 109 elementów, z których można zbudować trzy różne modele: drona badawczego, motorówkę i samolot śmigłowy.

LEGO City Great Vehicles 60181 Traktor do lasu
83 zł 67 zł

Poradzisz sobie z załadunkiem drewna? Wyrusz traktorem do lasu i za pomocą kleszczy do drewna podnoś i przesuwaj kłody, które wcześniej połóż na stojaku oraz potnij na odpowiednią długość do transportu.

LEGO wieś pod zamkiem Arendelle Disney Princess
394 zł 295 zł

Idź na targ z Anną i Elsą i kup chleb oraz ryby, a następnie udaj się do portu i pomóż Kristoffowi zakotwiczyć łódź po jego ostatniej przygodzie. Wewnątrz lodowego zamku znajdziesz salę tronową Elsy, w której może się ona zajmować ważnymi sprawami. Wędruje tam także zamkowy kotek, a w klatce są dwa małe ptaki. Możesz łatwo usunąć i przebudować trzy poziomy zamku, a także poprzemieszczać wszystkie meble, by dobrze bawić zestawem Kraina Lodu II.

LEGO zestaw City 60225 Jazda próbna statku kosmicznego-20%
83 zł 66 zł

Wyprzedaż

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do astronautów i wyrusz w ich ekscytującą misję na planetę Mars. Wejdź do pojazdu kosmicznego i udaj się na jazdę próbną na pustynię. Ustaw panel słoneczny na maksymalną moc, a następnie zbierz geody, aby naukowcy mogli je zbadać. Szkolenie jest ważną częścią misji eksploracji Marsa! Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO NINJAGO® 70650 Skrzydło przeznaczenia
71 zł 65 zł

Zbuduj samolot z wraku Perły Przeznaczenia i wystartuj razem z Kaiem w przestworza w zestawie LEGO® NINJAGO® 70650 Skrzydło przeznaczenia! Przeleć nad pustynią, strzelając z miotaczy klocków i sprężynowych działek zamontowanych na tej wspaniałej maszynie. Uważaj na Jet Jacka, która rusza do ataku ze swoim plecakiem odrzutowym i włócznią. Odegnaj go za pomocą katan Kaia i zabierz drogocenne ostrze z kości smoka!

LEGO City 60138 Szybki pościg-10%
116 zł 104 zł

Wyprzedaż

City 60138 Eskorta policyjna. Uwaga! Złodziej ukradł pieniądze i złoto i ucieka z miasta skradzionym samochodem sportowym! Wsiądź do radiowozu i dogoń go! Jeśli jest zbyt szybki, musisz wezwać helikopter policyjny i pomóc schwytać przestępców!

LEGO zestaw City 60231 Wóz strażacki
83 zł 67 zł

Chwyć za siekierę i przygotuj się na walkę z ogniem! W LEGO® City pali się centrala, a dowódca straży pożarnej, Freya McCloud, jest w czasie akcji. Ma plan i w pełni funkcjonalny samochód strażacki, ale nie ma czasu na wyjaśnienia – wskakuj! Rozłóż sprzęt, chwyć gaśnicę i pomóż uratować sytuację. A potem, w nagrodę, poczęstuj się gorącym kakaem ze strażakami, zanim wybuchnie kolejny pożar!

LEGO City 60215 Remiza strażacka-13%
249 zł 216 zł

Wyprzedaż

Zestaw klocków LEGO® City Citizens z serii 60215 Remiza strażacka, który jest w pełni wyposażony. Gdzieś w mieście wybuchł pożar! Włącz światła i syreny pojazdu terenowego, aby inni mogli Cię usłyszeć. Poznaj kolejny ekscytujący dzień strażaków z LEGO® City!

LEGO City Great Vehicles 60180 Monster truck-12%
73 zł 64 zł

Wyprzedaż

Monster truck to zestaw klocków z serii Lego City. Przeskocz ogień – publiczność czeka na emocjonujący pokaz. Zestaw zawiera 192 elementy w tym minifigurkę kierowcy.

LEGO Friends 41332 Stoisko z rysunkami Emmy
75 zł 70 zł

Stoisko z rysunkami Emmy to zestaw z serii Lego Friends. Spędź wspaniały dzień, malując w parku razem z Emmą i Chico. Zestaw zawiera 210 elementów w tym minilaleczkę i figurkę kotka.

LEGO Classic 10712 Kreatywne maszyny
94 zł

Wyprzedaż

Kreatywne maszyny to zestaw z serii Lego Classic. Buduj, rozwijaj wyobraźnię i ucz się w tym kreatywnym zestawem. Tworzenie ruchomych modeli zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy.

