LEGO City Great Vehicles 60253 Furgonetka z lodami
85 zł 63 zł

Furgonetka z lodami od marki LEGO® City. Zestaw LEGO® City Furgonetka z lodami przywodzi na myśl słoneczne, letnie dni, inspirując dzieci do kreatywnej, samodzielnej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach. Zestaw do budowania dla dzieci zawiera kolorową furgonetkę z lodami, minifigurki sprzedawczyni i deskorolkarza oraz figurkę psa. Dzieci mogą pomóc sprzedawczyni kierować samochodem, serwować lody wrożkach i na patykach przez okienko oraz wykonywać imponujące sztuczki na deskorolce z deskorolkarzem.

LEGO City Great Vehicles 60252 Buldożer budowlany
85 zł 62 zł

Zespół robotników LEGO® City ma ręce pełne roboty i potrzebuje Twojej pomocy. Umieść stożki i znaki ostrzegawcze, aby ostrzec przechodniów, wejdź na zabawkowy dźwig z kulą wyburzeniową i zniszcz ścianę. Teraz wskocz do kabiny potężnego buldożera i podnieś jego dużą łyżkę. Kiedy wszystko będzie gotowe, uruchom betoniarkę i pracuj nad nową ścianą. Pracownicy z LEGO City są dziś bardzo zajęci!

LEGO City 60262 Samolot pasażerski
450 zł 358 zł

Nowość

Czas na ekscytujące wakacje w egzotycznym miejscu! Duży samolot pasażerski LEGO® City jest gotowy i można już wejść na pokład. Gwiazda telewizyjna LEGO City, Poppy Starr, przybyła na lotnisko w swoim czerwonym kabriolecie! Pomóż personelowi lotniska załadować samochód do przestrzeni ładunkowej, przygotować schody i zaprowadzić pasażerów na miejsca. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania samolotu!

LEGO zestaw City Police 60245 Napad z monster truckiem
177 zł

Alarm w banku obudził wszystkich tego ranka. Big Betty i jej przebiegły wspólnik wyposażyli super potężnego monster trucka w ogromny magnes. Prawie wyrwali sejf z banku! Oficer Tom Bennett w policyjnej furgonetce złapie złodzieja tylko jeśli mu pomożesz. Następnie wezwij policjanta na superszybkim motocyklu i zacznij ich gonić.

LEGO City Police 60244 Laweta helikoptera policyjnego
148 zł

Policjant Rooky Partnur transportuje niesławnego przestępcę Frankie Lupelliho w mobilnej celi w helikopterze, gdy coś zaczyna skrzypieć i hałasować! Złodziej zaatakował furgonetkę, a Frankie Lupelliho ucieka teraz na superszybkim quadzie. Pospiesz się! Wystartuj helikopterem i szybko zlokalizuj kierowcę, by złapać złodziei i zamknąć ich w więzieniu, gdzie ich miejsce.

LEGO City Great Vehicles 60222 Pług snieżny
65 zł

Pomóż przygotować stoki w LEGO® City na zimową zabawę! Naładuj dużą armatkę śnieżną, wskocz do pojazdu i zejdź ze zbocza, burząc największe zaspy.

LEGO zestaw City Police 60246 Posterunek policji
346 zł 335 zł

Niesławny złodziej Daisy Kaboom uwolnił przyjaciół złodziei z posterunku policji więziennej LEGO® City! Uciekają furgonetką wraz ze swoim przerażającym buldogiem! Na szczęście Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 policjantów i wierny pies policyjny są na miejscu.
Wystartuj z policyjnym dronem śledzącym, uruchom motocykl i furgonetkę i pomóż bohaterom LEGO City aresztować przestępców.

LEGO City 60197 Pociąg pasażerski
443 zł 427 zł

Masz ochotę na ciekawą przejażdżkę? Wsiądź do eleganckiego pociągu z zestawu LEGO® City 60197 Pociąg pasażerski i kup w kawiarni przekąskę na drogę. Możesz obserwować, jak zmienia się krajobraz za oknem, albo uciąć sobie drzemkę w fotelu. Dzyń dzyń! Obudź się, pociąg zbliża się do stacji. Czas wyruszyć na kolejną przygodę w mieście LEGO City!

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60220 Śmieciarka
60 zł 58 zł

Załóż rękawiczki, czas posprzątać LEGO® City! Weź swoją miotłę, niech Twój partner chwyci za łopatę i sprzątajcie śmieci razem. Włóż je do kosza na śmieci, a następnie wrzuć do śmieciarki.

