Dermacol Intensywne maski podnoszenia BT komórek 2 x 8 g-33%
9 zł

6 zł

Promocja

Doskonałe pojedynczy maska ​​ma unikalną intensywne kompleks zmarszczek, który ma działanie podobne do toksyny botulinowej przez wstrzyknięcie. Przez pięć minut po aplikacji prowadzi do nierówności i wygładzając zmarszczki. Efekt ten utrzymuje się do czterech godzin po aplikacji.


Clinique Krem pod oczy All About Eyes Rich
119 zł

Ten produkt powinien mieć oczy! Krem bogata konsystencja redukuje cienie, podpuchnięte oczy, worki pod oczami i zmarszczki. To pomaga w tworzeniu kolagenu, wolnego oleju, zapach darmo. Nadaje się do użytkowników soczewek kontaktowych.


Bioderma Surowica ściągające porów Sébium porów Refiner 30 ml
39 zł

Sébium Pore Refiner widocznie poprawia wygląd skóry. Zmiękcza i wygładza jej strukturę, skutecznie rozjaśnia skórę i ściąga pory. Ciecz drobna struktura serum Bioderma Sébium Pore Refiner natychmiast po nałożeniu wchłania i pozostawia przyjemny gładką powierzchnię. Delikatnie perfumowany.


Bel Chusteczki kosmetyczne okrągłe twarzy 70 szt
9 zł

Okrągłe gaziki do usuwania makijażu twarzy i szyi są wykonane z miękkiego materiału o gładkiej powierzchni, zawierający mikrowłókna, co zapewnia dokładne i łagodnego do demakijażu. Tampony absorbują dobrych produktów do twarzy i niestrzępiącą.


Le Chaton Krem z kwasem hialuronowym
83 zł

Unikatowy skład dla każdego widocznego odmłodzenia skóry. Składniki Krem skutecznie wpływa na spokój i zrównoważenie skórę. Krem zawiera niską masę cząsteczkową kwasu hialuronowego, który jest dobrze wchłaniany do głębszych warstw skóry.


Dermacol Intensywne Krem podnoszenia 50 ml komórek BT-30%
62 zł

43 zł

Promocja

Unikalne krem ​​podnośnikowy stężonego przeciw zmarszczkom powstały kompleks ma aktywność podobną do aktywności po iniekcji toksyny botulinowej. Błyskawicznie wygładza drobne zmarszczki w pierwszym dniu po zauważalnym rezultatem.