LEGO zestaw klocków City Great Vehicles 60252 Buldożer na budowie
85 zł 66 zł

Nowość

Zespół robotników LEGO® City ma ręce pełne roboty i potrzebuje Twojej pomocy. Umieść stożki i znaki ostrzegawcze, aby ostrzec przechodniów, wejdź na zabawkowy dźwig z kulą wyburzeniową i zniszcz ścianę. Teraz wskocz do kabiny potężnego buldożera i podnieś jego dużą łyżkę. Kiedy wszystko będzie gotowe, uruchom betoniarkę i pracuj nad nową ścianą. Pracownicy z LEGO City są dziś bardzo zajęci!

LEGO City Great Vehicles 60253 Furgonetka z lodami
85 zł 66 zł

Nowość

Furgonetka z lodami od marki LEGO® City. Zestaw LEGO® City Furgonetka z lodami przywodzi na myśl słoneczne, letnie dni, inspirując dzieci do kreatywnej, samodzielnej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach. Zestaw do budowania dla dzieci zawiera kolorową furgonetkę z lodami, minifigurki sprzedawczyni i deskorolkarza oraz figurkę psa. Dzieci mogą pomóc sprzedawczyni kierować samochodem, serwować lody wrożkach i na patykach przez okienko oraz wykonywać imponujące sztuczki na deskorolce z deskorolkarzem.

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60220 Śmieciarka-34%
83 zł 54 zł

Promocja

Załóż rękawiczki, czas posprzątać LEGO® City! Weź swoją miotłę, niech Twój partner chwyci za łopatę i sprzątajcie śmieci razem. Włóż je do kosza na śmieci, a następnie wrzuć do śmieciarki.

LEGO City Great Vehicles 60222 Pług snieżny-33%
83 zł 55 zł

Promocja

Pomóż przygotować stoki w LEGO® City na zimową zabawę! Naładuj dużą armatkę śnieżną, wskocz do pojazdu i zejdź ze zbocza, burząc największe zaspy.

LEGO City Police 60244 Laweta helikoptera policyjnego
205 zł 157 zł

Nowość

Policjant Rooky Partnur transportuje niesławnego przestępcę Frankie Lupelliho w mobilnej celi w helikopterze, gdy coś zaczyna skrzypieć i hałasować! Złodziej zaatakował furgonetkę, a Frankie Lupelliho ucieka teraz na superszybkim quadzie. Pospiesz się! Wystartuj helikopterem i szybko zlokalizuj kierowcę, by złapać złodziei i zamknąć ich w więzieniu, gdzie ich miejsce.

LEGO zestaw City Police 60246 Posterunek policji
443 zł 361 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Niesławny złodziej Daisy Kaboom uwolnił przyjaciół złodziei z posterunku policji więziennej LEGO® City! Uciekają furgonetką wraz ze swoim przerażającym buldogiem! Na szczęście Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 policjantów i wierny pies policyjny są na miejscu.
Wystartuj z policyjnym dronem śledzącym, uruchom motocykl i furgonetkę i pomóż bohaterom LEGO City aresztować przestępców.

LEGO City 60197 Pociąg pasażerski
449 zł
+ darmowa dostawa

Masz ochotę na ciekawą przejażdżkę? Wsiądź do eleganckiego pociągu z zestawu LEGO® City 60197 Pociąg pasażerski i kup w kawiarni przekąskę na drogę. Możesz obserwować, jak zmienia się krajobraz za oknem, albo uciąć sobie drzemkę w fotelu. Dzyń dzyń! Obudź się, pociąg zbliża się do stacji. Czas wyruszyć na kolejną przygodę w mieście LEGO City!

LEGO City 60198 Pociąg towarowy
664 zł 649 zł
+ darmowa dostawa

Przygotuj się do jazdy w zestawie LEGO® City 60198 Pociąg towarowy! Załaduj kontenery na wózek widłowy, a potem przenieś je na wagon dźwigiem. Przyczep wszystkie wagony do lokomotywy, wsiądź do kabiny maszynisty, daj sygnał gwizdkiem i ruszaj w drogę. Dowieź na czas towary potrzebne w mieście LEGO City!

