BAAGL butelka Leniwiec
23 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ułatw dzieciom pilnowanie odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu dzięki butelce do picia z motywem Leniwca, od producenta BAAGL. Butelka jest wykonana z plastiku nadającego się do recyklingu i nie zawiera BPA, dzięki czemu jest również przyjazna dla środowiska. Można ją łatwo umyć w zmywarce. Ta butelka urzeknie dzieci zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Chameleon
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Chameleon od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie dzieci zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Feniks
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Feniks od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie każdego zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Koala
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Koala od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie dzieci zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Koń
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Koń od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie każdego zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Leniwiec
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Leniwiec od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie dzieci zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Papuga
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Papuga od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie każdego zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Skateboard
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Skateboard od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie każdego zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Strażacy
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Strażacy od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie każdego zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Tęcza
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Tęcza od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie dzieci zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Teribear
28 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Teribear od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie dzieci zabawnymi motywami.

BAAGL pudełko na przekąski Truck
21 zł

Nowość

Zróżnicowana dieta nawet w kwestii przekąsek? Dzięki pudełku na przekąski Truck od producenta BAAGL będzie to bardzo proste. Pudełko jest wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Posiada praktyczne zamknięcie na jeden zamek i jest wyposażone w przegrodę na pyszną przekąskę. Ten pojemnik urzeknie każdego zabawnymi motywami.

Banquet butelka termiczna FLAMENCO 500 ml, tęczowa niebieska
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka termiczna FLAMENCO o bardzo efektownym tęczowym wzorze, od marki BANQUET. Pojemność butelki to 500 ml, zewnętrzna i wewnętrzna powierzchnia wykonana jest ze stali nierdzewnej, zaś wieczko z tworzywa sztucznego. Dzięki dwuściennej konstrukcji napój dłużej utrzymuje swoją temperaturę.

Banquet butelka termiczna FLAMENCO 500 ml, tęczowa zielona
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka termiczna FLAMENCO o bardzo efektownym tęczowym wzorze, od marki BANQUET. Pojemność butelki to 500 ml, zewnętrzna i wewnętrzna powierzchnia wykonana jest ze stali nierdzewnej, zaś wieczko z tworzywa sztucznego. Dzięki dwuściennej konstrukcji napój dłużej utrzymuje swoją temperaturę.

Banquet filiżanka porcelanowa CAITLIN 180 ml
84 zł 14,00 Zł/szt

Nowość

Filiżanka o pojemności 180 ml wykonana jest z wysokiej jakości porcelany. Filiżanka porcelanowa Banquet CAITLIN 12 cm nadaje się również do użytku w gastronomii. Można używać go w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.

Banquet filiżanka porcelanowa SILVIA 180 ml
101 zł 16,83 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Filiżanka o pojemności 180 ml wykonana jest z wysokiej jakości porcelany. Filiżanka porcelanowa Banquet SILVIA 12 cm nadaje się również do użytku w gastronomii. Można używać jej w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.

Banquet filiżanka ze spodkiem ALBA 120 ml, 6 szt.
93 zł 15,50 Zł/szt

Nowość

Filiżanka ze spodkiem wykonana z porcelany z białą glazurą. Filiżanka ze spodkiem Banquet ALBA 120 ml, 6 szt. nadaje się do użytku gastronomicznego i można myć ją w zmywarce.

Banquet filiżanka ze spodkiem ALBA 150 ml 6 szt.
109 zł 18,17 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Filiżanki ze spodkiem są wykonane z porcelany z białym szkliwem. Banquet Filiżanki ze spodkiem ALBA 150 ml 6 szt. nadaje się również do użytku gastronomicznego. Można je myć w zmywarce.

Banquet forma do pieczenia, odlew aluminiowy MAJESTIC 34 x 14 cm
81 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Forma do pieczenia z odlewu aluminiowego nadaje się do wypieku ciast ucieranych, na zakwasie i biszkoptowych. Nie ma potrzeby przygotowywania blachy tłuszczem dzięki nieprzywierającej powierzchni. Forma do pieczenia, odlew aluminiowy Banquet MAJESTIC 34 × 14 cm może być stosowana w piekarnikach elektrycznych, gazowych i z termoobiegiem.

Banquet garnek emaliowany GRANITE Dark Brown 2 l z pokrywką
84 zł

Nowość

Garnek emaliowany ma szklaną pokrywę z gałką ze stali nierdzewnej. W zestawie uchwyty ze stali nierdzewnej, które pozwalają na użycie w piekarniku. Garnek emaliowany Banquet GRANITE Dark Brown 2 l z pokrywką może być stosowany przy wszystkich typach kuchni, w tym indukcyjnych.

Banquet garnek emaliowany GRANITE Dark Brown 3,7 l z pokrywką
101 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Garnek emaliowany ma szklaną pokrywę z gałką ze stali nierdzewnej. W zestawie uchwyty ze stali nierdzewnej, które pozwalają na użycie w piekarniku. Garnek emaliowany Banquet GRANITE Dark Brown 3,7 l z pokrywką może być stosowany przy wszystkich typach kuchni, w tym indukcyjnych.

Banquet imbryk ceramiczny z filiżanką CATS
42 zł

Nowość

Imbryk ceramiczny z filiżanką Banquet CATS, w białej glazurze z dekoracją kotów i szarą pokrywką. Nadaje się do podawania herbat w torebkach i sypanych. Pojemność imbryka to 360 ml, zaś filiżanki – 330 ml.

