Viga kostka drewniana
59 zł

Nowość

Drewniane pudełko na klocki o różnych kształtach i kolorach. Klocek może przejść tylko przez odpowiedni otwór dopasowany to jego kształtu. Po włożeniu wszystkich kształtów pokrywa jest po prostu podnoszona i można zacząć zabawę od nowa.


Viga kostki drewniane 9 szt. - pustkowie
45 zł

Nowość

Drewniane klocki, które można budować pionowo, opierając je na specjalnych kołkach. Można wykonać 4 różne obrazki. Dzieci uczą się, jakie zwierzęta żyją na wolności. Kostki są również odpowiednie dla małych dzieci.


Viga labirynt drewniany
49 zł

Nowość

Drewniany labirynt ma różne kolorowe kształty, które łatwo przesuwa się po kolorowych ścieżkach. Ta zabawka przyciągnie wszystkie dzieci. Podczas poruszania kształtami dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne.


Viga labirynt drewniany - rolnik
49 zł

Nowość

Drewniany labirynt ma różne kolorowe kształty, które łatwo przesuwa się po dwóch kolorowych ścieżkach. Część labiryntu to magnetyczna figurka rolnika. Podczas poruszania kształtami dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne.


Viga piramida drewniana 3w1
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składana drewniana piramida 3w1 z pewnością zainspiruje wszystkie dzieci. Patyczki są przymocowane do podstawy sznurkiem dla bezpieczeństwa dzieci w przypadku upadku zabawki. Zabawka ma kolorowe, nieszkodliwe wykończenie.


Viga zestaw do jedzenia VIGA
39 zł

Nowość

Drewniana imitacja żywności, która wygląda jak prawdziwa! Zaserwuj to, na co masz ochotę. Drewniany zestaw jedzenia zawiera: sok, frytki w pudełku, nuggetsy w misce i ketchup.


Viga zjeżdżalnia z samochodami VIGA
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kolorowa, drewniana zjeżdżalnia z czterema kolorowymi samochodami, które dzięki przewróceniu łatwo pokonują kaskadę dróg. Połóż samochodzik na szczycie toru i zobacz, co potrafi!


Viga kostki drewniane 9 szt. - farma
45 zł

Nowość

Drewniane klocki, które można budować pionowo, opierając je na specjalnych kołkach. Można wykonać 4 różne obrazki. Dzieci uczą się zwierząt, które żyją w gospodarstwie. Kostki są również odpowiednie dla małych dzieci.