LEGO Friends 41320 Sklep z mrożonym jogurtem Heartlake-15%
141 zł 119 zł

Wyprzedaż

Sklep z mrożonym jogurtem Heartlake od LEGO® Friends obejmuje maszynę do mrożonego jogurtu z samoobsługą, bar z różnorodnymi szkliwami, wagę, telefon do zamówienia, stolik do siedzenia i stół zewnętrzny z parasolem. Istnieje również linia serwisowa samochodów ze stacją zamawiania i wspaniały żółty samochód z miejscem do przechowywania mrożonego jogurtu z tyłu.

LEGO Friends 41375 Piracka przygoda w Heartlake-30%
585 zł 409 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Odwiedź zabawne molo w miasteczku Heartlake i baw się dobrze. Najpierw włóż plecak do magazynu, aby go nie zgubić, a następnie naciśnij karuzelę. Zmierz odwagę Emmy przed udaniem się na piracki statek-widmo, gdzie czekają na nią szkielety, nietoperze i straszne pająki. Staraj się nie krzyczeć zbyt wiele, kiedy Chloe ubiera cię w syrenę do robienia zdjęć. Mam nadzieję, że zdjęcie pójdzie dobrze, w przeciwnym razie znajomy wyleci za burtę!

LEGO Friends 41339 Samochód kempingowy Mii
185 zł 177 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samochód kempingowy Mii to zestaw z serii Lego Friends. Wybierz się na kempingową przygodę na wsi z Mią i Stephanie. Zestaw zawiera 488 elementów w tym 2 minilaleczki oraz figurkę klaczy.

LEGO zestaw Friends 41378 Misja ratunkowa dla delfinów-27%
166 zł 121 zł

Wyprzedaż

Wpłyń z doskonałym okrętem podwodnym LEGO® Friends Stephanie do zatoki miasteczka Heartlake na ratunek delfinom. LEGO Friends Kacey płynie na podwodnym skuterze i szuka skrzyni ze skarbami, którą chce zatrzymać dla siebie. Możesz znaleźć mapę skarbów w misji ratunkowej LEGO. Pomóż Stephanie uwolnić delfina, znajdź mapę skarbów i nie wahaj się znaleźć skarbu przed Kacey.

LEGO Friends 41391 Salon fryzjerski w Heartlake
85 zł 69 zł

Raty 10x0 %

Udaj się do salonu fryzjerskiego w Heartlake i przejdź transformację. Dołącz do Emmy ze świata LEGO® Friends, idź do salonu fryzjerskiego Niny i otrzymaj wyjątkową, nową fryzurę. Najpierw umyj włosy Emmy w umywalce o kształcie muszli, a następnie podnieś nożyczki i pomóż jej wykonać pierwsze cięcie. Podczas oczekiwania możesz wypić filiżankę kawy.

LEGO zestaw Friends 41381, Łódź ratunkowa-22%
399 zł 311 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Kiedy trzech przyjaciół próbuje uratować wieloryba utkniętego na płytkich wodach zatoki w Heartlake, liczy się każda sekunda. Wyrusz z Mią na jej statku ratunkowym, aby pomóc wielorybowi. Schłodź wieloryba w lodowym basenie statku i zabierz go na głębsze wody. Gdy uwolnisz wieloryba do morza, możesz iść z dziewczynami ponurkować i pozbierać muszle morskie. Pomóż Mii znaleźć skrzynię skarbów za pomocą magicznej mapy.

LEGO zestaw Friends 41393 Konkurs pieczenia
171 zł

Raty 10x0 %

Dołącz do konkursu pieczenia Stephanie w studiu telewizyjnym LEGO® Friends. Zakręć kołem nad podium i wylosuj jeden z szalonych składników, których piekarze muszą używać podczas pieczenia. Uwolnij swoją kreatywność w tworzeniu polew i dekoracji. Chwyć gaśnicę i pomóż Davidowi ugasić ogień. Czas płynie nieubłaganie, kto wygra, zdobędzie trofeum i nagrodę pieniężną?

