NERF pistolet Fortnite Sneaky Springer-14%
99 zł 85 zł

Promocja

Pistolet na strzałki oferuje inspirowany kultowym pistoletem z popularnej gry wideoFortnite Battle Royale. W zestawie 6 oficjalnych rzutek Nerf Elite, magazynek 3-strzałkowy i wymienne akcesoria.

TM Toys Fortnite Pluszowa Lama
65 zł

Fortnite to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Zabawa w wirtualnym świecie przenosi się do rzeczywistości, dzięki tej pluszowej Lamie, która zadowoli każdego fana gry. Wysokość pluszowej lamy to 18 cm.

HASBRO gra Monopoly Fortnite, wersja angielska-8%
86 zł 79 zł

Promocja

Z pewnością znasz klasyczną grę planszową Monopoly. Ta wersja jest inspirowana popularną grą wideo Fortnite. Ta gra to nie tylko kupowanie lub dzierżawa gruntów i nieruchomości, to przede wszystkim przetrwanie! Gra Monopoly Fortnite polega na eksplorowaniu środowiska, walce z przeciwnikami i ucieczce z kurczącego się terytorium.

TM Toys Fortnite Pistolet dziecięcy Death Valley
119 zł 79 zł

Fortnite to popularna gra komputerowa. Dołącz do jej fanów! Zabawa w wirtualnym świecie staje się rzeczywistością dzięki tej broni w Dolinie Śmierci, za pomocą której możesz wejść i wyjść z gry. Broń Doliny Śmierci jest pięknie dopracowana tak, aby jak najlepiej pasowała do modelu gry.

NERF pistolet Fortnite TS-20%
185 zł 148 zł

Promocja

Sprowadź swoje bitwy Fortnite do poziomu rzeczywistości dzięki temu pistoletowi NERF Mega, który pozwala strzelać z ręcznym przeładowaniem! Zainspirowany pistoletem używanym w popularnej grze wideo Fortnite, NERF Fortnite TS odwzorowuje wygląd i kolory z gry. Ma wewnętrzny magazynek na 4 strzałki i miejsce na ich zapas.

NERF Fortnite Rift Edge-14%
104 zł 89 zł

Promocja

Doskonały dodatek do niejednego kostiumu od marki Nerf jest inspirowany grą Fortnite. Ikoniczne narzędzie Rift Edge odwzorowuje wygląd i kolor obiektu z gry wideo. Ostrze ma stałą, piankową osłonę.

HASBRO Jenga Fortnite-9%
87 zł 79 zł

Promocja

Jenga: Fortnite jest inspirowana popularną wideogrą Fortnite. Gracze atakują wieżę swoją postacią Fortuny i starają się dotrzeć na szczyt. Ale bądź ostrożny … jeśli wieża spadnie podczas twojego ruchu, kończysz grę. Odwróć się, aby zobaczyć, jaki jest twój następny krok, ile warstw zdołasz pokonać i jakie bloki układasz na sobie. Walka jest trudna, gracze przesuwają swoje kije w górę, a przeciwnicy walczą, próbując powstrzymać upadek wieży.

NERF Fortnite Axeroni-16%
104 zł 87 zł

Promocja

Doskonały dodatek do niejednego kostiumu od marki Nerf jest inspirowany grą Fortnite. Ikoniczne narzędzie Axeroni odwzorowuje wygląd i kolor obiektu z gry wideo. Ostrze ma stałą, piankową osłonę.

NERF pistolet na wodę Super Soaker Fortnite RL
155 zł

Nowość

Pistolet na wodę Fortnite RL jest inspirowany bronią z gry Fortnite i replikuje wygląd oraz barwy wyrzutni rakiet z tej popularnej gry wideo! Przenieś fantazyjny świat Fortnite do swojego ogrodu i przemocz przeciwników aż do skóry! Ten pistolet na wodę Nerf Super Soaker może pomieścić do 275 mililitrów wody. Łatwo się go napełnia, a strzelanie nie stanowi problemu.