LEGO Juniors 10761 Wielka ucieczka z domu-13%
126 zł 109 zł

Wyprzedaż

Zakładaj superkostium! Zła Cegła atakuje dom! Pomóż Wioli użyć pola siłowego, podczas gdy Dash rusza na pomoc na deskorolce. Uważaj na cegły wystrzeliwane z tyłu samochodu! Włóż Jack-Jacka do jego kuli ognia i wystrzel go w Cegłę z katapultowego leżaka. Skorzystaj z panelu sterowania za kominkiem, a potem zwab Cegłę do wodospadu z ukrytą pułapką. Zamknij ją i świętuj zwycięstwo imprezą na basenie!

LEGO City Police 60175 Rabunek w górskiej rzece-17%
145 zł 119 zł

Wyprzedaż

Jak skończy się trzymająca w napięciu policyjna akcja w górskiej rzece? Czy policjantom uda się dopaść złodzieja na amfibii? Drzewo z ulem pełnym pszczół może spaść w każdej chwili.

LEGO klocki City 60203 Kurort narciarski-32%
335 zł 225 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Rozgrzej się i rozpocznij pełen wrażeń dzień w ośrodku narciarskim. Sprawdź swoje umiejętności na rampie w snowparku lub baw się, oglądając innych snowboardzistów na dużym ekranie nad sklepem narciarskim. Relacja na żywo wprost z helikoptera! Zobacz, jak ratownicy zabierają rannego narciarza na skuter śnieżny. Zbuduj bałwana ze znajomymi, a następnie rozgrzej się przy ciepłym napoju. Gdy się trochę rozgrzejesz, wejdź na stok i rozpocznij jazdę.

LEGO City Police 60141 Posterunek policji
337 zł 309 zł
+ darmowa dostawa

City Police 60141 Posterunek policji to bogato wyposażony zestaw Lego z którym zbudujesz: trzyczęściowy posterunek policji, policyjny helikopter, radiowóz pościgowy, policyjny motocykl oraz samochód złodziejaszków. Pomóż zatrzymać policjantom złodziejaszków, i wsadzić ich do aresztu.

LEGO City Police 60209 Rabunek diamentów-30%
209 zł 145 zł

Promocja

Weź swój sprzęt i dołącz do LEGO® City Policja powietrzna Wejdź do kabiny policyjnego transportera opancerzonego i przewieź diament przez miasto. Co to za hałas? Ktoś jest na dachu i próbuje ukraść klejnot! Musisz go powstrzymać.

LEGO City 60229 transport i montaż rakiety kosmicznej-21%
509 zł 399 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Kosmiczna agencja LEGO® City Cię potrzebuje! Przygotuj łazik badawczy w laboratorium, zawieź go do dźwigu montującego rakietę i za pomocą wciągarki umieść w ładowni rakiety. Gdy zakończysz przygotowania, przewieź rakietę na miejsce startu za pomocą transportera. Ustaw transporter z wyrzutnią rakiet we właściwej pozycji, skieruj się do centrum lotów i przygotuj się do startu. Misja Mars dopiero się rozpoczyna!

LEGO CITY 60205 Tory
63 zł

Pokonaj każdą przeszkodę zabawnymi i elastycznymi torami! Wydłuż swój tor, aby pociąg mógł się jeszcze bardziej rozpędzić! Zestaw zawiera 8 prostych części, 4 zakręty i 8 elastycznych kawałków gąsienic, jest doskonałym uzupełnieniem pociągów LEGO City.

LEGO zestaw City 60233 Otwarcie sklepu z pączkami-13%
273 zł 235 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Idź do miasta i zdobądź łakocie w nowo otwartym sklepie z pączkami. Zobacz, jak dźwig podnosi ogromny pączek nad dach sklepu. Następnie spójrz na wszystkie zabawki w sklepie z zabawkami. Tak! mają czapkę ze śmigłem na przecenie! Uważaj, łańcuch się zepsuł i ogromny pączek spada! Funkcjonariusz policji LEGO® City Duke DeTain rusza do akcji! Czy uda ci się złapać pączek, zanim wyląduje na ziemi?