LEGO zestaw Friends 41394 Szpital w miasteczku Heartlake
273 zł

Raty 10x0 %

Niezdarny Ethan poślizgnął się na skórce od banana i zranił się. Ale nie ma się czym martwić. W szpitalu Heartlake wszyscy się nim zajmą. Wyślij karetkę do Ethana, pomóż mu na noszach i zabierz go do szpitala. Połóż go na wózku inwalidzkim, zrób mu zdjęcie rentgenowskie i pomóż dr Marii leczyć obrażenia. Następnie odwiedź go z Emmą w sali szpitalnej i pociesz go balonem i czekoladą.

LEGO zestaw Friends 41395 Autobus Przyjaźni
307 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Zapnij dobrze pasy i wybierz się w najlepszą podróż swojego życia autobusem przyjaźni. Dołącz do najlepszych przyjaciół w autobusie, który zawiera wszystko, co możesz sobie wyobrazić. Ma nawet basen i idealną zjeżdżalnię. Przesuń górną część, aby uzyskać dostęp do łazienki, kuchni i jadalni. Pomóż dziewczynom dostać się na górny pokład i wspiąć się na łóżka. Dach nad nimi jest przezroczysty, aby gwiazdy były widoczne.

LEGO Friends 41380 Centrum ratownictwa latarni morskiej-29%
267 zł 189 zł

Wyprzedaż

Dołącz do przyjaciół Mii i Emmy w centrum ratownictwa latarni morskiej i obserwuj morze. Ktoś woła o pomoc! Skacz z Mią na skuterze wodnym i biegnij na wyspę, gdzie lew morski utknął w opuszczonej chacie. Zabierz lwa morskiego do latarni morskiej, gdzie Mia uratuje go sprzętem weterynaryjnym. Kiedy będzie lepiej, może iść na basen. Po zakończeniu wypuść go z powrotem do morza po zjeżdżalni.

LEGO kalendarz adwentowy Friends
89 zł 85 zł

Raty 10x0 %

Odlicz dni do Bożego Narodzenia z pomocą przyjaciół z Heartlake. 24 okienka kryją specjalnie złożone prezenty ze świata Heartlake. Każdego dnia otwieraj nowe okienko, stwórz dekorację i umieść ją w pokoju. Odliczaj i czekaj na Wigilię Bożego Narodzenia.

LEGO Juniors 10763 Domek nad jeziorem Stephanie-10%
116 zł 104 zł

Wyprzedaż

Ubierz się i ruszaj na wakacyjną imprezę w zestawie LEGO® Juniors 10763 Domek nad jeziorem Stephanie! Przekąś coś w kuchni i zaplanuj przygody na cały dzień, a potem przejdź się nad jezioro, gdzie czeka mnóstwo atrakcji. Pomknij po falach z Andreą i Olivią na skuterach wodnych lub zrelaksuj się podczas pieczenia pianek przy ognisku. Obejrzyj mecz w telewizji, a potem połóż się na zasłużony odpoczynek. Rano przed śniadaniem możesz pograć w koszykówkę, zanim rozpoczniesz kolejny emocjonujący dzień nad wodą!

LEGO Friends 41324 Wyciąg narciarski w zimowym kurorcie-16%
239 zł 199 zł

Wyprzedaż

Wskakuj na wyciąg narciarski z Mią i Olivią i przejedź się aż na sam szczyt zimowego kurortu! Zobacz, jaki wspaniały widok rozciąga się z restauracji na szczycie góry, spróbuj smacznego ciasta i gorącej czekolady, a potem załóż narty i poszusuj z powrotem w dół. Odwiedź miłego niedźwiadka w jego jaskini — on też ma swój stok do zjeżdżania! Sprawdź szlak na mapie, żeby na pewno niczego nie przegapić. A może spróbujesz wspinaczki po ściance?

