Pixie Crew duży piórnik, czarny z literami
65 zł

Nowość

Wielofunkcyjny, pikselowy piórnik/pojemnik z panelem silikonowym, nie tylko na przybory szkolne. W piórniki jest mnóstwo miejsca na długopisy, ołówki i inne przybory szkolne lub małe rzeczy, które trzeba mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny.


Pixie Crew duży piórnik Czarny z różowymi kropkami
65 zł

Nowość

Wielofunkcyjny, pikselowy piórnik/pojemnik z panelem silikonowym, nie tylko na przybory szkolne. W piórniki jest mnóstwo miejsca na długopisy, ołówki i inne przybory szkolne lub małe rzeczy, które trzeba mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny.


Pixie Crew kreatywny plecak Minecraft zielona kratka
155 zł

Nowość

Praktyczny plecak na co dzień z pikselami w kratkę, w kolorze zielonym Minecraft z czarnym, unikalnym panelem silikonowym do tworzenia motywów z pikseli. Plecak jest odpowiedni dla dzieci do szkoły podstawowej lub podczas czasu wolnego. Wewnętrzna przestrzeń odpowiada rozmiarowi formatu A4. Boczne kieszenie pomieszczą napój lub podręczne drobiazgi dzieci. W cenie 200 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów dołączona do każdego plecaka.


Pixie Crew piórnik owalny Minecraft zielony
69 zł

Nowość

Uniwersalny, owalny piórnik/etui przeznaczony nie tylko na przybory szkolne. Został wykonany głównie z silikonu, boki są z praktycznego poliestru. Piórnik zapinany jest na zamek błyskawiczny, oferuje wystarczająco dużo miejsca na drobiazgi, które warto mieć pod ręką. Do piórnika dołączono 100 małych pikseli gratis.


Pixie Crew piórnik szkolny w fioletowe litery
85 zł

Nowość

Jednopiętrowy piórnik wyposażony w dwie klapy. Jedna strona z przezroczystymi kieszeniami, idealna na plan lekcji. Z drugiej strony ma gumowe pętelki przeznaczone do przechowywania nożyczek, linijki, gumki lub temperówki. We wnętrzu znajduje się 18 pętelek na ołówki, pióra, kredki i markery. Piórnik jest zapinany na zamek.


Pixie Crew plecak Minecraft zielono-brązowy
129 zł

Nowość

Praktyczny plecak przeznaczony do codziennego użytku. Oferuje dużą ilość miejsca na dokumenty w formacie A4 i przedmioty codziennego użytku. Plecak jest wykonany z materiału poliestrowego i silikonu, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Paski są wyściełane i regulowane. Bezpłatny pakiet około 55 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.


Pixie Crew plecak szkolny Minecraft
295 zł

Nowość

Plecak szkolny jest odpowiedni od 5. klasy szkoły podstawowej, dla uczniów o wzroście 140 cm. Plecak posiada trzy oddzielnie zamykane przegródki. W komplecie znajduje się wyściełana kieszeń na laptopa do 15 cali. Plecak z silikonowym panelem pozwala tworzyć własne motywy. Bezpłatny pakiet około 55 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.


Pixie Crew plecak szkolny Różowa teczka
219 zł

Nowość

Plecak szkolny jest odpowiedni od 4. klasy szkoły podstawowej, dla uczniów o wzroście od 140 cm. Plecak posiada dwie oddzielnie zamykane przegródki. W komplecie znajduje się wyściełana kieszeń na laptopa do 15 cali. Plecak z silikonowym panelem pozwala tworzyć własne motywy. Bezpłatny pakiet około 200 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.


Pixie Crew plecak szkolny Turkusowe paski
219 zł

Nowość

Plecak szkolny jest odpowiedni od 4. klasy szkoły podstawowej, dla uczniów o wzroście od 140 cm. Plecak posiada dwie oddzielnie zamykane przegródki. Atutem jest wyściełana kieszeń na laptopa do 15 cali. Plecak z silikonowym panelem umożliwia tworzenie własnych motywów. Bezpłatny pakiet około 200 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.


Pixie Crew piórnik szkolny Minecraft zielono-brązowy
69 zł

Nowość

Przestronny piórnik w zielono-brązowe klocki przypomina światowej sławy grę komputerową Minecraft. Wykonany z poliestru połączonego z silikonem, zostanie doceniony przez starszych uczniów. Wewnątrz znajduje się kieszeń zapinana na zamek i klapa z dwunastoma klasycznymi uchwytami na ołówki i długopisy.


Pixie Crew piórnik szkolny Minecraft zielono-brązowy
69 zł

Nowość

Jednopiętrowy piórnik szkolny z klapą wyposażony jest w szesnaście klasycznych uchwytów na długopisy, kredki lub markery oraz cztery szersze uchwyty na linijkę, kompas lub nożyczki. Na całej szerokości klapy znajduje się kieszeń z przezroczystej folii, która jest doskonałym miejscem na tygodniowy plan zajęć.


Pixie Crew plecak dziecięcy Minecraft zielono-brązowy
95 zł

Nowość

Plecak ** dla dzieci w wieku przedszkolnym i początkujących klas szkoły podstawowej, odpowiedni do codziennego użytku. Plecak oferuje główną kieszeń z dużą ilością miejsca na potrzeby dziecka oraz mniejszą kieszeń na drobiazgi, które dzieci zawsze muszą mieć pod ręką. Unikalny silikonowy **panel kreatywny PIXIE CREW TM w kolorze zielonym, został umieszczony z przodu plecaka.


Pixie Crew plecak/worek Minecraft zielono-brązowy
45 zł

Nowość

Prosty plecak/worek wykonany w 100% z poliestru. Jest wyjątkowo popularny wśród dzieci, nastolatków i młodzieży. Jest idealny do kapci, na siłownię, do pracy lub na rower. Bezpłatny pakiet około 55 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.


Pixie Crew tornister szkolny Minecraft zielono-brązowy
269 zł

Nowość

Szkolmy tornister odpowiedni dla dzieci od 1. klasy szkoły podstawowej, o wzroście 120 cm. Tornister ma dwie oddzielnie zamykane przegrody. Większa część jest podzielona na dwa przedziały, które nadają się do przechowywania książek i zeszytów w formacie A4. Mniejsza kieszeń na drobiazgi i przedmioty codziennego użytku. Unikalny silikonowy panel kreatywny PIXIE CREW TM jest umieszczony na przedniej klapie tornistra. Bezpłatny pakiet około 55 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.