LEGO City 60139 Mobilne Centrum Dowodzenia
137 zł 129 zł

City 60139 Mobilne Centrum Dowodzenia to zestaw Lego z którym zbudujesz mobilny areszt! Opuść tylną rampę Mobilnego centrum dowodzenia i wyładuj policyjny motocykl. Złoczyńca próbuje uciec z aresztu… nie pozwól mu na to, udając się w pościg na superszybkim policyjnym motocyklu.

LEGO zestaw City 60228 Start rakiety kosmicznej
450 zł 346 zł
+ darmowa dostawa

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Przygotuj się na start rakiety z inspirowanym NASA modelem, pełnym naukowców i astronautów. W obszarze treningowym możesz sprawdzić, czy pojazd kosmiczny jest gotowy do zbierania geod, a robot do eksploracji krajobrazu i znalezienia interesujących artefaktów. Włóż teleskop do rakiety, a następnie wsiądź z astronautami do pojazdu, aby mogli wejść na pokład. Wróć do pokoju kontrolnego i obserwuj odliczanie. Za chwilę się zacznie!

LEGO zestaw City 60227 Księżycowa stacja kosmiczna
216 zł 158 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do ekipy astronautów na księżycowej stacji kosmicznej i pomóż im w badaniach. Możesz odpocząć przy pizzy i telewizorze, poćwiczyć na bieżni, a następnie zafundować sobie drzemkę na łóżku antygrawitacyjnym. Kiedy nadejdzie czas na akcję, umieść astronautów w skafandrach kosmicznych i idź z nimi na prom, który przenosi księżycowe geody z powrotem na Ziemię, i pozwól im je zbadać.

LEGO City Police 60173 Aresztowanie w górach-10%
169 zł 152 zł

Wyprzedaż

Aresztowanie w górach to zestaw klocków z serii Lego City. Zestaw zawiera 2-poziomową kryjówkę, helikopter policyjny, łazika oraz 4 minifigurki i figurkę niedźwiedzia.

LEGO zestaw City 60226 Prom Kosmiczny Eksploracja Marsa
133 zł 107 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Eksploracja kosmosu w ekscytującej misji. w celu zbadania Marsa. Odpal silniki wahadłowe, skieruj się na Marsa i rozpocznij badania. Możesz zbierać interesujące geody za pomocą pojazdu kosmicznego. Następnie uruchom drona i wyślij go na prom kosmiczny. Dron zwiadowczy wyrusza, by zbadać interesujące miejsce. Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO City 60195 Arktyczna baza mobilna-9%
319 zł 289 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Arktyczna baza mobilna to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Przeprowadź wykopaliska i zbadaj znalezisko. W zestawie dźwig, mobilne laboratorium, pojazd z piłą, skuter śnieżny oraz duża bryła lodu z zamarzniętym mamutem.

LEGO City 60138 Szybki pościg
116 zł 104 zł

City 60138 Eskorta policyjna. Uwaga! Złodziej ukradł pieniądze i złoto i ucieka z miasta skradzionym samochodem sportowym! Wsiądź do radiowozu i dogoń go! Jeśli jest zbyt szybki, musisz wezwać helikopter policyjny i pomóc schwytać przestępców!

LEGO City 60215 Remiza strażacka
249 zł 216 zł
+ darmowa dostawa

Zestaw klocków LEGO® City Citizens z serii 60215 Remiza strażacka, który jest w pełni wyposażony. Gdzieś w mieście wybuchł pożar! Włącz światła i syreny pojazdu terenowego, aby inni mogli Cię usłyszeć. Poznaj kolejny ekscytujący dzień strażaków z LEGO® City!

LEGO zestaw City 60225 Jazda próbna statku kosmicznego
83 zł 66 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do astronautów i wyrusz w ich ekscytującą misję na planetę Mars. Wejdź do pojazdu kosmicznego i udaj się na jazdę próbną na pustynię. Ustaw panel słoneczny na maksymalną moc, a następnie zbierz geody, aby naukowcy mogli je zbadać. Szkolenie jest ważną częścią misji eksploracji Marsa! Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO City Police 60172 Gonitwa w przełęczy-26%
116 zł 85 zł

Promocja

Pościg górską drogą to zestaw klocków z serii Lego City. Ruszaj w pościg za złodziejem i nie daj się porwać kamiennej lawinie. Zestaw zawiera 297 elementów w tym 3 minifigurki.

