Znaleziono: 17

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

LEGO Minecraft 21141 Jaskinia zombie
93 zł

76 zł

Jaskinia zombie to zestaw klocków z serii Lego Minecraft. Aktywuj TNT i wysadź sobie przejście do jaskini, którą opanowały nietoperze. Zestaw zawiera 198 elementów w tym minifigurkę Alexa, 3 kurczaczki i wilka.


LEGO Minecraft 21143 Portal do Netheru
189 zł
180 zł

Portal do Netheru to zestaw klocków z serii Lego Minecraft. Wsiądź do wózka kopalnianego i wybierz się w podróż przez Portal do Netheru. Zestaw zawiera 470 elementów w tym minifigurkę Steve’a.


LEGO LEGO® Minecraft 21142 Igloo niedźwiedzia polarnego
160 zł
155 zł

Igloo niedźwiedzia polarnego to zestaw klocków z serii Lego Minecraft. Odkryj igloo w zaśnieżonym biomie wraz z niedźwiedziem polarnym i małym niedźwiadkiem. Zestaw zawiera 278 elementów w tym minifigurkę Alexa.


LEGO Minecraft TM 21147 Przygody na skale macierzystej
335 zł

Weź do ręki pochodnię, chwyć za żelazny miecz i dołącz do Alex oraz Steve’a, którzy wyruszyli na niebezpieczną misję do pokładów skały macierzystej na Świecie Minecraft™ w zestawie LEGO® Minecraft 21147 Przygody na skale macierzystej. Zerwij soczyste, czerwone jabłko i podążaj za znakiem wskazującym drogę do jaskini zamieszkanej przez nietoperze, w której znajdziesz też obracający się spawner pająków. Zejdź po drabinie w dół, uważając na pajęczyny i walcząc z przerażającym pająkiem jaskiniowym. Potem wyrusz na kolejny poziom. Grasuje po nim Creeper™, a w ciemności czai się zombie. Wysadź skałę dynamitem i wydobądź swoim kilofem blok obsydianu albo siedmiu rud. Uważaj jednak na bloki jaj spawnujących, z których wykluwają się wrogie rybiki cukrowe!


LEGO Minecraft 21135 Kreatywny warsztat 2.0
240 zł

Rozwiń swoją pomysłowość z Kreatywnym warsztatem 2.0. Otwórz jeden z pięciu woreczków z klockami, wybierz jedną z trzech podanych konfiguracji i zacznij budować! Połącz wszystkie pięć modeli, by stworzyć własny, niepowtarzalny krajobraz Minecraft™ ze schronieniami, kopalniami i farmami. Masz nieskończenie wiele możliwości! Gdy zechcesz coś zmienić, przebuduj pojedyncze modele lub zmień ich położenie — łączenie modułowych sekcji jest bardzo łatwe. Przeżyj niezwykłe przygody ze Steve'em oraz figurkami Creepera™ i śluzu! Hoduj zwierzęta, uprawiaj rośliny, zwiedzaj kopalnie, buduj i twórz w tym wspaniałym zestawie.


LEGO Minecraft 21140 Kurnik
81,99 zł

75 zł

Kurnik to zestaw klocków z serii Lego Minecraft. Opieka nad mieszkańcami kurnika może być świetną zabawą. Zestaw zawiera 198 elementów w tym minifigurkę Alexa, 3 kurczaczki i wilka.


LEGO Minecraft TM 21145 Czaszkowa arena
75 zł

Łap za miecz lub topór, zajmij miejsce na podium i przygotuj się do walki w zestawie LEGO® Minecraft™ 21145 Czaszkowa arena! Uważaj na śluz strzelający z czaszki, przeskocz nad wrzącą lawą i wygraj pojedynek z przeciwnikiem, by zdobyć nagrodę — złote jabłko. Pokonaj królika zabójcę strzegącego mikstur leczniczych, a potem wdrap się na czaszkę, na której znajdziesz skrzynię z łukiem i tarczą. Przeżyj własne przygody LEGO Minecraft w tym rewelacyjnym zestawie LEGO z dwiema minifigurkami graczy w Minecrafta z fajnymi skinami!


