W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii lego® od 4 lat. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii lego® od 4 lat bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii lego® od 4 lat lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

Najczęściej kupowane

245 produktów
LEGO zestaw City Police 60246 Posterunek policji
203x

LEGO zestaw City Police 60246 Posterunek policji

307 zł

Niesławny złodziej Daisy Kaboom uwolnił przyjaciół złodziei z posterunku policji więziennej LEGO® City! Uciekają furgonetką wraz ze swoim przerażającym buldogiem! Na szczęście Duke DeTain, Chief Wheeler, 2 policjantów i wierny pies policyjny są na miejscu.
Wystartuj z policyjnym dronem śledzącym, uruchom motocykl i furgonetkę i pomóż bohaterom LEGO City aresztować przestępców.

Dostarcza MALL
LEGO zestaw Friends 41379 Restauracja w miasteczku Heartlake
64x

LEGO zestaw Friends 41379 Restauracja w miasteczku Heartlake

175 zł
170 zł

W miasteczku Heartlake LEGO® pachnie pizzą. Przyjedź z Emmą z LEGO Friends na skuterze do pizzerii, gdzie czeka na nią Ethan. Pomóż kocurowi Chicowi zaprzyjaźnić się z Pesto i wyjdź z tymi futrzanymi łowcami na polowanie. Chociaż restauracja jest już zamknięta, przybył jeden gość. Załóż Ethanowi kamuflaż Prankzy w postaci czarnego hełmu i pomóż mu namalować graffiti na śmietniku i ścianie.

Dostarcza MALL
-5%
LEGO Friends 41686 Magiczna akrobatyka
1x

LEGO Friends 41686 Magiczna akrobatyka

73 zł
69 zł
Nowość

Czy w Twojej okolicy znajduje się mała gimnastyczka lub mały akrobata? Zachwyć ich zestawem LEGO® Friends Magiczna akrobatyka. Pozwól im zabrać Cię na wesołą paradę, podczas której zadziwią tłumy swoimi akrobacjami.

Dostarcza MALL
LEGO Friends 41687 Magiczne stoiska w wesołym miasteczku

LEGO Friends 41687 Magiczne stoiska w wesołym miasteczku

106 zł
Nowość

Zestaw Magiczne stoiska w wesołym miasteczku zamieni dziecięcy pokój w wesołe miasteczko. Zestaw zawiera wiele elementów kreatywnych, w tym stoisko z lodami, ruchomy wózek z farbkami do twarzy, okno kasy biletowej i obrotowa bramka.

Dostarcza MALL
LEGO zestaw Classic 11717
322x

LEGO zestaw Classic 11717

275 zł

Ten zestaw klocków i elementów LEGO® otwiera świat do kreatywnej konstrukcji dla młodych budowniczych. Dzięki wielu różnym kolorom i elementom, a także 4 podkładkom o wymiarach 16 × 16, dzieci mogą budować wszystko, co tylko stworzy ich wyobraźnia. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na korzystanie z instrukcji obsługi zalecanych modeli, czy na tworzenie własnych dzieł – opcje gry są nieograniczone.

Dostarcza MALL
LEGO City 60306 Ulica handlowa
17x

LEGO City 60306 Ulica handlowa

259 zł

Wskocz na rower z koszem i jedź na ulicę handlową w LEGO® City. Skorzystaj z dedykowanej ścieżki rowerowej, ale nie zapomnij przepuścić pieszych. Zwróć uwagę na wspaniały samochód sportowy. Ta ulica jest po prostu niesamowita. Jest na niej sklep rowerowy, piekarnia, a nawet siłownia na świeżym powietrzu. Następnie przedłuż platformę roboczą samochodu serwisowego i pomóż przy naprawie ulicznej latarni.