LEGO City 60198 Pociąg towarowy
649 zł

Przygotuj się do jazdy w zestawie LEGO® City 60198 Pociąg towarowy! Załaduj kontenery na wózek widłowy, a potem przenieś je na wagon dźwigiem. Przyczep wszystkie wagony do lokomotywy, wsiądź do kabiny maszynisty, daj sygnał gwizdkiem i ruszaj w drogę. Dowieź na czas towary potrzebne w mieście LEGO City!

LEGO City 60229 transport i montaż rakiety kosmicznej
439 zł

Kosmiczna agencja LEGO® City Cię potrzebuje! Przygotuj łazik badawczy w laboratorium, zawieź go do dźwigu montującego rakietę i za pomocą wciągarki umieść w ładowni rakiety. Gdy zakończysz przygotowania, przewieź rakietę na miejsce startu za pomocą transportera. Ustaw transporter z wyrzutnią rakiet we właściwej pozycji, skieruj się do centrum lotów i przygotuj się do startu. Misja Mars dopiero się rozpoczyna!

LEGO zestaw City 60233 Otwarcie sklepu z pączkami
269 zł

Idź do miasta i zdobądź łakocie w nowo otwartym sklepie z pączkami. Zobacz, jak dźwig podnosi ogromny pączek nad dach sklepu. Następnie spójrz na wszystkie zabawki w sklepie z zabawkami. Tak! mają czapkę ze śmigłem na przecenie! Uważaj, łańcuch się zepsuł i ogromny pączek spada! Funkcjonariusz policji LEGO® City Duke DeTain rusza do akcji! Czy uda ci się złapać pączek, zanim wyląduje na ziemi?

LEGO zestaw City 60228 Start rakiety kosmicznej
346 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Przygotuj się na start rakiety z inspirowanym NASA modelem, pełnym naukowców i astronautów. W obszarze treningowym możesz sprawdzić, czy pojazd kosmiczny jest gotowy do zbierania geod, a robot do eksploracji krajobrazu i znalezienia interesujących artefaktów. Włóż teleskop do rakiety, a następnie wsiądź z astronautami do pojazdu, aby mogli wejść na pokład. Wróć do pokoju kontrolnego i obserwuj odliczanie. Za chwilę się zacznie!

LEGO City Police 60243 Pościg helikopterem policyjnym
125 zł 96 zł

Zestaw LEGO® City Pościg helikopterem policyjnym (60243) z policyjnym helikopterem wyposażonym w działający magnes na łańcuchu przypadnie do gustu dzieciom uwielbiającym odgrywanie ról. Młodzi stróżowie prawa mogą pomóc bohaterowi serialu telewizyjnego LEGO City Samowi Grizzledowi bronić miasta przed zawodowym złodziejaszkiem Snakiem Rattlerem. A dzięki ciężarówce przestępców, motocyklowi i quadowi policyjnemu zabawa może przebiegać naprawdę dynamicznie! W pudełku znajdziesz instrukcje budowania tego zestawu LEGO City. Możesz też skorzystać z internetowej funkcji Instructions PLUS, którą znajdziesz w aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji.

LEGO Juniors 10761 Wielka ucieczka z domu
149 zł

Zakładaj superkostium! Zła Cegła atakuje dom! Pomóż Wioli użyć pola siłowego, podczas gdy Dash rusza na pomoc na deskorolce. Uważaj na cegły wystrzeliwane z tyłu samochodu! Włóż Jack-Jacka do jego kuli ognia i wystrzel go w Cegłę z katapultowego leżaka. Skorzystaj z panelu sterowania za kominkiem, a potem zwab Cegłę do wodospadu z ukrytą pułapką. Zamknij ją i świętuj zwycięstwo imprezą na basenie!

LEGO City 60139 Mobilne Centrum Dowodzenia
134 zł

City 60139 Mobilne Centrum Dowodzenia to zestaw Lego z którym zbudujesz mobilny areszt! Opuść tylną rampę Mobilnego centrum dowodzenia i wyładuj policyjny motocykl. Złoczyńca próbuje uciec z aresztu… nie pozwól mu na to, udając się w pościg na superszybkim policyjnym motocyklu.

LEGO City 60215 Remiza strażacka
216 zł

Zestaw klocków LEGO® City Citizens z serii 60215 Remiza strażacka, który jest w pełni wyposażony. Gdzieś w mieście wybuchł pożar! Włącz światła i syreny pojazdu terenowego, aby inni mogli Cię usłyszeć. Poznaj kolejny ekscytujący dzień strażaków z LEGO® City!