LEGO zestaw Friends 41367 - Skoki przez przeszkody Stephanie
179 zł 134 zł

Raty 10x0 %

Zestaw LEGO® Friends 41567 – Skoki przez przeszkody Stephanie zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy. Świetnie nadają się dla wszystkich małych wielbicieli koni i jazdy konnej. Przed rozpoczęciem wyścigów nalezy zadbać o konia w stajni – umyć go i rozgrzać. Po rozpoczęciu zawodów należy pokonać konno tor wyścigowy, wykonując trudne skoki i próbując nie zrzucić żadnej poprzeczki. Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

LEGO Friends 41332 Stoisko z rysunkami Emmy
75 zł 70 zł

Raty 10x0 %

Stoisko z rysunkami Emmy to zestaw z serii Lego Friends. Spędź wspaniały dzień, malując w parku razem z Emmą i Chico. Zestaw zawiera 210 elementów w tym minilaleczkę i figurkę kotka.

LEGO Friends 41360 Mobilna klinika weterynaryjna Emmy
44 zł 35 zł

Raty 10x0 %

Zestaw LEGO® Friends 41360 – Mobilna klinika weterynaryjna Emmy oferuje wszystko, co jest potrzebne do doskonałej zabawy w weterynarza i jest doskonały dla wszystkich małych wielbicieli zwierzątek. Wśród akcesoriów znajduje się: łóżeczko dla chorego zwierzaka, strzykawki, szczotki, kości dla psa oraz butelki do karmienia. Zapewni to wiele godzin świetnej zabawy. W zestawie znajduje się też minifigurka LEGO Friends Emmy oraz mops. Przeznaczony dla dzieci od 4. roku życia.

LEGO Friends 41371 Mia i przyczepa dla koni-23%
133 zł 102 zł

Wyprzedaż

Wsiadaj na konia i idź zwiedzać las. Przyjaciele LEGO® Mia i Emma zdecydowali się pojechać z Biancą na wycieczkę szkoleniową do lasu. Pomóż im załadować przyczepę rzeczami, których potrzebują dla konia, a następnie przymocuj ją do idealnego wózka Mii i idź. Zdejmij koc z Biancy w lesie i osadź ją, aby Mia mogła pojechać na przejażdżkę.

LEGO Friends 41383 Plac zabaw dla chomików Olivii
39 zł

Raty 10x0 %

Zestaw LEGO® Friends 41383 Plac zabaw dla chomików Olivii to mały, łatwy do złożenia zestaw LEGO Friends ze zwierzakami i kołowrotkiem, który można obracać. Plac zabaw ustawiony jest na okrągłej macie, która pasuje do zestawu LEGO Friends 41368 Andrea i konkurs talentów.

LEGO zestaw Friends 41364 - Łazik z przyczepką Stephanie
89 zł 68 zł

Raty 10x0 %

Zestaw LEGO® Friends 41364 – Łazik z przyczepką Stephanie doskonale nadaje się dla małych miłośników natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wskocz do swojego pojazdu z pieskiem Dashem, zabierz przyczepkę rowerową oraz deskę i wyrusz na poszukiwanie przygody! Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

LEGO Friends 41334 Pokaz Andrei w parku-9%
95 zł 86 zł

Wyprzedaż

Pokaz Andrei w parku to zestaw z serii Lego Friends. Zorganizuj występ w parku z Andreą i Pepperem. Zestaw zawiera 229 elementów w tym 2 minifigurki, figurkę niemowlaczka oraz ptaszka.

LEGO zestaw Friends 41361 - Stajnia ze źrebakami Mii-28%
89 zł 64 zł

Wyprzedaż

Zestaw LEGO® Friends 41361 – Stajnia ze źrebakami Mii zapewni wiele godzin doskonałej rozrywki. Świetnie nadaje się dla wszystkich małych wielbicieli zwierząt. Umożliwia zabawę w stajnię, dbanie o źrebięta oraz króliki. Rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz empatię. W zestawie znajduje się traktor, minifigurka Mii oraz 2 figurki królika i lisa. Przeznaczony dla dzieci od 4. roku życia.