LEGO City Police 60173 Aresztowanie w górach-5%
169 zł 159 zł

Wyprzedaż

Aresztowanie w górach to zestaw klocków z serii Lego City. Zestaw zawiera 2-poziomową kryjówkę, helikopter policyjny, łazika oraz 4 minifigurki i figurkę niedźwiedzia.

LEGO City Police 60172 Gonitwa w przełęczy-10%
116 zł 104 zł

Wyprzedaż

Pościg górską drogą to zestaw klocków z serii Lego City. Ruszaj w pościg za złodziejem i nie daj się porwać kamiennej lawinie. Zestaw zawiera 297 elementów w tym 3 minifigurki.

LEGO Friends 41344 Sklep z akcesoriami Andrei
95 zł 94 zł

Zmień stylizację z zestawem LEGO® Friends 41344 Sklep z akcesoriami Andrei. Wejdź do przymierzalni i pomóż Andrei przymierzyć nową perukę lub spódnicę na kolejny występ, a potem dobierz kokardę lub torebkę. Obróć przebieralnię, by Emma mogła doradzić przyjaciółce i wprowadzić drobne poprawki na swojej maszynie do szycia. Piesek Dexter też chce się wypowiedzieć — jemu się podoba! Daj mu ciasteczko, zanim Andrea wyruszy na hulajnodze na kolejną próbę.

LEGO zestaw City 60224 Space Satellite Maintenance
41 zł 35 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do astronautów i wyrusz w ich ekscytującą misję na planetę Mars. Załóż kask na astronautę i umieść go w statku zwiadowczym. Uruchom silniki i przygotuj się na wystrzelenie satelity w kosmos! Misja eksploracji Marsa rozpoczęła się pomyślnie! Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO City 60202 Niesamowite przygody-64%
369 zł 131 zł

Wyprzedaż

Niesamowite przygody to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia. Dodaj do swojego miasta nowych amatorów świeżego powietrza. W zestawie znajduje się 14 minifigurek oraz ciekawe akcesoria.

LEGO City Supplementary 60236 Ulica i skrzyżowanie
44 zł 39 zł

Poszerz swoje LEGO® City o odcinek prosty ulicy i skrzyżowanie w kształcie litery T. Połącz te części z istniejącymi już zestawami, załaduj ciężarówkę lub usiądź w samochodzie sportowym i ruszaj w kolejną ekscytującą podróż!

LEGO City 60214 Na ratunek w płonącym barze
129 zł 107 zł

Uratuj płonący bar w LEGO® City. Załóż bombę tlenową, wskocz do wózka strażackiego i udaj się do restauracji, by pomóc i przeżyć kolejną, ekscytującą przygodę.

LEGO zestaw City 60230 Badania Kosmiczne-22%
183 zł 141 zł

Wyprzedaż

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do załogi osób, które przyczyniły się do sukcesu misji eksploracji Marsa. Czy potrafisz poradzić sobie z lekkim treningiem na wirówce? Pomóż naukowcom w ich badaniach. Przetestuj silnik rakietowy lub wypróbuj umiejętności latania nowego drona, przed załadowaniem go do rakiety. Tymczasem astronauci będą się dobrze bawić, rozmawiając z reporterem. Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO Disney Princess 41153 Uroczysta łódź Ariel
183 zł 179 zł

Uroczysta łódź Ariel to zestaw z serii Lego Disney Princess. Wyrusz na poszukiwanie morskich przygód z Arielką i Erykiem. Zestaw zawiera 380 elementów w tym 2 minilaleczki, a także figurki kraba Sebastiana i pieska Maxa.

LEGO Disney Princess 41158 Wieżyczka Dżasminy
43 zł 42 zł

Jasmine i jej wieża są świetnym wyborem dla fanów filmów animowanych Alladyn od Walta Disneya. Zestaw zawiera minifigurkę Princess Jasmine, balkon, szklankę i butelkę perfum dla przyjemności i kreatywnejzabawy. Otwórz wieżyczkę i bezpiecznie przechowuj wszystkie elementy.

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60218 Pustynna wyścigówka
41 zł 38 zł

Przygotuj się, uwaga, start! Załóż kask i rusz do wyścigu w tym łatwym do zbudowania, rajdowym wozie. Najszybszy wygrywa, ale uważaj na skorpiona! Unikaj go, wejdź na gaz i jedź do mety! Ciesz się kolejnym, świetnym wyścigiem na pustyni LEGO® City!

