W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii łodzie dla dzieci. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii łodzie dla dzieci nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu łodzie dla dzieci lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

4 produkty
  • Oznaczenie
    Nowość
    ×
SIKU model Super - prom Silja Symphony
1x

SIKU model Super - prom Silja Symphony

75 zł
Nowość

Model Siku Super promu Silja Symphony. Od 1991 roku prom Tallink Cruises kursuje na trasach Helsinki, Mariehamn i Sztokholm na Morzu Bałtyckim. Jest to szczegółowy model wykonany w skali 1: 1000. Model jest wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Zabawka ucieszy każdego małego żeglarza, ale także zapalonego kolekcjonera.

Dostarcza MALL
SIKU żaglówka z bojami Super 1752
1x

SIKU żaglówka z bojami Super 1752

50 zł
Nowość

Siku żaglówka z bojami Super 1752. Dzięki żaglówce SIKU z dwoma bojami pokój dziecięcy staje się żeglarskim rajem. Żagle można zwinąć, a maszt złożyć. Czy jesteś gotowy do wejścia na pokład? Wysoka jakość wykonania modelu jest zapewniania przez niemieckiego producenta Siku.

Dostarcza MALL
SIKU model Super 1730 okręt Mein Schiff 1

SIKU model Super 1730 okręt Mein Schiff 1

73 zł
Nowość

Mein Schiff 1 to nowy okręt loty TUI Cruises. Statek pływa po oceanach świata od 2018 roku. Jest to szczegółowy model wykonany w skali 1: 1400. Statek wycieczkowy jest wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Zabawka ucieszy każdego małego żeglarza, ale także zapalonego kolekcjonera.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
SIKU łódź z wozem strażackim Super, 1:50

SIKU łódź z wozem strażackim Super, 1:50

80 zł
Nowość

Model Siku Super – łódź przewożąca samochód strażacki. Straż pożarna z łodzią jest gotowa do pracy na jeziorach i rzekach. Najczęściej zajmuje się takimi wypadkami jak zanieczyszczenie wody, budowa barier olejowych, udzielanie pomocy technicznej czy gaszenie niewielkich pożarów na uszkodzonych statkach. Zwijacz węża obraca się, a sam wąż można rozwinąć. Pick-up Ford F150 jest obecny na pokładzie do ewentualnej akcji na lądzie.

Więcej informacji
Dostarcza MALL