LEGO Jurassic World 75936 Park Jurajski: Kontrola T. rex
859 zł

Zbuduj i pokaż niesamowite i kultowe bramy LEGO® z oryginalnego Parku Jurajskiegoduże regulowane kości T.Rex. Otwórz specjalną funkcję bramy i udaj się do skomplikowanego świata Parku Jurajskiego, aby odkryć miejsca i sceny inspirowane słynnym filmem. Wszyscy fani Parku Jurajskiego z pewnością pokochają ten zestaw.

LEGO klocki Jurassic World 75937 Szał Triceratopsa
219 zł

Wyrusz w przygodę LEGO® Jurassic World z Simonem Masrani i Allison Miles! Ale uwaga – nastąpiła przerwa w zasilaniu i potężny Triceratops zniszczył ogrodzenie i uciekł! Wskocz do pojazdu z Owenem Grady i ruszaj po pomoc. Machaj marchewką przed dinozaurem, aby przykuć jego uwagę i uratować turystów. W Parku Jurajskim nigdy nie jest nudno!

LEGO zestaw Jurassic World 75940 ucieczka Gallimima i Pteranodona
205 zł

Uwaga! Ktoś w Parku Jurajskim wyłączył główne źródło zasilania i dinozaury uciekły! Wskocz do pojazdu rozpoznawczego z Owenem i Claire i skieruj się do dżungli. Uruchom drony i znajdź pteranodona i gallimima. Spróbuj złapać je wyrzutnikiem siatki i pistoletem usypiającym. Gdy dinozaury zostaną przetransportowane z powrotem na swoje miejsce, czas ponownie przeprowadzić badania w mobilnym laboratorium.

LEGO Świat jurajski 75938 T. Dinorobot
333 zł

UWAGA! Danny Nedermeyer przemierza Jurajski Park w swoim wielkim dinorobocie, aby ukraść skarb ukryty w wulkanie Isla Nublar. Ale najpierw musi stawić czoła potężnemu T. rexowi. Wskocz na statek z Owenem Grady, Claire Dearing, Vic Hoskins – jak również małymi Velociraptorami Blu, Delta, Echo i Charlie – i pośpiesz się na pole bitwy. Strzel od strażaków statku na dinorobocie. Uśpij T. rexa pistoletem do spania.

LEGO klocki Jurassic World 75935 Spotkanie z Baryonyx: Poszukiwanie skarbów
225 zł

Wesprzyj Danny'ego Nedermeyera i Sinjina Prescotta w ich niebezpiecznym poszukiwaniu skarbów w świecie LEGO® Jurassic World! Według legendy skarb ukryty jest gdzieś w dżungli, a Danny i Sinjin chcą go znaleźć z mapą i starym filmem. Ale Baryonyx uważa, że chcą go przed nimi skraść ryby! Pomóż Owenowi Grady i Claire Dearing wyprowadzić do z błędu. Dołącz do nich z psem Ruďákem i powstrzymaj złoczyńców zanim ukradną skarb!

LEGO zestaw Jurassic World 75939 Laboratorium Dr. Wu: Ucieczka młodych dinozaurów
75 zł

Dołącz do Dr. Wu w jego wielkim laboratorium, gdzie „tworzy” nowe dinozaury! Ale uwaga – na komputerze pojawił się komunikat ostrzegawczy. Ktoś próbuje sabotować park! I triceratops właśnie uwolnił się z klatki! Pomóż Owenowi uspokoić młode. Musisz pomóc także Dr. Wu ochronić młode i jaja Ankylozaurów w inkubatorze.

LEGO Creator 31058 Potężne Dinozaury
52 zł

Przerażający T- Rex z serii Creator 31058 Potężne Dinozaury! Zajrzyj do paszczy aby ujrzeć ostre zębiska a ustawiając łeb i szpony w odpowiedniej pozycji, dinozaur będzie gotowy do ataku. Wspaniały zestaw dla wszystkich miłośników prehistorycznych gadów!

LEGO Jurassic World 75942 Welociraptor: Na ratunek dwupłatowcem
107 zł

Uwaga! Sinjin Prescott podszedł zbyt blisko gniazda raptorów i jest w niebezpieczeństwie! Ucieka samochodem terenowym przez dżunglę, ale rozwścieczony welociraptor za nim podąża. Przyjdź mu z pomocą w dwupłatowcu Owena Gradyego. Opuść łańcuch, by Sinjin mógł go złapać i lecieć z nim tak bezpiecznie, jak to możliwe!

LEGO klocki Jurassic World 75934 Dilophosaurus w biegu
91 zł

Poznaj LEGO® Jurassic World z Owenem Grady i zbuduj drona, który pomoże Ci zapanować nad dinozaurami. Zapoznaj się z Hudsonem Harper – ten dzieciak wie wszystko o dinozaurach. Następnie zbuduj stojak w kształcie głowy dinozaura z klocków LEGO. Ale uważaj! Młody Dilophosaurus uciekł i skrada się za Hudsonem. Skontaktuj się za pomocą drona z Owenem, zarzuć sieć i złap uciekającego dinozaura.

LEGO Jurassic World 75941 Indominus Rex kontra ankylozaur
369 zł

Znajdź stację żyroskopową z Zachiem i Grayem Mitchellem. Włącz żyroskop i szukaj fascynujących dinozaurów. Ale bądź ostrożny – gigantyczny Indominus Rex jest na wolności i atakuje ankylozaura! Ogon ankylozaura przewraca drzewa – zabierz Zacha i Graya w bezpieczne miejsce. Następnie pomóż Owenowi i Claire zapanować nad tymi potężnymi stworzeniami i uratować sytuację!