LEGO City 60194 Arktyczna terenówka zwiadowcza
170 zł 155 zł

Arktyczna terenówka zwiadowcza to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Dołącz do ekspedycji badaczy Arktyki i dokonaj wielkich odkryć. W zestawie znajduje się terenówka z gąsienicami, lodowa ściana, lodowa jaskinia oraz narzędzia i 3 minifigurki.

LEGO zestaw City 60232 Serwis samochodowy
166 zł 126 zł

Zasiądź za kierownicą pojazdu i jedź do serwisu samochodowego. Odholuj samochód wyścigowy do naprawy. Pomóż mechanikowi Harlowi Hubbsowi naprawić samochód, a następnie trochę go ulepszyć. Zanim zatankujesz samochód, umyj go w myjni. Potem po prostu pomachaj do właściciela, wyruszając w drogę. Pomaganie obywatelom LEGO® City w naprawianiu czegoś zawsze jest wspaniałym uczuciem.

LEGO zestaw City Great Vehicles 60249 Zamiatarka
42 zł 34 zł

Nowość

Czas sprzątnąć ulice LEGO® City! Pomóż kierowcy poprowadzić zamiatarkę i sprzątać za pomocą niesamowitych obrotowych szczotek. Dzięki tej wspaniałej maszynie czyszczenie dróg jest naprawdę łatwe! Następnie otwórz tył ciężarówki, chwyć wiadro i wyrzuć śmieci, zanim przejdziesz do następnej pracy. Codzienni bohaterowie z LEGO City skutecznie sprzątają kolejną ulicę!

LEGO City 60216 Straż pożarna w śródmieściu
358 zł 346 zł
+ darmowa dostawa

Zestaw LEGO® City Citizens ze strażą pożarną 60216 Strażacy w centrum miasta. W miejscu pracy w centrum miasta wybuchł pożar. Czy możesz zgasić pożar, zanim wymknie się spod kontroli? Przeżyj kolejny ekscytujący dzień strażaków z LEGO City!

LEGO City Great Vehicles 60180 Monster truck-13%
73 zł 63 zł

Wyprzedaż

Monster truck to zestaw klocków z serii Lego City. Przeskocz ogień – publiczność czeka na emocjonujący pokaz. Zestaw zawiera 192 elementy w tym minifigurkę kierowcy.

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60218 Pustynna wyścigówka
38 zł

Przygotuj się, uwaga, start! Załóż kask i rusz do wyścigu w tym łatwym do zbudowania, rajdowym wozie. Najszybszy wygrywa, ale uważaj na skorpiona! Unikaj go, wejdź na gaz i jedź do mety! Ciesz się kolejnym, świetnym wyścigiem na pustyni LEGO® City!

LEGO zestaw City 60231 Wóz strażacki
83 zł 67 zł

Chwyć za siekierę i przygotuj się na walkę z ogniem! W LEGO® City pali się centrala, a dowódca straży pożarnej, Freya McCloud, jest w czasie akcji. Ma plan i w pełni funkcjonalny samochód strażacki, ale nie ma czasu na wyjaśnienia – wskakuj! Rozłóż sprzęt, chwyć gaśnicę i pomóż uratować sytuację. A potem, w nagrodę, poczęstuj się gorącym kakaem ze strażakami, zanim wybuchnie kolejny pożar!

LEGO zestaw City 60224 Space Satellite Maintenance
35 zł

Agencja Kosmiczna LEGO® City Cię potrzebuje! Dołącz do astronautów i wyrusz w ich ekscytującą misję na planetę Mars. Załóż kask na astronautę i umieść go w statku zwiadowczym. Uruchom silniki i przygotuj się na wystrzelenie satelity w kosmos! Misja eksploracji Marsa rozpoczęła się pomyślnie! Czy wiesz, że ten zestaw jest inspirowany prawdziwymi misjami NASA?