LEGO zestaw City 60232 Serwis samochodowy
126 zł

Zasiądź za kierownicą pojazdu i jedź do serwisu samochodowego. Odholuj samochód wyścigowy do naprawy. Pomóż mechanikowi Harlowi Hubbsowi naprawić samochód, a następnie trochę go ulepszyć. Zanim zatankujesz samochód, umyj go w myjni. Potem po prostu pomachaj do właściciela, wyruszając w drogę. Pomaganie obywatelom LEGO® City w naprawianiu czegoś zawsze jest wspaniałym uczuciem.

LEGO klocki City 60203 Kurort narciarski
268 zł 252 zł

Rozgrzej się i rozpocznij pełen wrażeń dzień w ośrodku narciarskim. Sprawdź swoje umiejętności na rampie w snowparku lub baw się, oglądając innych snowboardzistów na dużym ekranie nad sklepem narciarskim. Relacja na żywo wprost z helikoptera! Zobacz, jak ratownicy zabierają rannego narciarza na skuter śnieżny. Zbuduj bałwana ze znajomymi, a następnie rozgrzej się przy ciepłym napoju. Gdy się trochę rozgrzejesz, wejdź na stok i rozpocznij jazdę.

LEGO City 60266 Statek badaczy oceanu
600 zł 469 zł

Nowość

Wypłyń w morze na pokładzie niesamowitego oceanicznego statku badawczego LEGO® City. Dołącz do bohatera serialu LEGO City Adventures, Harla Hubbsa i zespołu odkrywców podczas ekscytującej przygody. Aby uzyskać lepszy widok na wodę, możesz wystartować ze statku wspaniałym helikopterem. Następnie możesz użyć dźwigu okrętowego, aby wypuścić na morze klatkę obserwującą rekiny lub okręt podwodny do badań. Następnie zanurkuj w głębiny i zbadaj tajemniczy wrak na dnie.

LEGO zestaw City 60258 Warsztat tuningowy
356 zł

W warsztacie tuningowym Treada Octane'a naprawdę tętni życie. Szalony majsterkowicz Harl Hubbs pracuje nad swoim rakietowym motocyklem, Tread spawa swój Hot Rod, a mechanik właśnie przybył z lawetą, z uszkodzonym samochodem sportowym. Tymczasem „najbardziej uczciwy” dealer samochodowy w mieście przygotowuje się do innych ofert specjalnych w swojej przyczepie kempingowej. Dzięki świetnemu zestawowi LEGO® City czeka na Ciebie mnóstwo zabawy.

LEGO City 60265 Oceaniczna baza badawcza
280 zł 226 zł

Nowość

Zanurz się w głębiny z rekinem, płaszczką i zespołem naukowców w bazie badaczy oceanów. Niesamowita baza składa się z modułu mieszkalnego, sypialnego i naukowego. Poszczególne części można przebudować, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do głębokiej eksploracji, w tym łódź podwodną, ​​dźwig i podwodny dron. Jest nawet ekspres do kawy! Przed wejściem do łodzi podwodnej musisz przejść przez komorę dekompresyjną. Następnie odłącz się od bazy i rozpocznij odkrywanie tajemnic morza.

LEGO City 60257 Stacja benzynowa
181 zł

Podjedź swoim fantastycznym SUVem na stację benzynową LEGO® i uzupełnij Oktan E! Podłącz go do punktu ładowania, weź swojego psa i wejdź do przytulnego sklepu spożywczego. Następnie pomóż dostawcy uzupełnić paliwo na stacji benzynowej. To kolejny, pracowity dzień na stacji benzynowej LEGO City.

LEGO CITY 60205 Tory
63 zł

Pokonaj każdą przeszkodę zabawnymi i elastycznymi torami! Wydłuż swój tor, aby pociąg mógł się jeszcze bardziej rozpędzić! Zestaw zawiera 8 prostych części, 4 zakręty i 8 elastycznych kawałków gąsienic, jest doskonałym uzupełnieniem pociągów LEGO City.

LEGO zestaw City 60227 Księżycowa stacja kosmiczna
165 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do ekipy astronautów na księżycowej stacji kosmicznej i pomóż im w badaniach. Możesz odpocząć przy pizzy i telewizorze, poćwiczyć na bieżni, a następnie zafundować sobie drzemkę na łóżku antygrawitacyjnym. Kiedy nadejdzie czas na akcję, umieść astronautów w skafandrach kosmicznych i idź z nimi na prom, który przenosi księżycowe geody z powrotem na Ziemię, i pozwól im je zbadać.

