CONCEPT LKV5260

CONCEPT LKV5260

Nr.: 1327772
Wolnostojąca, kombinowana lodówka w klasie energetycznej F o łącznej objętości 248 l, elektronicznym sterowaniu i ekonomicznym oświetleniu LED. Dużym atutem jest ciche działanie lodówki, która nie absorbuje niepotrzebnie uwagi. Lodówka Concept LKV5260 jest łatwa w instalacji. Model ma dużo miejsca na jedzenie, a także Fresh Zone z regulowaną wilgotnością oraz miejscem na tajne gadżety. Pełny opis
2 291 zł
Z VAT + KGO
Darmowa dostawa
Dostarcza MALL

W magazynie ostatnia sztuka

21.09.2021 odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
22.09.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
22.09.2021 - 24.09.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Kluczowe właściwości Concept LKV5260

 • Łatwa instalacja
 • Cicha praca – 41 dB
 • Wydajne oświetlenie LED
 • Total No Frost
Wbudowana chłodziarka Concept LKV4460

Łatwa instalacja wbudowanej lodówki Concept LKV5260

Nie trzeba eksperta, aby zainstalować tę wbudowaną lodówkę Concept, jesteś to w stanie zrobić samemu. Instalacja jest bardzo prosta oraz szczególnie szybka. Podstawowym narzędziem są własne ręce, 10 minut i wszystko gotowe.

Wbudowana chłodziarka Concept LKV5260 jest prosta w instalacji

Koncepcja LKV5260 – ekonomiczne oświetlenie LED 

O każdej porze dnia będziesz mieć doskonałą kontrolę nad żywnością, która znajduje się w lodówce. Oświetlenie LED jest bardziej delikatne nie tylko dla portfela, dzięki swojej ekonomii, ale także jest bardziej korzystne dla oczu. Ponadto światło jest również łagodniejsze w stosunku do jedzenia, które cierpi z powodu każdego kontaktu ze zwykłym światłem.

Wbudowana chłodziarka Concept LKV5260 z oświetleniem LED

Concept LKV5260 ładnie pasuje do każdego domu 

Otwierając lodówkę i szuflady zamrażarki, można otworzyć drzwi tylko do 90 °. Dlatego lodówka jest bardziej odpowiednia dla węższej przestrzeni lub może być umieszczona przy ścianie. Otwarte drzwi nie ingerują zbytnio w przestrzeńnie kolidują z ogólnym wyglądem pokoju.

Kombinowana chłodziarka Concept LKV5260 posiada otwieranie drzwi do 90 °

Concept LKV5260 – extra cicha lodówka

Ta lodówka Concept jest niezwykle cicha, praktycznie nikt jej nie usłyszy. Dzięki głośności działania 41 dB plasuje się wśród najnowszych modeli. Z pewnością można docenić tę korzyść, zwłaszcza jeśli ktoś ma mniejsze mieszkanie lub kuchnię połączoną z salonem.

Kombinowana lodówka Concept LKV5260 o niskiej głośności

Concept LKV5260 – duża przestrzeń do przechowywania

Lodówka Concept LKV5260 o całkowitej pojemności 248 l jest idealna do małych i większych kuchni. Wewnątrz lodówki znajdują się szerokie półki z hartowanego szkła, szuflady z funkcją Fresh Zone oraz półki umiejscowione w drzwiach lodówki. Pojemność zamrażarki jest podzielona na dwie skrzynkiwysuwane szuflady. Użytkownicy z pewnością docenią niewiarygodną klarowność wewnętrznego układu.

Kombinowana lodówka Concept LKV5260 posiada inteligentną przestrzeń do przechowywania

Concept LKV5260 – Fresh Zone

W szufladach Fresh Zone istnieje możliwość ręcznej regulacji wilgotności. Silniejsza wilgoć jest wymagana do przechowywania warzyw i mniejsza wilgoci do przechowywania owoców. Dzięki regulacji wilgotności można utrzymać świeżość owoców i warzyw na dłuższy czas. Znajdziesz tu również przydatne „pociągnij",gdzie jest napisane, jak długo należy przechowywać żywność.

Kombinowana lodówka Concept LKV5260 z funkcją Fresh Zone

Tajna skrzynka na gadżety

Każdy z pewnością doceni ukrytą szufladę, aby ukryć swoje ulubione przysmaki. Lodówka Concept posiada tę skrytkę, która znajduje się pod gniazdem warzywnymw ogóle jej nie widać, więc jest to prawdziwa „tajemnicza komnata“. Każdy może zdecydować co ukryje w tej szufladzie. Mogą być to słodkości ukrywane przed dziećmi lub piwo ukrywane przed mężem. Do szuflady można schować 5 puszek piwa lub 20 tabliczek czekolady.

Kombinowana lodówka Concept LKV5260 z tajną kryjówką

Wysuwana półka

Można przechowywać mrożonki w przezroczystych skrzynkach lub w przestrzeni z wysuwaną półką. Ta przestrzeń jest bardziej niż idealna dla żywności, przechowywanej w lodówce, którą trzeba mieć pod ręką. Dzięki swojej wielkości, wysuwane szuflady idealnie sprawdzą się do przechowywania lodów lub pizzy. W tym przypadku wysuwana półka jest niezwykle poręczna, dzięki czemu można mieć żywność pod ręką.

Kombinowana lodówka Concept LKV5260 z wysuwaną półką

Właściwości

 • Sterowanie mechaniczne
 • Systém Total No Frost
 • Wydajne oświetlenie LED
 • Łatwa instalacja
 • Extra ciche działanie
 • Miejsce do przechowywania jedzenia i napojów.
 • Drzwi są otwierana do 90 ° (nie zajmują dużo miejsca)

Wyposażenie wewnętrzne

 • 4 półki w lodówce
 • 3 szufladyw zamrażarce
 • Fresh Zone
 • Ukryta szuflada na gadżety
 • Wysuwana półka

Parametry techniczne

Klasa energetyczna F
Zużycie energii elektrycznej 280 kWh/rok
Całkowita pojemność użytkowa 248 l
Pojemność lodówki 180 l
Pojemność zamrażarki 68 l
Głośność 41 dB
Klasa mrożenia ****
Czas przechowywania w przypadku awarii 11,7 h
Wysokość 178,5 cm
Szerokość 54 cm
Głębokość 54,5 cm
Szerokość po zabudowie 177,6 cm
Szerokość po zabudowie 56 cm
Głębokość po zabudowie 55 cm