Banquet imbryk ceramiczny z filiżanką STRAWBERRY
42 zł

Nowość

Imbryk ceramiczny z filiżanką Banquet STRAWBERRY, w białej glazurze z dekoracją truskawek i czerwoną pokrywką. Nadaje się do podawania herbat w torebkach i sypanych. Pojemność imbryka to 360 ml, zaś filiżanki – 330 ml.

Banquet imbryk z filiżanką BLUE FLOWER
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Imbryk ceramiczny z filiżanką Banquet BLUE FLOWER, w białej glazurze z dekoracją niebieskich kwiatów i niebieską pokrywką. Nadaje się do podawania herbat w torebkach i sypanych. Pojemność imbryka to 360 ml, zaś filiżanki – 330 ml.

Banquet imbryk z filiżanką HEN
42 zł

Nowość

Dzbanek z filiżanką w białym kolorze wykonany jest z ceramiki. Objętość imbryka ma 360 ml, a objętość filiżanki 330 ml. Banquet Imbryk z filiżanką HEN ma wzór z kurą i różową pokrywkę.

Banquet imbryk z filiżanką HYDRANGEA
42 zł

Nowość

Dzbanek z filiżanką w białym kolorze wykonany jest z ceramiki. Objętość imbryka ma 360 ml, a objętość filiżanki 330 ml. Banquet Imbryk z filiżanką HYDRANGEA ma wzór z hortensjami i niebieską pokrywkę.

Banquet imbryk z filiżanką RASPBERRY
42 zł

Nowość

Dzbanek z filiżanką w białym kolorze wykonany jest z ceramiki. Objętość imbryka ma 360 ml, a objętość filiżanki 330 ml. Banquet Imbryk z filiżanką RASPBERRY ma wzór z malinami i zieloną pokrywkę.

Banquet imbryk z filiżanką SUNFLOWER
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Imbryk ceramiczny z filiżanką Banquet SUNFLOWER, w białej glazurze z dekoracją słoneczników i zieloną pokrywką. Nadaje się do podawania herbat w torebkach i sypanych. Pojemność imbryka to 360 ml, zaś filiżanki – 330 ml.

Banquet krajalnica do jajek Culinaria 2w1
21 zł

Nowość

Krajalnica do jajek ma sznurki ze stali nierdzewnej. Nadaje się do łatwego i szybkiego krojenia jajek na plasterki. Krajalnica do jajek 2w1 będzie odpowiednim pomocnikiem w każdej kuchni.

Banquet kubek ceramiczny CAPPUCCINO 240 ml biały
54 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet CAPPUCCINO 240 ml biały może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek ceramiczny CAPPUCCINO 240 ml brązowy
54 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet CAPPUCCINO 240 ml brązowy może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek ceramiczny COFFEE 360 ml biały
56 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet COFFEE 360 ml biały może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek ceramiczny COFFEE 360 ml czarny
56 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet COFFEE 360 ml czarny może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek ceramiczny COFFEE 360 ml szary
56 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet COFFEE 360 ml szary może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek ceramiczny COFFEE LATTE 240 ml
56 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet COFFEE LATTE 240 ml może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek ceramiczny ESPRESSO 240 ml
54 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet ESPRESSO 240 ml może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet Kubek ceramiczny HEART 310 ml
60 zł 10,00 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw kubków wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki. Ceramiczny kubek Banquet HEART 310 ml nadaje się do mycia w zmywarce oraz do wstawienia do kuchenki mikrofalowej.

Banquet kubek ceramiczny ROSA 340 ml czerwony
69 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet ROSA 340 ml czerwony może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek ceramiczny ROSA 340 ml szary
69 zł

Nowość

Kubek ceramiczny nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów. Kubek ceramiczny Banquet ROSA 340 ml szary może być używany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce.

Banquet kubek podróżny GREG 360 ml stal nierdzewna
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kubek podróżny GREG marki Banquet nadaje się do gorących i zimnych napojów. Posiada wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnię ze stali nierdzewnej i pokrywkę z tworzywa sztucznego. Sprawdzi się w drodze do pracy lub w podróży, abyś mógł w spokoju delektować się ulubionym napojem. Dzięki dwuściennej konstrukcji napój dłużej utrzymuje swoją temperaturę.

Banquet kubek podróżny MATTY 400 ml
47 zł

Nowość

Kubek podróżny ma konstrukcję z podwójną ścianką, która pomaga utrzymać stałą temperaturę napoju. Posiada część wewnętrzną i zewnętrzną wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Banquet kubek podróżny MATTY 400 ml jest odpowiedni do napojów zimnych i ciepłych.

Banquet kubek podróżny o podwójnych ściankach ARCUS 450 ml
49 zł

Nowość

Kubek podróżny ma konstrukcję z podwójną ścianką, która pomaga utrzymać stałą temperaturę napoju. Posiada część wewnętrzną i zewnętrzną wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Banquet kubek podróżny o podwójnych ściankach ARCUS 450 ml jest odpowiedni do napojów zimnych i ciepłych.

Banquet kubek podróżny o podwójnych ściankach BRAVO 500 ml złoty
50 zł

Nowość

Kubek podróżny ma konstrukcję z podwójnymi ściankami, która pomaga utrzymywać stałą temperaturę napoju. Wewnętrzna i zewnętrzna część została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Banquet kubek podróżny o podwójnych ściankach BRAVO 500 ml złoty jest przeznaczony na gorące i zimne napoje.

Banquet kubek podróżny o podwójnych ściankach GINSTER 450 ml
50 zł

Nowość

Kubek podróżny ma konstrukcję z podwójnymi ściankami, która pomaga utrzymywać stałą temperaturę napoju. Wewnętrzna i zewnętrzna część została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Banquet kubek podróżny o podwójnych ściankach GINSTER 450 ml jest przeznaczony na gorące i zimne napoje.