LEGO zestaw Friends 41376 Misja ratunkowa dla żółwi
83 zł 67 zł

Raty 10x0 %

Pomóż LEGO® Friends Olivii i jej robotowi Zob uratować żółwie, które utknęły na skale. Wyjdź na ratunek żółwiom z doskonałym pojazdem amfibii. Zabierz ich do bezpiecznej stacji ratunkowej, gdzie czeka na nich ich mama. Pomóż Olivii leczyć żółwie, a następnie daj im trochę mleka i owoców.

LEGO zestaw klocków Friends 41357 Pudełko w kształcie serca Olivii
33 zł 31 zł

Raty 10x0 %

Olivia wymyśla nowe wynalazki, więc pamiętaj o spakowaniu jej tabletu, aby mogła robić notatki i szukać inspiracji. Zawsze zabiera ze sobą klucz, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś potrzebował będzie pomocy i trzeba będzie coś naprawić. A w podróży zawsze towarzyszy jej zaprzyjaźniony robot, Zobo.

LEGO zestaw Friends 41366 - Cukiernia z babeczkami Olivii
129 zł 102 zł

Raty 10x0 %

Zestaw LEGO® Friends 41366 – Cukiernia z babeczkami Olivii zapewni wiele godzin doskonałej zabawy każdemu maluchowi. Pomóż Olivii w jej nowo otwartej cukierni – wybierz najsmaczniejszy deser lub stwórz własny w niesamowitym automacie do ciastek. Podwiń rękawy! Wygląda na to, że Olivia potrzebuje pomocy w kuchni. Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

LEGO Friends 41356 Pudełko w kształcie serca Stephanie
33 zł 29 zł

Raty 10x0 %

LEGO® Friends Pudełko w kształcie serca Stephanie to urocza przenośna kasetka na wysportowaną Stephanie z serii LEGO Friends i wszystkie przedmioty związane z jej zainteresowaniami. W środku pudełka w kształcie serca znajduje się rakieta tenisowa i piłka, żeby Stephanie mogła w każdym miejscu zaprezentować swoje umiejętności. Jest w nim także złoty puchar — dowód, że ciężka praca i poświęcenie się opłacają! W zestawie minilaleczka Stephanie.

LEGO Friends 41374 Andrea i impreza przy basenie
216 zł 166 zł

Raty 10x0 %

Entuzjasta LEGO® Friends Andrea wie, jak zrobić odpowiednią imprezę z LEGO Friends. Dołącz do niej i baw się dobrze na imprezie przy basenie. DJ Andrea gra tylko najlepsze hity, podczas gdy LEGO Friends Stephanie trenuje surfowanie po falach, które wytwarza specjalna maszyna. Zabierz Stephanie na zjeżdżalnię i przejdź obok wodospadu przy basenie.

LEGO Friends 41344 Sklep z akcesoriami Andrei
95 zł 94 zł

Raty 10x0 %

Zmień stylizację z zestawem LEGO® Friends 41344 Sklep z akcesoriami Andrei. Wejdź do przymierzalni i pomóż Andrei przymierzyć nową perukę lub spódnicę na kolejny występ, a potem dobierz kokardę lub torebkę. Obróć przebieralnię, by Emma mogła doradzić przyjaciółce i wprowadzić drobne poprawki na swojej maszynie do szycia. Piesek Dexter też chce się wypowiedzieć — jemu się podoba! Daj mu ciasteczko, zanim Andrea wyruszy na hulajnodze na kolejną próbę.

LEGO Friends 41355 Pudełko w kształcie serca Emmy
29 zł

Raty 10x0 %

LEGO® Friends Pudełko w kształcie serca Emmy to idealny prezent dla artystycznej duszy. Emma z serii LEGO® Friends uwielbia tworzyć, a wszystkie przedmioty umieszczone w jej pudełku w kształcie serca — aparat fotograficzny, szkicownik i flamaster — odzwierciedlają tę pasję. Ma ona ze sobą również nożyczki, którymi może w każdej chwili wprowadzić poprawki krawieckie. Ten zestaw kolekcjonerski doskonale sprawdzi się w podróży, ponieważ wszystkie elementy mieszczą się w pudełku w kształcie serca, a pokrywka utrzymuje je na miejscu. Pokrywkę można zdjąć i wykorzystać jako solidną podstawkę dla Emmy — świetny pomysł na zabawę w odgrywanie ról w podróży! Zestaw zawiera minilaleczkę Emmy.

