Littlest Pet Shop figurki Mega Pack - specjalna edycja
134 zł

Nowość

Ten niesamowity pakiet Littlest Pet Shop zapewnia dużo zabawy. Jedna duża mega puszka zawiera sześć mniejszych puszek ze wszystkimi rodzajami figurek zwierząt domowych i akcesoriów, które pozwalają im się zmieniać. Kto jest w środku – małpa przebrana za banana, żółw ukryty w kostiumie truskawki, czy…?


Littlest Pet Shop duże opakowanie zwierząt - Cupcakes
120 zł

Duży zestaw uroczych, małych zwierzątek Littlest Pet Shop z pewnością sprawi radość nie tylko małym kolekcjonerom. W opakowaniu znajduje się w sumie 12 zwierząt w 3 rozmiarach. Trzy zwierzęta również są niespodzianką.


Littlest Pet Shop Wóz ze słodyczami
189 zł

155 zł

Uwaga, głodne zwierzaki! Do miasteczka Littlest Pet Shop przyjechał wóz ze słodyczami. W zestawie znajduje się 20 zabawnych dodatków z motywem jedzenia. Zestaw zawiera aż 3 zwierzaki.


Littlest Pet Shop zestaw - Automat ze zwierzątkami
75 zł

Te zwierzątka z Littlest Pet Shop są po prostu świetne! 5 zwierzaków z dodatkiem w stylu napoju zapakowanych w automacie. Pociągnij blokadę na paczce, otwórz maszynę i wyciągnij zwierzaka!


Littlest Pet Shop Rodzina motyli
99 zł

Możliwość poznania całej rodziny motyli. Ta gromada motyli zawiera 5 zwierząt z akcesoriami. Najmłodszy członek rodziny to gąsienica! Zwierzęta siedzą na roślinie, która jest dostępny w zestawie. Zawiera 8 rodzajów akcesoriów.


Littlest Pet Shop Domek dla kota, zestaw
107 zł

Zestaw wielofunkcyjny jest odpowiedni dla domowych pupili. Świetny nie tylko dla kotków Littlest Pet Shop, ale także dla innych zwierzaków. Wśród akcesoriów znajdziesz skrobak dla kotów, telewizor, krzesła, i wiele, wiele więcej! Ciesz się zupełnie nowym wymiarem zabawy z domkiem dla zwierząt.