Smoby aneks kuchenny Studio Tefal, czerwono-biały, elektroniczny
258 zł

Aneks kuchenny Studio Tefal nadaje się do zabawy dla większej liczby dzieci jednocześnie. W zabawkowej kuchni znajduje się wbudowany ekspres do kawy w kapsułkach i ekspres do napojów gazowanych. Jest tu też elektryczna płyta grzewcza, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.

Smoby Czajnik mini Tefal dla dzieci
39 zł

Czajnik mini Tefal marki Smoby jest doskonałym akcesorium do kuchni dziecięcej. Wydaje odgłosy wrzącej wody, co urozmaici zabawę w gotowanie!

Smoby Ekspres do kawy mini Tefal 2015
52 zł

Ekspres do kawy mini Tefal 2015 marki Smoby z funkcją mechaniczną. Można wlać do niego wodę, która będzie kapać do dzbanka. Wspaniały dodatek do dziecięcej kuchni.

Smoby Toster mini Tefal Express zielony
36 zł

Toster mini Tefal Express jest doskonałym dodatkiem do dziecięcej kuchni. Wiarygodna replika tostera jest świetnym urządzeniem do przygotowania smacznego śniadania. Po naciśnięciu przycisku zasilania tosty automatycznie wyskakują.

Smoby kuchenka mikrofalowa Tefal
80 zł 78 zł

W każdej kuchni znajduje się kuchenka mikrofalowa. Ta piękna, czerwona kuchenka mikrofalowa doskonale sprawdzi się w kuchni każdego małego kucharza. Ma efekty świetlne i dźwiękowe. W zestawie jest też talerz i croissant.

Smoby aneks kuchenny Studio Tefal XXL Bubble, czerwono-biały, elektroniczny
463 zł

Aneks kuchenny Studio Tefal XXL nadaje się do zabawy dla większej liczby dzieci jednocześnie. W zabawkowej kuchni znajduje się wbudowany ekspres do kawy w kapsułkach i ekspres do napojów gazowanych. Jest tu też elektryczna płyta grzewcza, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.

Smoby Mikser mini Tefal dla dzieci
34 zł

Mikser ręczny mini Smoby to zabawka na licencji producenta urządzeń kuchennych Tefal. Trzepaczki obracają się po naciśnięciu przycisku. Produkt nie wymaga użycia baterii.