LEGO Friends 41368 Konkurs talentów Andrei-28%
229 zł 164 zł

Wyprzedaż

LEGO® Friends – Andrea jest bardzo utalentowana i w tym show naprawdę dała z siebie wszystko. W nowej sukni Andrea zachwyca publikę. Kombinuj, zmieniaj podium i obserwuj, jak Andrea robi sztuczki, śpiewa lub gra na perkusji. Użyj funkcji fajerwerków, by jeszcze bardziej uświetnić pokaz talentów LEGO.

LEGO Friends 41352 Dzień wielkiego wyścigu-14%
203 zł 173 zł

Wyprzedaż

Do startu, gotowi… start! Nadszedł dzień wielkiego wyścigu z zestawu LEGO® Friends 41352. Wszystkim dziewczętom zależy na wygraniu wspaniałego wyścigu gokartowego po Mieście Heartlake! Wejdź do przebieralni, by przygotować się do startu, i usadź wszystkie zwierzątka w loży dla VIP-ów — to najlepsze miejsca na widowni! Każda z przyjaciółek ma własnego gokarta, gotowego do wyścigu na linii startowej. Kto zwycięży i stanie na podium? Po zakończonym wyścigu zaproś przyjaciół na zabawę i urządź dla nich wspaniały pokaz fajerwerków za pomocą miotaczy klocków!

LEGO zestaw Friends 41384 Andrea i letnie pudełko w kształcie serca
33 zł 31 zł

Raty 10x0 %

Wskocz do basenu z Andreą LEGO® Friends i baw się dobrze. Połóż ją na dmuchanej kaczce, aby mogła cieszyć się lodami na słońcu. Kiedy chce się ukryć w cieniu, możesz rozłożyć parasol. Spakuj wszystkie jej rzeczy do pudełka i zamknij pokrywę, abyś mogła zabrać ze sobą całe słońce.

LEGO zestaw Friends 41358 Pudełko w kształcie serca Mii
42 zł

Raty 10x0 %

Zestaw LEGO® Friends 41358 Pudełko w kształcie serca Mii to wspaniały i uroczy sposób na przechowywanie swoich ulubionych figurek w jednym miejscu, by się nie zgubiły. Po zdjęciu pokrywy można wykorzystać pudełko jako podium dla Mii – doskonale sprawdzi się także podczas zabawy na zewnątrz, zapewniając stabilny obszar do zabawy. W zestawie znajduje się minifigurka Mii oraz akcesoria. Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

LEGO zestaw Friends 41359 - Pudełko w kształcie serca - zestaw przyjaźni-28%
89 zł 64 zł

Wyprzedaż

Zestaw LEGO® Friends 41359 – Pudełko w kształcie serca – zestaw przyjaźni zawiera 2 składane pudełka w kształcie serca (duże i małe) dla dwóch przyjaciółek: Vicky i Olivii. Pozwala on na tworzenie niesamowitych historii z ulubionymi postaciami, a dzięki dużej ilości dostępnych rekwizytów zapewnia doskonałą rozrywkę na wiele godzin. Akcesoria otwierają możliwość stworzenia własnego przedstawienia teatralnego. Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

LEGO zestaw Friends 41387 Olivia i letnie pudełko w kształcie serca
33 zł 31 zł

Raty 10x0 %

Dołącz do Zoba i Olivii LEGO® Friends i idź z nimi na plażę. Entuzjastka technologii Olivia postanowiła zaprojektować świetny, przenośny grill. Ale nie zapomnij o nim jak Zobo, gdy będziesz bawić się na plaży! Jego danie się spaliło. Następnie spakuj wszystkie rzeczy w pudełko w kształcie serca i baw się w podróży.