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60221 Jacht
56 zł

Ubierz się i naszykuj, i przygotuj się na przygodę! Zabierz swój ekwipunek i przeskocz nad pokładem jachtu do głębokiej, błękitnej wody morskiej. Włącz aparat i udokumentuj to, co znajdziesz pod wodą. Czy to skrzynia skarbów? Uważaj na włócznika!

LEGO CITY 60238 Zwrotnice
68 zł

Pokonywanie każdej przeszkody dzięki elastycznym rozjazdom! Wydłuż swój tor, aby Twój pociąg mógł się jeszcze bardziej rozpędzić! W zestawie 4 zwrotnice, prawy rozjazd i lewy rozjazd. Zestaw jest kompatybilny z zestawami Lego pociągów.

LEGO City 60216 Straż pożarna w śródmieściu
346 zł

Zestaw LEGO® City Citizens ze strażą pożarną 60216 Strażacy w centrum miasta. W miejscu pracy w centrum miasta wybuchł pożar. Czy możesz zgasić pożar, zanim wymknie się spod kontroli? Przeżyj kolejny ekscytujący dzień strażaków z LEGO City!

LEGO zestaw City 60225 Jazda próbna statku kosmicznego
83 zł 66 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do astronautów i wyrusz w ich ekscytującą misję na planetę Mars. Wejdź do pojazdu kosmicznego i udaj się na jazdę próbną na pustynię. Ustaw panel słoneczny na maksymalną moc, a następnie zbierz geody, aby naukowcy mogli je zbadać. Szkolenie jest ważną częścią misji eksploracji Marsa! Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO kalendarz adwentowy Winter Time
95 zł

Ciesz się 24 dniami niespodzianek z kalendarzem adwentowym LEGO® City! Otwórz jedne drzwi każdego dnia, aby odkryć, co jest w środku. Czy to wyjątkowy pojazd, nowa choinka czy może Święty Mikołaj? Otwórz i dowiedz się!

LEGO City 60261 Centralny port lotniczy
230 zł 177 zł

Nowość

Ciesz się wakacyjną atmosferą dzięki pakietowi LEGO® City Centralny port lotniczy. Do jakiego kraju polecisz? Nie zapomnij biletu! Sprawdź swój bagaż i róż w stronę bramki. Przed wejściem na pokład można obserwować, jak personel lotniska ładuje bagaż do samolotu. Teraz usiądź wygodnie, zrelaksuj się i przygotuj się do startu. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania zestawu.

LEGO City Police 60239 Samochód policyjny
34 zł 32 zł

Uruchom potężny silnik policyjnego samochódu i wyjedź, by chronić miasto! Wygląda na to, że policjant potrzebuje pomocy w zarządzaniu ruchem. Rozłóż pachołki drogowe i zostań bohaterem policji w LEGO® City!

LEGO City 60248 Helikopter strażacki leci na ratunek
95 zł

LEGO® City Helikopter strażacki leci na ratunek (60248) to świetny zestaw konstrukcyjny dla dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę. W pudełku znajduje się latający helikopter z napędem na linkę oraz szybki quad i scena z pożarem. Dzieci mogą odgrywać role trzech minifigurek: pracownika budowy w imponującej masce spawalniczej, pilota helikoptera strażackiego i bohaterskiej komendant straży pożarnej z serialu telewizyjnego LEGO City Frei McCloud. Ta zabawka z pewnością przypadnie do gustu dzieciom, które uwielbiają pełną akcji zabawę. Przejrzyste instrukcje budowania pozwolą nawet początkującym konstruktorom LEGO natychmiast zanurzyć się we wciągający świat samodzielnej zabawy w budowanie.

LEGO zestaw City 60231 Wóz strażacki
67 zł

Chwyć za siekierę i przygotuj się na walkę z ogniem! W LEGO® City pali się centrala, a dowódca straży pożarnej, Freya McCloud, jest w czasie akcji. Ma plan i w pełni funkcjonalny samochód strażacki, ale nie ma czasu na wyjaśnienia – wskakuj! Rozłóż sprzęt, chwyć gaśnicę i pomóż uratować sytuację. A potem, w nagrodę, poczęstuj się gorącym kakaem ze strażakami, zanim wybuchnie kolejny pożar!

LEGO zestaw City 60224 Space Satellite Maintenance
35 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do astronautów i wyrusz w ich ekscytującą misję na planetę Mars. Załóż kask na astronautę i umieść go w statku zwiadowczym. Uruchom silniki i przygotuj się na wystrzelenie satelity w kosmos! Misja eksploracji Marsa rozpoczęła się pomyślnie! Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO City 60212 Płonący grill
38 zł

Nadszedł czas, by zostać bohaterem LEGO® City! Chwyć hełm i sprzęt przeciwpożarowy. Pomóż w straży pożarnej – wsiądź za kierownicę wozu, ugaś płomień i zabierz się do pracy.

