Intex ponton dmuchany Explorer, 160 x 94 x 29 cm
58 zł

Ponton dmuchany ma 3 komory powietrzne z podwójnym zaworem. Na obwodzie jest linka bezpieczeństwa i mocowania wiosła. Zestaw naprawczy w komplecie. Ponton Intex Explorer 160 × 94 × 29 cm jest przeznaczony dla 1 osoby o wadze do 80 kg.

Bestway deska wiosłowa dmuchana Paddle Board Aqua Journey
1 384 zł

Dmuchana deska z wiosłem dla jednej osoby pozwala łatwo manewrować sprzętem i poruszać się na wodzie dzięki dołączonym wiosłom. Nadaje się do pływania po spokojnej wodziemniejszych falach. Stabilność jest gwarantowana przez podkładkę antypoślizgową i uchwyt do wygodnego podnoszenia i przenoszenia. Zestaw zawiera regulowane aluminiowe wiosło (217 cm), torbę podróżną, pompę i zestaw do drobnych napraw – Maksymalne obciążenie do 95 kg.

Bestway Voyager 300 (2,43m x 1,02m)
259 zł 233 zł

Dmuchany ponton o wymiarach 2,43 × 1,02 m jest wykonany z materiału o grubości 0,42 mm. Doskonale sprawdzi się podczas sezonu wakacyjnego. Ponton jest podzielony na trzy komory z dmuchaną podłogą dla wygody i komfortu użytkowania. Szybko działające zawory bezpieczeństwa. W pontonie znajduje się lina z wbudowanymi przelotkami i uchwytami na wędki. Zestaw obejmuje wiosła aluminiowe o długości 145 cm i zestaw naprawczy.

Intex ponton Mariner 3
799 zł

Nadmuchiwany ponton dla 3 osób z wysokiej jakości PVC. Intex Mariner 3 oferuje 2 nadmuchiwane siedzenia oraz 2 plastikowe wiosła, ręczną pompkęzestaw naprawczy w pakiecie. Maksymalne obciążenie wynosi aż 300 kg, a ponton został wyposażony w 2 uchwyty na wędki, miejsce na silnik oraz linkę do łapania.

Intex ponton Excursion 4
829 zł

Przestronny nadmuchiwany ponton przeznaczony dla 4 osób. Intex Excursion 4 wykonany jest z masywnego winylu dla zapewnienia długiej żywotności. Wygodne siedziska są idealne do dłuższego siedzenia – na przykład podczas wędkowania – a ponton jest wyposażony w uchwyty na wędki. Zestaw zawiera 2 wiosła i pompkę.

Sevylor ponton Caravelle KK 85 2+1
299 zł

Ponton Caravelle KK 85 marki Sevyrol to model przeznaczony dla dwóch osób dorosłych i dziecka. Dedykowany do rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Wyposażony w uchwyty umożliwiające zamontowanie silnika elektrycznego Sevylor® SBM 18. Wygodny, prosty w obsłudze i stosunkowo lekki co ułatwia transport i przechowanie. Stabilny i bardzo łatwy w manewrowaniu.

Sevylor ponton Caravelle KK 65 2+0
247 zł

Ponton Caravelle KK 65 marki Sevyrol to model przeznaczony dla dwóch dorosłych osób. Dedykowany do rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Wyposażony w uchwyty umożliwiające zamontowanie silnika elektrycznego Sevylor® SBM 18. Wygodny, prosty w obsłudze, łatwy w transporcie i przechowaniu. Stabilny i bardzo łatwy w manewrowaniu.

Sevylor ponton Caravelle KK 105 3+0
399 zł
+ darmowa dostawa

Ponton Caravelle KK 105 marki Sevyrol to model przeznaczony dla trzech dorosłych osób. Dedykowany do rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Wyposażony w uchwyty umożliwiające zamontowanie silnika elektrycznego Sevylor® SBM 18. Wygodny i stabilny, a przy tym prosty w obsłudze i bardzo łatwy w manewrowaniu.

Intex ponton Explorer 300
135 zł

Rodzinny, pompowany ponton przeznaczony dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka. Intex Explorer 300 posiada nośność do 200 kg, uchwyty na wiosła oraz trzy komory powietrzne z podwójnymi zaworami, co zapobiega nagłej utracie powietrza. Linka zaczepowa znajduje się na całym obwodzie pontonu. Ponton można łatwo napompować i spuścić z niego powietrze.

Bestway ponton Kondor 188x98 cm
117 zł

Nowość

Dmuchany ponton o nośnośi 120 kg jest odpowiedni dla dzieci od 6. roku życia. Jest wyposażony w linę do ciągnięcia z wbudowanymi tulejami. Zawiera parę wioseł ze stałymi zamkami. Ponton Kondor 188×98 cm marki Bestway ma w zestawie łatki do drobnych napraw.

Bestway ponton nadmuchiwany z wiosłami i pompką
305 zł 98 zł

Ponton nadmuchiwany marki Bestway jest przeznaczony dla 1 osoby dorosłej1 dziecka. Maksymalne obciążenie wynoszące 120 kilogramów sprawia, że doskonale nadaje się do zajęć rekreacyjnych oraz wędkowania. W zestawie znajdują się 2 wiosła oraz pompka nożna do nadmuchiwania.

Intex Challenger 2 set
385 zł

Challenger 2 set marki Intex to rekreacyjny ponton, w którym zmieszczą się 2 dorosłe osoby. Ponton został wykonany z PCV, dzięki czemu jest stabilny i wytrzymały. Idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów rekreacyjnych.

Intex Łódź Explorer 196 x 102 x 33 cm.
69 zł

Nowość

Nadmuchiwana łódź dla 2 osób ma linę bezpieczeństwa wokół jej obwodu. Ma 3 komory powietrzne z podwójnym zaworem. W zestawie uchwyty i mocowania do wiosła. Intex Łódź Explorer 196 × 102 × 33 cm jest sprzedawana z zestawem naprawczym.

Intex Ponton Seahawk
231 zł 189 zł

Dmuchany ponton dla 2 osób2 plastikowymi wiosłamiręczną pompką. Model Intex Seahawk ma udźwig do 200 kg, dmuchaną podłogę i zawór do szybkiego napełniania. Wykonano z wysokiej jakości PVC bez ftalanów. Na cały obwodzie umieszczono linkę i kilka, praktycznych oczek dla wygody.

Intex ponton Seahawk 4 z dwoma siedzeniami
449 zł

Dmuchany ponton dla 4 osóbdwoma siedzeniami. Intex Seahawk 4 wyposażony jest w dwa, aluminiowe wiosłaręczną pompkę. Ma udźwig 480 kg, uchwyt na wędkę i linkę na całym obwodzie. 3 komory powietrzne i 1 komora pomocnicza, zapobiegają nagłemu pęknięciu, w zestawie jest także łatka do naprawy.

Intex zestaw ponton Seahawk 3 z ręczną pompką i aluminiowymi wiosłami
699 zł

Dmuchany ponton przeznaczony dla 3 osób. Ponton Intex Seahawk 3 został wyposażony w 2 aluminiowe wiosła oraz pompkę ręczną o średnicy 30 cm. Maksymalne obciążenie wynosi 360 kg. Posiada uchwyty do montażu silnika, wioseł oraz chwytania łodzi, a także uchwyt na wędkę i linkę na całym obwodzie pontonu. Jest łatwy do nadmuchania i nie zawiera szkodliwych ftalanów.