Sevylor ponton Caravelle KK 85 2+1
299 zł

Ponton Caravelle KK 85 marki Sevyrol to model przeznaczony dla dwóch osób dorosłych i dziecka. Dedykowany do rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Wyposażony w uchwyty umożliwiające zamontowanie silnika elektrycznego Sevylor® SBM 18. Wygodny, prosty w obsłudze i stosunkowo lekki co ułatwia transport i przechowanie. Stabilny i bardzo łatwy w manewrowaniu.


Intex ponton Explorer 160 x 94 x 29 cm
58 zł

Intex Explorer 58355 to dziecięcy ponton dedykowany dla jednej osoby. Nadmuchiwana podłoga zapewnia sztywność i komfort, a zawór szybkiego pompowania ułatwi i skróci czas potrzebny na przygotowanie do wypływu. Ponton został wyposażony w linkę na całej długości, uchwyty na wiosła oraz zestaw naprawczy.


Intex ponton Mariner 3
779 zł

Nadmuchiwany ponton dla 3 osób z wysokiej jakości PVC. Intex Mariner 3 oferuje 2 nadmuchiwane siedzenia oraz 2 plastikowe wiosła, ręczną pompkęzestaw naprawczy w pakiecie. Maksymalne obciążenie wynosi aż 300 kg, a ponton został wyposażony w 2 uchwyty na wędki, miejsce na silnik oraz linkę do łapania.


Sevylor ponton Caravelle KK 105 3+0
399 zł

Ponton Caravelle KK 105 marki Sevyrol to model przeznaczony dla trzech dorosłych osób. Dedykowany do rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Wyposażony w uchwyty umożliwiające zamontowanie silnika elektrycznego Sevylor® SBM 18. Wygodny i stabilny, a przy tym prosty w obsłudze i bardzo łatwy w manewrowaniu.


Intex Ponton Seahawk-10%
189 zł

169 zł

Promocja

Dmuchany ponton dla 2 osób2 plastikowymi wiosłamiręczną pompką. Model Intex Seahawk ma udźwig do 200 kg, dmuchaną podłogę i zawór do szybkiego napełniania. Wykonano z wysokiej jakości PVC bez ftalanów. Na cały obwodzie umieszczono linkę i kilka, praktycznych oczek dla wygody.


Intex ponton Seahawk z dwoma siedzeniami
449 zł

Dmuchany ponton dla 4 osóbdwoma siedzeniami. Intex Seahawk wyposażony jest w dwa, aluminiowe wiosłaręczną pompkę. Ma udźwig 480 kg, uchwyt na wędkę i linkę na całym obwodzie. 3 komory powietrzne i 1 komora pomocnicza, zapobiegają nagłemu pęknięciu, w zestawie jest także łatka do naprawy.


Sevylor ponton Caravelle KK 65 2+0
249 zł

Ponton Caravelle KK 65 marki Sevyrol to model przeznaczony dla dwóch dorosłych osób. Dedykowany do rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Wyposażony w uchwyty umożliwiające zamontowanie silnika elektrycznego Sevylor® SBM 18. Wygodny, prosty w obsłudze, łatwy w transporcie i przechowaniu. Stabilny i bardzo łatwy w manewrowaniu.


Bestway deska wiosłowa dmuchana Paddle Board Aqua Journey
1 294 zł
+ darmowa dostawa

Dmuchana deska z wiosłem dla jednej osoby pozwala łatwo manewrować sprzętem i poruszać się na wodzie dzięki dołączonym wiosłom. Nadaje się do pływania po spokojnej wodziemniejszych falach. Stabilność jest gwarantowana przez podkładkę antypoślizgową i uchwyt do wygodnego podnoszenia i przenoszenia. Zestaw zawiera regulowane aluminiowe wiosło (217 cm), torbę podróżną, pompę i zestaw do drobnych napraw – Maksymalne obciążenie do 95 kg.


Bestway ponton dmuchany Voyager (2,43 x 1,02 m)
259 zł

Dmuchany ponton o wymiarach 2,43 × 1,02 m jest wykonany z materiału o grubości 0,42 mm. Doskonale sprawdzi się podczas sezonu wakacyjnego. Ponton jest podzielony na trzy komory z dmuchaną podłogą dla wygody i komfortu użytkowania. Szybko działające zawory bezpieczeństwa. W pontonie znajduje się lina z wbudowanymi przelotkami i uchwytami na wędki. Zestaw obejmuje wiosła aluminiowe o długości 145 cm i zestaw naprawczy.


Intex ponton Explorer 300
149 zł

Rodzinny, pompowany ponton przeznaczony dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka. Intex Explorer 300 posiada nośność do 200 kg, uchwyty na wiosła oraz trzy komory powietrzne z podwójnymi zaworami, co zapobiega nagłej utracie powietrza. Linka zaczepowa znajduje się na całym obwodzie pontonu. Ponton można łatwo napompować i spuścić z niego powietrze.


Intex łódź Excursion 5
1 255 zł

Dmuchana łódź z solidnego winylu zapewnia dosyć miejsca dla aż 5 osób. INTEX Excursion 5 o wymiarach 366 × 168 × 43 cm uniesie do 600 kg; jego konstrukcja posiada trzy komory powietrzne i dwa, dmuchane siedziska. Inne elementy to między innymi miejsce na silnikuchwyty na wędki. Dookoła umieszczona jest linka.


Intex ponton Excursion 4
829 zł

Ponton Intex Excursion 4 jest przeznaczony dla 4 osób. Jego obciążenie może wynosić 400 kg, nadaje się do rekreacji i wędkowania. Opakowanie zawiera 2 wiosła i pompę.


Intex zestaw ponton Seahawk 3 z ręczną pompką i aluminiowymi wiosłami
699 zł

Dmuchany ponton przeznaczony dla 3 osób. Ponton Intex Seahawk 3 został wyposażony w 2 aluminiowe wiosła oraz pompkę ręczną o średnicy 30 cm. Maksymalne obciążenie wynosi 360 kg. Posiada uchwyty do montażu silnika, wioseł oraz chwytania łodzi, a także uchwyt na wędkę i linkę na całym obwodzie pontonu. Jest łatwy do nadmuchania i nie zawiera szkodliwych ftalanów.