LEGO klocki Friends 41337 Podwodna karuzela-22%
133 zł 103 zł

Wyprzedaż

Zdobądź niebiańskie wyżyny na podwodnej karuzeli. Pomóż przyjaciółkom LEGO® Friends Mii i Vicky kupić bilet i wspiąć się po schodach na karuzelę. Obróć pokrętło, aby zobaczyć, jak karuzela się kręci, a następnie wznieś się do nieba nad Heartlake. Na każdym siedzeniu może usiąść do trzech przyjaciół, aby mogli razem dodawać sobie otuchy podczas jazdy. Cały świat będzie się kręcił!

LEGO zestaw Friends 41388 Mia i letnie pudełko w kształcie serca
35 zł

Raty 10x0 %

Udaj się na plażę z przyjaciółką LEGO® Friends Mią. Chwyć wiadro i łopatkę i pomóż jej zbudować zamek z piasku dla jej przyjaciela żółwia. Przeszukaj plażę i znajdź flagę, którą możesz umieścić na wieży, oraz muszlę, za pomocą której możesz ozdobić wejście. Po ciężkiej pracy czas ochłodzić się w morzu! Następnie spakuj wszystkie rzeczy w pudełko w kształcie serca i baw się w podróży.

LEGO zestaw Friends 41365 - Atelier Emmy-21%
109 zł 86 zł

Wyprzedaż

Zestaw LEGO® Friends 41365 – Atelier Emmy pozwoli na wykazanie się talentem artystycznym. Można robić zdjęcia i tworzyć rzeźby. Zestaw z galerią sztuki oferuje sklep na parterze, w którym można podziwiać dzieła lub zaopatrzyć się w artykuły artystyczne. Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

LEGO zestaw Friends 41386 Stephanie i letnie pudełko w kształcie serca
33 zł 32 zł

Raty 10x0 %

Na całym świecie nie ma nic nic, co Stephanie LEGO® Friends kochałaby bardziej, niż dzień pełen atrakcji i zabawy. Dzięki pudełku w kształcie serca ujrzysz plażowe molo. Traf w puszki z pistoletu wodnego i wygraj przejażdżkę na karuzeli za super cenę. Jeśli strzelisz do nich wszystkich, wygrasz balon w kształcie psa. Następnie zapakuj wszystko w pudełko w kształcie serca i ciesz się zabawą.

LEGO Friends 41362 Supermarket w miasteczku Heartlake
125 zł 96 zł

Raty 10x0 %

Idź do supermarketu, aby kupić gadżety LEGO® Friends Olivia i Stephanie. Zdobądź idealny samochód i idź na zakupy. Pomóż Stephanie prowadzić i kup jej ulubione smakołyki. Nie zapomnij o zdrowych owocach i warzywach. Kup samochód i zdobądź nagrodę. Weź pyszne lody.

LEGO zestaw Friends 41363 - Leśna przygoda Mii-20%
69 zł 55 zł

Wyprzedaż

Zestaw LEGO® Friends 41363 – Leśna przygoda Mii zabierze każde dziecko prosto do lasu, by przeżyło niesamowitą przygodę ze swoją ulubioną postacią. Z drewnianej wieży widokowej Mia może obserwować zwierzątka za pomocą teleskopu. Po przejściu przez most odnajdzie elektryczną deskorolkę, sterowaną pilotem, co pozwoli jej odszukać inne miejsca do obserwacji natury. Przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

LEGO zestaw Friends 41385 Emma i letnie pudełko w kształcie serca
35 zł

Raty 10x0 %

Emma LEGO® Friends bada podwodny świat na swoim skuterze, aby uzyskać inspirację dla swoich nowych kreacji. Pomóż jej odkryć dno morskie na jej podwodnym skuterze. Coś miłego zawsze wpadnie w jej ręce – znalazła dziś klejnot. Na plaży możesz położyć Emmę na ręczniku z imieniem, aby rozgrzać się na słońcu.

