Karlie nylonowa smycz LED różowa z ładowaniem USB, 120 cm
73 zł

Smycz nylonowa ma diodę LED, która świeci stale przez 1–2 godziny, lub miga przez 2–3 godziny. Jest ładowana za pomocą dołączonej ładowarki przez około godzinę. Nylonowa smycz LED Karlie różowa z ładowaniem USB, 120 cm jest wyposażona w odblaskowe szwy dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Karlie obroża ASP Mix&Match, czerwona z grafitowym motywem, L/XL
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża wykonana jest z miękkiego, wytrzymałego, nylonowego materiału, który jest trwały, solidny i łatwy do czyszczenia. Posiada klamrę bezpieczeństwa z zamkiem. Obroża Karlie ASP Mix&Match czerwona z grafitowym motywem, L/XL, jest odpowiednia także dla bardzo aktywnych psów.

Karlie obroża ASP Mix&Match, czerwona z motywem trójkątów, L/XL
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża wykonana jest z miękkiego, wytrzymałego, nylonowego materiału, który jest trwały, solidny i łatwy do czyszczenia. Posiada klamrę bezpieczeństwa z zamkiem. Obroża Karlie ASP Mix&Match czerwona z motywem trójkątów, L/XL, jest odpowiednia także dla bardzo aktywnych psów.

Karlie obroża ASP Mix&Match, zielona z motywem rekinów, L/XL
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża wykonana jest z miękkiego, wytrzymałego, nylonowego materiału, który jest trwały, solidny i łatwy do czyszczenia. Posiada klamrę bezpieczeństwa z zamkiem. Obroża Karlie ASP Mix&Match zielona z motywem rekinów, L/XL, jest odpowiednia także dla bardzo aktywnych psów.

Karlie grzebień do sierści
36 zł

Grzebień dla psów zapewnia łatwiejszą pielęgnację sierści. Z elastycznym uchwytem cynkowym, który dobrze leży w dłoni. Grzebień do sierści Karlie, sprawdzi się przede wszystkim w przypadku psów długowłosych.

Karlie grzebień do sierści z obrotowymi zębami, średni
43 zł

Grzebień z obrotowymi zębami jest przeznaczony do usuwania kurzu, brudu i luźnych kępek sierści. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Grzebień do sierści z obrotowymi zębami Karlie, średni, należy czyścić regularnie, aby zapobiec rozwojowi bakterii.