Froddo buty dziecięce
183 zł

Raty 10x0 %

Buty dziecięce sprawią, że pierwsze kroki będą o wiele łatwiejsze. Buty mają futerko i są barwione naturalnymi barwnikami roślinnymi. Anatomiczna wkładka wykonana z futerka jagnięcego zapewnia komfort i zdrowy rozwój nóżek.


Froddo buty dziecięce
233 zł

Raty 10x0 %

Skórzane buty całoroczne z dwoma rzepami dla Twojej latorośli. Bardzo wygodne, przyjemne w dotyku i niezwykle trwałe. Te wspaniałe buty mają wyjmowaną, antybakteryjną, skórzaną wkładkę. Nadają się do noszenia przez cały dzień.


Froddo buty dziecięce
233 zł

Raty 10x0 %

Skórzane, całoroczne, sznurowane dla Twojej latorośli. Bardzo wygodne, przyjemne w dotyku i niezwykle trwałe. Te wspaniałe buty mają wyjmowaną, antybakteryjną, skórzaną wkładkę. Nadają się do noszenia przez cały dzień. W opakowanie znajduje się druga para sznurówek w innym kolorze.


Froddo buty dziecięce
233 zł

Raty 10x0 %

Skórzane, całoroczne buty dla Twojej latorośli, zapinane na dwa rzepy. Bardzo wygodne, przyjemne w dotyku i niezwykle trwałe. Te wspaniałe buty mają wyjmowaną, antybakteryjną, skórzaną wkładkę. Nadają się do noszenia przez cały dzień.


Froddo buty dziecięce
233 zł

Raty 10x0 %

Skórzane, całoroczne buty dla Twojej latorośli. Bardzo wygodne, przyjemne w dotyku i niezwykle trwałe. Te wspaniałe buty mają wyjmowaną, antybakteryjną, skórzaną wkładkę. Nadają się do noszenia przez cały dzień.


Froddo dziecięce buty do kostek
233 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowe, zimowe botki są idealnym wyborem dla każdego malucha. Przyjemne futerko, proste zapinanie na dwa rzepy i wygoda w pierwszej kolejności, składają się na te wspaniałe buty.


Froddo dziewczęce buty do kostek
416 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Stylowe botki w kolorze brązowym przypadną do gustu Twojej córce, zapewniając maksymalny komfort na każdym kroku. Buty wykonane są z wysokiej jakości materiału, który nie zawiera niebezpiecznych substancji i związków, takich jak chrom. Produkcja ekologiczna chroni środowisko, ale przede wszystkim zdrowie stóp.


Froddo śniegowce dziewczęce
216 zł

Raty 10x0 %

Świetne, zimowe śniegowce utrzymują stopy Twojej damy w cieple i wygodzie, nawet gdy są noszone przez cały dzień na śniegu. Stylowe śniegowce to świetny dodatek do spódnicy i kurtki.


Froddo walonki dziewczęce
233 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowe, zimowe walonki ocieplane wełną utrzymają nogi małej damy w cieple i wygodzie. Buty wykonane są z najwyższej jakości skóry anilinowej, dzięki której są wygodne, miękkie i trwałe.