LEGO® SUPER MARIO - Promocja

LEGO

W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii LEGO® SUPER MARIO. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii LEGO® SUPER MARIObez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii LEGO® SUPER MARIO lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

2 produkty
  • Oznaczenie
    Promocja
    ×
-10%
LEGO 71367 Super Mario™ - Yoshi i dom Mario - zestaw rozszerzający
34x

LEGO 71367 Super Mario™ - Yoshi i dom Mario - zestaw rozszerzający

109 zł
98 zł
Promocja

Odwiedź dom LEGO Mario i zdobądź monety na nowym poziomie LEGO® Super Mario™. Na zewnątrz możesz zamienić kilka słów z Yoshim – co powie LEGO Mario™ i ile monet dostaniesz? Znajdź kostkę Super Star na poddaszu, zatrzymaj czas gry, zdobądź monety i wiele więcej. Wskocz na Goomba w ogrodzie i zdobądź więcej nagród. Potem będzie czas na odpoczynek. Huśtaj LEGO Mario w hamaku z odpowiednią prędkością, żeby zasnął! Figurka Mario nie jest częścią zestawu.

Dostarcza MALL
-13%
LEGO Super Mario™ 71382 Zawikłane zadanie Piranha Plant — zestaw rozszerzający
4x

LEGO Super Mario™ 71382 Zawikłane zadanie Piranha Plant — zestaw rozszerzający

103 zł
89 zł
Promocja

Wzbogać swój zestaw startowy od LEGO® Super Mario™ o ten wspaniały zestaw rozszerzający, który oferuje poziom z roślinami Piranha Plant! Na całym poziomie Soda Jungle znajduje się trujące bagno, więc uważaj, żeby do niego nie wpaść. Skocz na Spiny’ego i zdobywaj monety. Następnie obróć karuzelę i usuń z drogi rośliny. Wskocz na 3 czerwone klocki z monetami w wyznaczonym czasie i zdobądź wspaniałą nagrodę!

Dostarcza MALL