Nike dziecięce tenisówki Flex Experience RN 8
234 zł

Nowość

Tenisówki dziecięce, które doskonale pasują do każdego stroju. Wykonane są z miękkiej, elastycznej pianki, która zapewnia odpowiednią amortyzację i naturalny ruch. Lekka cholewka otacza stopę, aby zapewnić stabilność. Nadaje się do sportu, ale także do codziennego noszenia.


Nike tenisówki dziecięce Downshifter 9
212 zł

Nowość

Dziecięce tenisówki, które są oddychające, dzięki cholewce z siateczki. Design w minimalistycznym stylu doceni każde dziecko podczas uprawiania sportu, wycieczek, ale także w szkole. Wytrzymała, gumowa podeszwa, która się nie ślizga.


Nike tenisówki dziewczęce Star Runner 2
167 zł

Nowość

Stylowe tenisówki w delikatnym, różowym kolorze wzbudzą zachwyt każdej, młodej damy. Tenisówki zapewniają lekką amortyzację. Odpowiednie do noszenia na co dzień, podczas uprawiania sportu, na wycieczki, ale także do szkoły.


Nike tenisówki dziewczęce Star Runner 2 Vintage Floral
200 zł

Nowość

Wspaniałe trampki z modnym, kwiatowym wzorem zachwycą każdą, młodą damę. Tenisówki zapewniają lekką amortyzację. Odpowiednie do noszenia na co dzień, podczas uprawiania sportu, na wycieczki, ale także do szkoły.


Nike dziecięce klapki Kawa Shower
83 zł

Nowość

Klapki dla dzieci są idealne na lato do wody lub nawet do publicznych pryszniców. Są specjalnie zaprojektowane dla sportowców, którzy chcą szybko zregenerować stopy po zawodach. Lekkość i wygodę gwarantuje wkładka Solarsoft z fakturą i elastyczną pianką.


Nike klapki dziewczęce Kawa
117 zł

Nowość

Klapki są idealnym dodatkiem na lato dla każdej młodej damy. Są bardzo wygodne i pomagają regenerować podeszwy, zwłaszcza po zabawach i meczach, dzięki dostosowywalnej taśmie, ultra miękkiej warstwie amortyzującej i elastycznej podeszwie. Idealne na lato i nad wodę


Nike tenisówki dziewczęce MD Runner 2 Vintage Floral
217 zł

Nowość

Wspaniałe trampki z logo Nike i kwiatowym wzorem zachwycą każdą, młodą damę. Tenisówki zapewniają lekką amortyzację. Odpowiednie do noszenia na co dzień, podczas uprawiania sportu, na wycieczki, ale także do szkoły.


Nike chłopięce tenisówki MD Runner 2 WOLF
200 zł

Nowość

Świetne trampki dla większych dzieci są wygodne i oddychające dzięki siateczkowemu materiałowi, wytrzymałej, lekkiej piankowej amortyzacji. Buty nadają się do uprawiania sportu, ale także do spacerów, wycieczek i szkoły. Nadają się do noszenia przez cały dzień.


Nike klapki chłopięce Kawa
117 zł

Nowość

Klapki są idealnym dodatkiem na lato dla każdej młodego chłopca. Są bardzo wygodne i pomagają regenerować podeszwy, zwłaszcza po zabawach i meczach, dzięki dostosowywalnej taśmie, ultra miękkiej warstwie amortyzującej i elastycznej podeszwie. Idealne na lato i nad wodę


Nike tenisówki chłopięce Pico 5
134 zł

Nowość

Chłopięce tenisówki są wykonane z trwałego materiału, mocno stabilizują stopę, i mają amortyzację, zapewniającą komfort podczas noszenia. Łatwe i wkładanie za pomocą rzepów zadowoli każdego chłopca. Nadaje się na wycieczki, do miasta, ale także do szkoły.


Nike tenisówki dziecięce Pico 5
134 zł

Nowość

Dziecięce trampki są wykonane z trwałego materiału, mocno trzymają stopę, i zapewniają amortyzację, która gwarantuje komfort podczas noszenia. Łatwe i szybkie zapinanie na rzepy zadowoli każdego malucha. Nadaje się na wycieczki, do miasta, ale także do szkoły.


Nike tenisówki dziewczęce Pico 5
134 zł

Nowość

Dziewczęce tenisówki są wykonane z trwałego materiału, mocno trzymają stopę i zapewniają amortyzację, która gwarantuje komfort podczas noszenia. Łatwe i szybkie zapinanie na rzepy zadowoli każdego malucha. Nadaje się na wycieczki, do miasta, ale także do szkoły.