Woody huśtawka dla dziecka, tekstylna
117 zł

Nowość

Wygodna huśtawka dziecięca dla najmniejszych składa się z solidnej, gładkiej, drewnianej ramy oraz materiału tekstylnego (100% bawełna) w kolorze szarym. Idealnie nadaje się do odpoczynku dla najmniejszych dzieci. Dziecko wygodnie wkłada się do huśtawki, a maluch może zrelaksować się przy lekkim huśtaniu.


Woody Pierścienie na biegunach, plastikowe - zielone
45 zł

Nowość

Kołysane kółka z tworzywa sztucznego połączone ze sobą w jednym kawałku w kolorze zielonym doskonale nadają się do lekkiego kołysania. Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać mocno, a dziecko stanie się zabawną małpką. Długość liny wynosi 1,1 m.


Woody zielono-czerwona huśtawka (średnica 83 cm)
299 zł

Nowość

Nowa odsłona nietradycyjnej huśtawki w formie wiszącego pierścienia. Pierścień ma średnicę 83 cm i nośność do 80 kg. Maksymalnie dwoje dzieci może się huśtać w tym samym czasie. Dzieci i dorośli będą chcieli huśtać się cały dzień!


Woody Jeździk-motocykl, czerwony
195 zł

Nowość

Wykonany z drewna w projekcie motocykla w kolorze czerwonym jest doskonały aby przygotować się do pierwszej jazdy rowerem. Odbłyśnik ma lekką drewnianą konstrukcję. Dzieci zyskują równowagę i uczą się jeździć.


Woody Jeździk-motocykl, niebieski
195 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wykonany z drewna w projekcie motocykla w kolorze niebieskim jest doskonały aby przygotować się do pierwszej jazdy rowerem. Odbłyśnik ma lekką drewnianą konstrukcję. Dzieci zyskują równowagę i uczą się jeździć.


Woody Plastikowe siedzisko huśtawkowe, zielone
45 zł

Nowość

Klasyczna prosta huśtawka ma plastikową deskę do krojenia w zielonym kolorze. Swobodna huśtawka pozwala większej liczbie dzieci na większy ruch, swobodę i huśtanie się. Huśtawka jest dostarczana z liną do zawieszenia.