LEGO

W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii LEGO® Trolls. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii LEGO® Trollsbez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii LEGO® Trolls lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

6 produktów
LEGO Trolls 41250 Impreza techno
2x

LEGO Trolls 41250 Impreza techno

92 zł
88 zł

Wszystkie włosy w górę! Czas zakręcić nimi na imprezie tanecznej na podwodnym parkiecie tanecznym w trollowym stylu. Uruchom go lub zabierz syrenę i jej ośmiornicę na scenę, na której mogą zjeżdżać na zjeżdżalni. Umieść syrenę na klifie w kształcie serca i obserwuj, jak rusza się w wirze tańca. Załóż okulary lub przypnij do jej włosów urocze serduszko. Następnie znajdź niesamowitą strunę muzyczną – zupełnie jak w filmie.

Dostarcza MALL
LEGO Trolls 41252 Trolle i lot balonem
23x

LEGO Trolls 41252 Trolle i lot balonem

123 zł
121 zł

Wyrusz w podróż do chmur balonem z Poppy, Branch, Biggie i Mr. Dinklesem. Szukają miasta Volcano Rock City, ale trafiają do Symphonyville! Na szczęście trolle mają w balonie wszystko, czego potrzebują do podróży, w tym smakowite słodycze! Możliwość tworzenia stylowych fryzur za pomocą akcesoriów.

Dostarcza MALL
LEGO Trolls 41254 Trolle i koncert rockowy
11x

LEGO Trolls 41254 Trolle i koncert rockowy

147 zł

Zestaw LEGO® Trolls World Tour Koncert w Volcano Rock City to fajna zabawka, która pozwoli fanom trolli ożywić muzyczny świat z filmu. W pudełku czekają trzy minifigurki, więc zabawa zaczyna się zaraz po otwarciu pudełka. Zestaw zawiera różne akcesoria do włosów, więc dzieci będą mieć świetną zabawę, pomagając Poppy w przygotowaniach do ostatecznego rockowego starcia z Królową Barb. Później mogą postawić Poppy i Barb na obrotowych podestach i odegrać dramatyczne muzyczne scenki z filmu. W zestawie są ruchome filcowe skrzydła i obrotowe platformy, a w kulisach czekają przekąski.

Dostarcza MALL
LEGO Trolls 41255 Przyjęcie w popowej wiosce
40x

LEGO Trolls 41255 Przyjęcie w popowej wiosce

186 zł
183 zł

Czy jesteś gotowy na imprezę z trollami? W takim razie odwiedź najbardziej zadowoloną wioskę popową wszechczasów i poznaj Poppy, Branche, Guy Diamonda, Tiny Diamonda i Coopera, grając muzykę przez cały dzień! Stwórz trollom stylowe fryzury z pomocą muffinek, serduszek i kwiatów. Guy Diamond może nawet ukryć w swoich włosach małe jajko, z którego wykluje się Tiny Diamond! Następnie zakręć kołem i sprawdź, czy jest słonecznie i czy pojawi się tęcza.

Dostarcza MALL
-9%
LEGO Trolls 41251 Poppy i jej domek
41x

LEGO Trolls 41251 Poppy i jej domek

76 zł
69 zł

Dołącz do Poppy w jej własnym domku i przygotuj się na życiową przygodę. Zacznij od rana, pomóż Poppy stworzyć stylową fryzurę z ozdobami, serduszkami i kwiatami. Następnie znajdź mapę z wszystkimi muzycznymi krainami i rozpocznij epicką wyprawę. Oczywiście Poppy zawsze znajdzie czas na dobrą zabawę. Pamiętaj więc, by zbadać duży kwiatek, który zwisa Poppy z włosów.

Dostarcza MALL
LEGO Trolls 41253 Pustkowie i przygoda na tratwie
6x

LEGO Trolls 41253 Pustkowie i przygoda na tratwie

108 zł

Czy lubisz muzykę pop jak Poppy? Dołącz do niej w pełnej przygód podróży do świata muzyki country i pokaż wszystkim, dlaczego pop jest tak wyjątkowy. Wskocz na pływającą tratwę, zatańcz na obracającej się scenie lub zamknij postacie w więzieniu. Stwórz stylowe fryzury na głowach trolli przy pomocy wspaniałych akcesoriów. Można również schować w nich ważne rzeczy! Następnie znajdź niesamowitą strunę muzyczną i przywróć harmonię – zupełnie jak w filmie.

Dostarcza MALL