Dostarcza MALL
LEGO Friends 41449 Dom rodzinny Andrei
20x

LEGO Friends 41449 Dom rodzinny Andrei

239 zł

Zestaw LEGO® Friends Dom rodzinny Andrei (41449) to prezent, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Fani serii będą zachwyceni niezwykłymi detalami, od paneli słonecznych na dachu po minikeyboard w garażowym studio. Dzieci mogą bawić się w sypialni Andrei lub przenieść się do kuchni i piec babeczki za pomocą uroczych przyborów kuchennych. W domu jest także basen w kształcie serca i fajne garażowe studio z muzycznymi zabawkami. Rodzina Andrei jest nowoczesna, więc na dachu domu znalazły się panele słoneczne.

Dostarcza MALL
LEGO City 60271 Rynek
2x

LEGO City 60271 Rynek

615 zł

Wjedź tramwajem na Rynek w LEGO® City. To miejsce, w którym spotyka się wiele postaci z serialu LEGO City Adventures! Piosenkarka Poppy Starr przygotowuje się do występu na scenie, Billy organizuje przyjęcie na placu, a Duke DeTain szuka Snake Rattlera, który włamał się do ratusza. W międzyczasie burmistrz Fleck, ubrany w swój legendarny kostium kukurydzy, przyjechał limuzyną.

Dostarcza MALL
LEGO City 60307 Obóz ratowników dzikich zwierząt

LEGO City 60307 Obóz ratowników dzikich zwierząt

429 zł

Zestaw LEGO® City Obóz ratowników dzikich zwierząt (60307) jest bogaty w ciekawe funkcje. Dzieci znajdą w nim dobrze wyposażony obóz z domkiem na drzewie i wieżą obserwacyjną, a także pływający ponton, mobilne laboratorium badawcze, motocykl i samolot. W komplecie jest też sześć minifigurek, w tym znany z serialu LEGO City Sleet, jak również figurki słonia, lwa, lwicy, lwiątka, orła i małpy — konstruktorzy mogą więc liczyć na ekscytujące przygody z udziałem dzikich zwierząt.

Dostarcza MALL
LEGO zestaw City Police 60277 Policyjna łódź patrolowa
11x

LEGO zestaw City Police 60277 Policyjna łódź patrolowa

175 zł

Frankie Lupelli i Hacksaw Hank opracowali plan bezpiecznego przemycenia skradzionego sejfu bankowego do małej łodzi podwodnej. Dołącz do Gracii Goodhart i policji LEGO® City na pokładzie niesamowitej łodzi patrolowej, która naprawdę unosi się na wodzie. Wystartuj policyjnym dronem i uruchom podwodny skuter. Kiedy przestępcy wynurzą się na powierzchnię, użyj wyrzutni sieci, przyciągnij ich i zabierz do więzienia w LEGO City, gdzie jest ich miejsce!

Dostarcza MALL
LEGO City 60257 Stacja benzynowa
92x

LEGO City 60257 Stacja benzynowa

175 zł
167 zł

Podjedź swoim fantastycznym SUVem na stację benzynową LEGO® i uzupełnij Oktan E! Podłącz go do punktu ładowania, weź swojego psa i wejdź do przytulnego sklepu spożywczego. Następnie pomóż dostawcy uzupełnić paliwo na stacji benzynowej. To kolejny, pracowity dzień na stacji benzynowej LEGO City.

Dostarcza MALL
LEGO Friends 41394 Szpital w Heartlake
138x

LEGO Friends 41394 Szpital w Heartlake

209 zł

Niezdarny Ethan poślizgnął się na skórce od banana i zranił się. Ale nie ma się czym martwić. W szpitalu Heartlake wszyscy się nim zajmą. Wyślij karetkę do Ethana, pomóż mu na noszach i zabierz go do szpitala. Połóż go na wózku inwalidzkim, zrób mu zdjęcie rentgenowskie i pomóż dr Marii leczyć obrażenia. Następnie odwiedź go z Emmą w sali szpitalnej i pociesz go balonem i czekoladą.

Dostarcza MALL