LEGO zestaw City 60226 Prom Kosmiczny Eksploracja Marsa
107 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Eksploracja kosmosu w ekscytującej misji. w celu zbadania Marsa. Odpal silniki wahadłowe, skieruj się na Marsa i rozpocznij badania. Możesz zbierać interesujące geody za pomocą pojazdu kosmicznego. Następnie uruchom drona i wyślij go na prom kosmiczny. Dron zwiadowczy wyrusza, by zbadać interesujące miejsce. Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO City 60256 Samochody wyścigowe
111 zł 91 zł

Fantastyczny zestaw klocków dla dzieci, które uwielbiają szybką akcję. Twój młody kierowca rajdowy będzie bawić się całymi godzinami zestawem konstrukcyjnym LEGO® City Samochody wyścigowe (60256). Wyścigówki LEGO z udawanym napędem elektrycznym i benzynowym oraz minifigurki kierowców — jest tu wszystko, czego trzeba do niezapomnianego wyścigu. Świetny zestaw do budowania dla dzieci Ta zabawka zapewni dzieciom nie tylko świetną rozrywkę, ale teżsporą dawkę nauki. Zawiera proste instrukcje budowania, które pomogą przemienić początkującego budowniczego LEGO w prawdziwego mistrza konstrukcji.

LEGO City Great Vehicles 60240 Przygody kajakowe
35 zł

Weź kajak do samochodu terenowego i przygotuj się na niezwykłą przygodę. Nad rzeką wyjmij kajak z samochodu, załóż kamizelkę ratunkową i wejdź do wody. Zrób zdjęcie swojej przygody i kontynuuj wiosłowanie w dół rwącej rzeki.

LEGO City 60264 Łódź podwodna badaczy oceanu
130 zł 102 zł

Nowość

Zanurz się w najgłębsze zakątki morza z okrętem podwodnym badaczy LEGO® City. Dołącz do słynnego naukowca – Jessiki Sharpe, którą możesz znać z serialu LEGO City i zanurz się łodzią podwodną w jaskini pełnej koralowców. Zbierz próbki za pomocą podwodnych ramion rozpoznawczych i zbadaj dno oceanu za pomocą podwodnego drona. Proszę państwa! Świecąca żabnica!

LEGO City Police 60207 Pościg policyjnym dronem
79 zł 63 zł

Dołącz do LEGO® City Pościg policyjnym dronem i przeżyj wiele akcji w chmurach! Co się dzieje na placu? Kto kontroluje drona i gdzie się unosi? Wezwij helikopter policyjny i odpal sieci, aby złapać złodzieja, zanim ucieknie.

LEGO City Police 60242 Aresztowanie na autostradzie
85 zł 66 zł

Niesławny kryminalista Vito ucieka ze skradzionym sejfem pełnym banknotów i sztabek złota. Włóż nieustraszonego porucznika Duke’a DeTaina do jego wielkiego radiowozu. Vito uderzył w skrzynkę z rybami – zderzenie czołowe. Teraz weź głęboki oddech i pomóż Duke'owi w aresztowaniu złodzieja, który nie pachnie zbyt przyjemnie.

LEGO City 60255 Ekipa kaskaderów
36 zł

Dołącz do ekipy kaskaderów LEGO® City i zadziwiaj widzów śmiałymi wyczynami z dużą prędkością! Wykonuj niesamowite sztuczki i urzekające manewry na świetnym quadzie. Następnie uruchom motocykl i jedź z pełną prędkością w kierunku rampy! Trzymaj się mocno, aż przelecisz przez płomienie i wzbijesz się w powietrze. Musisz wykonać idealne lądowanie!

LEGO City Great Vehicles 60251 Monster Truck
42 zł 35 zł

Zasiądź za kierownicą tej niesamowitej ciężarówki LEGO® City Monster Truck z ogromnymi oponami i świetnymi dekoracjami w stylu potworów z ostrymi zębami. Mknij z prędkością światła! Zademonstruj fantastyczne triki, zapierające dech w piersiach skoki i niesamowite lądowania! A kiedy pochwalisz się już umiejętnością prowadzenia monster trucka, wróć do LEGO City i pochwal się tym niesamowitym pojazdem!

LEGO City 60213 Pożar w porcie
56 zł

Dołącz do strażaków LEGO® City i ratuj port! Beczka z olejem jest w płomieniach! Dołącz i pomóż w akcji, przeżywając kolejną, ekscytującą przygodę.