LEGO Friends 41372 Stephanie i wyniki gimnastyczne-22%
133 zł 103 zł

Wyprzedaż

Lego® Friends Stephanie i Mia biorą udział w konkursie gimnastycznym w Heartlake. Pomóż im przygotować się w szatni, gdzie mogą mieć przekąski i napoje, żeby były pełne energii. Zobacz, jak Stephanie wykonuje swoje przedstawienie ze wstążką na obrotowej platformie. Nie zapomnij położyć rąk na Mii, zanim wskoczy na poręcze. Obie dziewczyny zdobyły złoty medal za wyniki gimnastyczne!

LEGO Friends 41346 Pudełko przyjaźni-8%
184 zł 168 zł

Wyprzedaż

Pudełko przyjaźni to zestaw z serii Lego Friends przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia. Poczuj się jak bohaterki z miasta Heartlake z pięcioma akcesoriami w naturalnej wielkości.

LEGO zestaw Friends 41379 Restauracja w miasteczku Heartlake-22%
266 zł 205 zł

Wyprzedaż

W miasteczku Heartlake LEGO® pachnie pizzą. Przyjedź z Emmą z LEGO Friends na skuterze do pizzerii, gdzie czeka na nią Ethan. Pomóż kocurowi Chicowi zaprzyjaźnić się z Pesto i wyjdź z tymi futrzanymi łowcami na polowanie. Chociaż restauracja jest już zamknięta, przybył jeden gość. Załóż Ethanowi kamuflaż Prankzy w postaci czarnego hełmu i pomóż mu namalować graffiti na śmietniku i ścianie.

LEGO Friends 41389 Wózek z lodami
43 zł 35 zł

Raty 10x0 %

Z nieba spadają pierwsze promienie słońca, a wraz z nimi na ulicę wychodzi Stephanie z LEGO® Friends ze swoim zabawnym wózkiem z lodami. Pomóż jej obsługiwać klientów z miasteczka Heartlake. Łącz różne, szalone smaki lodów i lody na patyku. Usiądź z przyjaciółmi przy stole i wspólnie delektuj się mrożonymi przysmakami. Odłącz motorower i umieść psa na siedzisku. Załóż kask i udaj się ze Stephanie na plażę, by doskonale się bawić!

LEGO zestaw Friends 41392 Luksusowy camping na łonie natury
136 zł

Raty 10x0 %

Olivia i Mia wyruszają w relaksującą wycieczkę na wieś, gdzie planują spędzić czas. Pomóż im zbudować luksusowy namiot campingowy. Ma odpowiednie łóżka i kącik upiększający. Olivia zabrała ze sobą telefon. Pomóż jej wysłać kilka zdjęć dzikiej przyrody, podczas gdy Mia odpoczywa w wannie z hydromasażem. Następnieupiecz pianki na ognisku i odkrywaj z Olivią świat za pomocą lunety.

LEGO Friends 41400 Kostka do zabawy: Andrea
43 zł 35 zł

Raty 10x0 %

Andrea jest gotowa zaśpiewać swoją nową piosenkę. Pomóż jej przygotować się do występu. A próbę dźwiękową przeprowadzi jej tajemnicze zwierzątko. Otwórz pudełko i ciesz się niespodzianką! Zamknij je i weź do domu swojej przyjaciółki, gdzie możesz podzielić je na 2 części i cieszyć się zabawą z motywem serii Friends tak, jak należy. Potem możesz układać w stosy lub łączyć pudełko z innymi.

LEGO zestaw Friends 41402 zabawkowe pudełko: Olivia
43 zł 35 zł

Raty 10x0 %

Skoncentruj się! Rozpoczęła się lekcja chemii Olivii. Pomóż jej wyprodukować slime z tajemniczym zwierzakiem w laboratorium. Zachowaj ostrożność, pisząc formuły na tablicy. Zabierz pudełko ze sobą, dokądkolwiek się wybierasz, lub idź do kolegi, gdzie możesz podzielić je na 2 części, aby wspólnie cieszyć się LEGO® Friends! Zbierz wszystkie 5 i ułóż je w stos lub połącz tak, jak chcesz.