Smoby aneks kuchenny Studio Tefal, czerwono-biały, elektroniczny
269 zł 254 zł

Aneks kuchenny Studio Tefal nadaje się do zabawy dla większej liczby dzieci jednocześnie. W zabawkowej kuchni znajduje się wbudowany ekspres do kawy w kapsułkach i ekspres do napojów gazowanych. Jest tu też elektryczna płyta grzewcza, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.

Smoby Czajnik mini Tefal dla dzieci
41 zł 39 zł

Czajnik mini Tefal marki Smoby jest doskonałym akcesorium do kuchni dziecięcej. Wydaje odgłosy wrzącej wody, co urozmaici zabawę w gotowanie!

Smoby Ekspres do kawy mini Tefal 2015-10%
58 zł 52 zł

Ekspres do kawy mini Tefal 2015 marki Smoby z funkcją mechaniczną. Można wlać do niego wodę, która będzie kapać do dzbanka. Wspaniały dodatek do dziecięcej kuchni.

Smoby aneks kuchenny Studio Tefal XXL Bubble, czerwono-biały, elektroniczny
485 zł 457 zł
Darmowa dostawa

Aneks kuchenny Studio Tefal XXL nadaje się do zabawy dla większej liczby dzieci jednocześnie. W zabawkowej kuchni znajduje się wbudowany ekspres do kawy w kapsułkach i ekspres do napojów gazowanych. Jest tu też elektryczna płyta grzewcza, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.

Smoby kuchenka mikrofalowa Tefal
85 zł 80 zł

W każdej kuchni znajduje się kuchenka mikrofalowa. Ta piękna, czerwona kuchenka mikrofalowa doskonale sprawdzi się w kuchni każdego małego kucharza. Ma efekty świetlne i dźwiękowe. W zestawie jest też talerz i croissant.

Smoby Mikser mini Tefal dla dzieci-12%
39 zł 34 zł

Mikser ręczny mini Smoby to zabawka na licencji producenta urządzeń kuchennych Tefal. Trzepaczki obracają się po naciśnięciu przycisku. Produkt nie wymaga użycia baterii.

Smoby Toster mini Tefal Express zielony
38 zł 36 zł

Toster mini Tefal Express jest doskonałym dodatkiem do dziecięcej kuchni. Wiarygodna replika tostera jest świetnym urządzeniem do przygotowania smacznego śniadania. Po naciśnięciu przycisku zasilania tosty automatycznie wyskakują.