LEGO Disney 43175 Książka z przygodami Anny i Elsy
77 zł

Wyjątkowy zestaw LEGO® Disney 43175 Książka z przygodami Anny i Elsy zachęci dzieci do odgrywania scenek z życia w zamku Arendelle. W pudełku czeka otwierana książka, którą podzielono na dwie sekcje: zamek ze składanym dachem i wnętrzem, w którym jest wspaniały fortepian i sypialnia, oraz tereny wokół zamku z mostem. Dodatkowo w zestawie czekają dwa arkusze naklejek, którymi dziecko może ozdobić książkę po swojemu. Ten przenośny zestaw zapewni dziecięcej wyobraźni solidną dawkę gimnastyki. Dzieci mogą bawić się tym zestawem osobno lub łączyć go z innymi zestawami LEGO. Ulubione postacie i scenki pozwolą łatwo rozpocząć zabawę. W tym kreatywnym filmowym zestawie czekają trzy szczegółowo wykonane mikrolaleczki: disnejowskie księżniczki Elsa i Anna oraz Kristoff. Jest tam także figurka LEGO Olafa.

LEGO Disney Princess 41168 Szkatułka na biżuterię Elsy
145 zł

Zbuduj swoje niestandardowe pudełko na biżuterię, inspirowane zamkiem Elsy z Krainy Lodu II i ukryj w nim wszystkie swoje skarby!
Zakręć cokołem i zobacz, jak Elsa i mityczny duch wody Nokk obracają się przed lustrem. Otwórz specjalny zamek i włóż ulubioną biżuterię do szuflady. Wewnątrz znajdziesz 2 nowe pierścienie LEGO®, które możesz dodać do swojej kolekcji.

LEGO zestaw Disney Princess 43172 Elsa i jej magiczny pałac lodowy
270 zł

Wyrusz z Anną w podróż na sankach, aby odwiedzić piękny Lodowy Pałac Elsy. Użyj zdolności Elsy do otwarcia drzwi i odsłonięcia wysuwanego mostu. Ciesz się herbatą i ciastem w ogromnym holu, a następnie przejdź po magicznych schodach i odwiedź sypialnię na najwyższym piętrze. Baw się na zjeżdżali, w śnieżnej fortecy i na placu zabaw.

LEGO DUPLO 10920 Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa
79 zł 75 zł

Promocja

Elsa i Olaf od Disneya bawią się na śniegu, a małe dzieci i figurki dostosowane specjalnie dla nich – zapraszają do wspólnej zabawy. Możesz jeździć na sankach i delektować się lodami lub delektować się filiżanką gorącej czekolady, aby się rozgrzać.

LEGO Anna i kajaki Disney Princess
99 zł

Popłyń rzeką do zaczarowanego lasu daleko od Arendelle w specjalnym kajaku wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami Disneya, Anną i Olafem!
Przyjdź na brzeg, nakarm słodkiego króliczka, a następnie baw się dobrze na huśtawce i zjeżdżalni. Uważaj jednak, aby nie obudzić giganta ziemi, który śpi nad rzeką!

LEGO Disney Princess 41169 Olaf
51 zł

W Krainie Lodu zbuduj swojego własnego bałwana Olafa, który będzie się świecił każdego mroźnego dnia. Porusz rękami i szyją, wymień jego górny przycisk na piękną niebieską muszkę i daj mu swój pamiętnik i ołówek, aby mógł opisać to, co jest dookoła. A kiedy skończysz, przenieś się w pełni do magicznego świata Disneya.

LEGO zestaw Disney Princess 43189 Książka z przygodami Elsy i Nokka
90 zł 74 zł

Nowość

Odkryj książkę skrywającą mikroświat pełen zabawy! Wyjdź daleko poza królestwo Arendelle, do magicznego lasu z postacią z bajki Disneya, Elsą. Czeka na Ciebie Nokk, tajemniczy duch wody, który swoimi zdolnościami dorównuje Elsie. Gdy zamarza, lubi podróżować przez skandynawskie krajobrazy z Elsą na plecach. Ale uważaj – zwiedzanie północy wymaga odwagi i pomocy przyjaciół.

LEGO zestaw Disney Princess 43186 Salamandra Bruni
60 zł 52 zł

Nowość

Poznaj nową uroczą postać! Bruni, ognisty duch z filmu Disneya Kraina Lodu 2, może pokazać naprawdę ognisty temperament, gdy się zezłości, ale lubi też ochłodzić się dzięki zaklęciom Elsy. Goń z nią płatki śniegu lub upiecz pianki na ognisku. Wyrusz w przygodę z uroczą salamandrą i poznaj bliżej ognistego ducha z magicznego lasu!

LEGO Elsa i przygoda z powozem Disney Princess
98 zł

Podnieś powóz i wyrusz na przygodę z Elsą i Reniferem Svenem w niesamowitym świecie Disneya Kraina Lodu II. Poznaj stajnię reniferów i rozgrzej się przy kominku, gdzie możesz upiec pianki. Po pikniku i odpoczynku możesz zagrać z Elsą z Krainy Lodu w inne magiczne historie.

LEGO wieś pod zamkiem Arendelle Disney Princess
293 zł

Idź na targ z Anną i Elsą i kup chleb oraz ryby, a następnie udaj się do portu i pomóż Kristoffowi zakotwiczyć łódź po jego ostatniej przygodzie. Wewnątrz lodowego zamku znajdziesz salę tronową Elsy, w której może się ona zajmować ważnymi sprawami. Wędruje tam także zamkowy kotek, a w klatce są dwa małe ptaki. Możesz łatwo usunąć i przebudować trzy poziomy zamku, a także poprzemieszczać wszystkie meble, by dobrze bawić zestawem Kraina Lodu II.