LEGO Minecraft 21130 Linia Kolejowa w Netherz
169 zł

146 zł

Obecnie niedostępne

Minecraft 21130 Linia Kolejowa w Netherze przenieś się do wyjątkowego świata Minecraft! Musisz odnaleźć drogocenną rudę kwarcu, uważając na niebezpieczny piasek dusz, skaczące kostki magmy oraz zombie pigmana. Modułowy zestaw jest łatwy w przebudowie i stworzony specjalnie dla młodych fanów gry.


LEGO Minecraft 21129 Grzybowa Wyspa
84 zł

Obecnie niedostępne

Minecraft 21129 Grzybowa Wyspa przenieś się do wyjątkowego świata Minecraft! Zestaw klocków Lego zawierający elementy z popularnej gry komputerowej… Na Grzybowej Wyspie czeka Cię wydobywanie zapasów, hodowla roślin i opieka nad grzybową krową.


LEGO Minecraft 21134 baza pod wodospadem
380 zł

344 zł

Obecnie niedostępne

Minecraft 21134 baza pod wodospadem zbuduj wyjątkowy budynek ze świata Minecraft! Możesz tam hodować zwierzęta, uprawiać rośliny i wędkować, ale nie daj się zaskoczyć wrogim mobom! W zestawie minifigurki Steve’a i Alexa, a także enderman do zbudowania, zombie, kot i farbowana owca.


LEGO Minecraft 21136 Oceaniczny monument
550 zł

425 zł

Obecnie niedostępne

Dołącz do Alex w podwodnej jaskini: wysusz mokre gąbki nad paleniskiem, wypij miksturę oddychania pod wodą i przygotuj się na nowe, podwodne przygody w świecie Minecraft™. Załóż zaklętą zbroję, weź do ręki magiczny miecz i wyrusz do oceanicznego monumentu. Stocz pojedynek z kolczastym strażnikiem i potężnym starszym strażnikiem, którzy zamieszkują i chronią tę olbrzymią, pryzmarynową budowlę. Uruchom funkcję suchych gąbek, by dostać się do labiryntu pomieszczeń wewnątrz monumentu i poszukaj dźwigni, która otworzy Ci drogę do rozległej komnaty skarbów pełnej złotych bloków!


LEGO Minecraft 21138 Farma arbuzów
65,54 zł
64 zł

Obecnie niedostępne

Farma arbuzów to zestaw klocków z serii Lego Minecraft. Zacznij uprawiać rośliny na farmie arbuzów i wymieniać się zbiorami z osadnikiem. Zestaw zawiera 69 elementów w tym 2 minifugurki.


LEGO Minecraft 21144 Wiejska chatka
229 zł

Obecnie niedostępne

Wiejska chatka to zestaw z serii Lego Minecraft. Zbuduj kwitnące wiejskie gospodarstwo. Zestaw zawiera 549 elementów w tym 2 minifigurki, figurki zwierząt: osła, świnkę, królika, małego króliczka a także szkielet.


LEGO Minecraft TM 21146 Atak szkieletów
176 zł

Obecnie niedostępne

Przygotuj się do walki w zestawie LEGO® Minecraft™ 21146 Atak szkieletów! Znajdujesz się na skraju lasu, nad którym przetoczyła się właśnie burza z piorunami. Od strony horyzontu zbliża się do Ciebie szkieletowy jeździec wyposażony w zaklęty hełm i łuk, a za nim podąża cała armia szkieletów. Zbuduj schronienie ze stołem rzemieślniczym, łóżkiem i piecem, a potem przygotuj się do walki! Wykuj kamienny miecz i zbuduj zapadnię, która zaskoczy wrogich najeźdźców. Potem możesz zająć się swoimi roślinami, ostrzyc czerwoną owcę i poczekać na atak szkieletów!