LEGO City 60257 Stacja benzynowa
222 zł 178 zł

Nowość

Podjedź swoim fantastycznym SUVem na stację benzynową LEGO® i uzupełnij Oktan E! Podłącz go do punktu ładowania, weź swojego psa i wejdź do przytulnego sklepu spożywczego. Następnie pomóż dostawcy uzupełnić paliwo na stacji benzynowej. To kolejny, pracowity dzień na stacji benzynowej LEGO City.

LEGO City 60191 Arktyczny zespół badawczy
38 zł

Arktyczny zespół badawczy to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia. Wskakuj na skuter śnieżny i ruszaj na ekspedycję badaczy Arktyki. W zestawie znajdują się 3 minifigurki.

LEGO City Supplementary 60236 Ulica i skrzyżowanie
44 zł 39 zł

Poszerz swoje LEGO® City o odcinek prosty ulicy i skrzyżowanie w kształcie litery T. Połącz te części z istniejącymi już zestawami, załaduj ciężarówkę lub usiądź w samochodzie sportowym i ruszaj w kolejną ekscytującą podróż!

LEGO zestaw City Great Vehicles 60251 Monster Truck
42 zł 36 zł

Nowość

Zasiądź za kierownicą tej niesamowitej ciężarówki LEGO® City Monster Truck z ogromnymi oponami i świetnymi dekoracjami w stylu potworów z ostrymi zębami. Mknij z prędkością światła! Zademonstruj fantastyczne triki, zapierające dech w piersiach skoki i niesamowite lądowania! A kiedy pochwalisz się już umiejętnością prowadzenia monster trucka, wróć do LEGO City i pochwal się tym niesamowitym pojazdem!

LEGO City 60212 Płonący grill
36 zł 34 zł

Nadszedł czas, by zostać bohaterem LEGO® City! Chwyć hełm i sprzęt przeciwpożarowy. Pomóż w straży pożarnej – wsiądź za kierownicę wozu, ugaś płomień i zabierz się do pracy.

LEGO City 60192 Arktyczny łazik lodowy
71 zł 66 zł

Arktyczny łazik lodowy to zestaw z serii Lego City przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia. Zestaw zawiera arktyczny łazik, bryła lodu z ukrytym w środku gryzoniem oraz minifigurka badacza arktycznego.

LEGO City Police 60239 Samochód policyjny
42 zł 34 zł

Uruchom potężny silnik policyjnego samochódu i wyjedź, by chronić miasto! Wygląda na to, że policjant potrzebuje pomocy w zarządzaniu ruchem. Rozłóż pachołki drogowe i zostań bohaterem policji w LEGO® City!

LEGO City Great Vehicles 60240 Przygody kajakowe
41 zł 35 zł

Weź kajak do samochodu terenowego i przygotuj się na niezwykłą przygodę. Nad rzeką wyjmij kajak z samochodu, załóż kamizelkę ratunkową i wejdź do wody. Zrób zdjęcie swojej przygody i kontynuuj wiosłowanie w dół rwącej rzeki.

LEGO City 60255 Ekipa kaskaderów
42 zł 36 zł

Nowość

Dołącz do ekipy kaskaderów LEGO® City i zadziwiaj widzów śmiałymi wyczynami z dużą prędkością! Wykonuj niesamowite sztuczki i urzekające manewry na świetnym quadzie. Następnie uruchom motocykl i jedź z pełną prędkością w kierunku rampy! Trzymaj się mocno, aż przelecisz przez płomienie i wzbijesz się w powietrze. Musisz wykonać idealne lądowanie!

LEGO Zestaw City Great Vehicles 60221 Jacht-12%
64 zł 56 zł

Wyprzedaż

Ubierz się i naszykuj, i przygotuj się na przygodę! Zabierz swój ekwipunek i przeskocz nad pokładem jachtu do głębokiej, błękitnej wody morskiej. Włącz aparat i udokumentuj to, co znajdziesz pod wodą. Czy to skrzynia skarbów? Uważaj na włócznika!

LEGO City 60213 Pożar w porcie
69 zł 53 zł

Dołącz do strażaków LEGO® City i ratuj port! Beczka z olejem jest w płomieniach! Dołącz i pomóż w akcji, przeżywając kolejną, ekscytującą przygodę.