LEGO LEGO Creator 31072 Potężne silniki
37 zł

Wskocz do kokpitu samochodu wyścigowego z dużym tylnym silnikiem, bocznymi wlotami powietrza i szerokimi kołami z niskoprofilowymi oponami. Ustaw lusterka i tylny spojler, aby uzyskać maksymalną prędkość. Zajmij pozycję i przygotuj się do wyścigu ! Po zakończeniu wyścigów możesz przekształcić samochód w mocny Hot Rod i jeździć nim po torze lub przecinać fale wielką motorówką

LEGO City 60192 Arktyczny łazik lodowy
71 zł 64 zł

Arktyczny łazik lodowy to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia. Zestaw zawiera arktyczny łazik, bryła lodu z ukrytym w środku gryzoniem oraz minifigurka badacza arktycznego.

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60221 Jacht-18%
79 zł 64 zł

Wyprzedaż

Ubierz się i naszykuj, i przygotuj się na przygodę! Zabierz swój ekwipunek i przeskocz nad pokładem jachtu do głębokiej, błękitnej wody morskiej. Włącz aparat i udokumentuj to, co znajdziesz pod wodą. Czy to skrzynia skarbów? Uważaj na włócznika!

LEGO Friends 41346 Pudełko przyjaźni-8%
184 zł 168 zł

Wyprzedaż

Pudełko przyjaźni to zestaw z serii Lego Friends przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia. Poczuj się jak bohaterki z miasta Heartlake z pięcioma akcesoriami w naturalnej wielkości.

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60219 Koparka
42 zł 41 zł

Załóż kask i ruszaj do pracy! Usuń ogrodzenie z ziemi za pomocą koparki. Chwyć młot, rozbij beton, a następnie usuń bałagan za pomocą łopaty koparki. Pracownicy LEGO® City mają dziś wiele pracy!

LEGO City 60213 Pożar w porcie
69 zł 50 zł

Dołącz do strażaków LEGO® City i ratuj port! Beczka z olejem jest w płomieniach! Dołącz i pomóż w akcji, przeżywając kolejną, ekscytującą przygodę.

LEGO City 60191 Arktyczny zespół badawczy
36 zł

Arktyczny zespół badawczy to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia. Wskakuj na skuter śnieżny i ruszaj na ekspedycję badaczy Arktyki. W zestawie znajdują się 3 minifigurki.

LEGO City Great Vehicles 60240 Przygody kajakowe
41 zł 33 zł

Weź kajak do samochodu terenowego i przygotuj się na niezwykłą przygodę. Nad rzeką wyjmij kajak z samochodu, załóż kamizelkę ratunkową i wejdź do wody. Zrób zdjęcie swojej przygody i kontynuuj wiosłowanie w dół rwącej rzeki.

LEGO Disney Princess 41163 Wieżyczka Roszpunki
43 zł 35 zł

Zestaw LEGO® | Disney Wieżyczka Roszpunki jest łatwy do złożenia i sprawi mnóstwo radości fanom filmu „Zaplątani” Disneya. Można w nim znaleźć minilaleczkę Roszpunkę oraz szczotkę do włosów i patelnię — w sam raz do zabawy w odgrywanie rozmaitych ról. Wieża księżniczki Roszpunki otwiera się i mieści wewnątrz wszystkie klocki. Można także łączyć ją z innymi, zgodnymi zestawami LEGO | Disney Princess™.

LEGO Creator 31057 Pożeracz Przestworzy
35 zł

Zestaw Lego Creator 31057 Pożeracz Przestworzy to nowoczesny helikopter o lekkiej i wyjątkowo zwinnej konstrukcji. Przyciemniana szyba, duże silniki i tylnie światło lądowania zrobią wrażenie na każdym małym miłośniku zestawów Lego.

LEGO Disney Princess 41151 Szkolenie Mulan
65,56 zł 64 zł

Szkolenie Mulan to zestaw z serii Lego Disney Princess. Przejdź szkolenie wojskowe z Mulan Disneya i przygotuj się na nadchodzące wyzwania. Zestaw zawiera 104 elementy w tym minilaleczkę Mulan oraz figurkę konia Khana.

LEGO zestaw City 60234 Wesołe miasteczko
166 zł 128 zł

Ciesz się zabawą z innym w parku rozrywki. Sprawdź swoje umiejętności na strzelnicy. Rzuć pierścieniem i spróbuj wygrać kaczkę, lub pokaż swoje mięśnie w teście siły. Następnie zrób sobie przerwę na pyszne lody w lodziarni, i pozwól zrobić dla siebie zwierzaka z balonów. Lub pomaluj twarz wszystkimi kolorami tęczy. Park rozrywki LEGO® City to świetne miejsce dla całej rodziny!

LEGO City Police 60207 Pościg policyjnym dronem-18%
79 zł 64 zł

Wyprzedaż

Dołącz do LEGO® City Pościg policyjnym dronem i przeżyj wiele akcji w chmurach! Co się dzieje na placu? Kto kontroluje drona i gdzie się unosi? Wezwij helikopter policyjny i odpal sieci, aby złapać złodzieja, zanim ucieknie.