Levenhuk Wise PLUS 8x32

Ocena: 4,6 9 ocen Marka: Levenhuk Nr katalogowy: 1085684

Levenhuk Wise PLUS 8x32

Monokularowa luneta z 8-krotnym powiększeniem to idealny prezent dla każdego entuzjasty podróży lub pieszej turystyki. Powiększenie 8× wystarcza do śledzenia nawet odległych obiektów, a szerokie pole widzenia idealnie nadaje się do panoramicznych obserwacji w terenie i do ruchomych obiektów. Obiektyw o wysokiej luminancji zapewnia jasne i żywe obrazy nawet o zmierzchu. Luneta jest idealnie wodoodporna, więc nie martw się o wodę, deszcz czy śnieg. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo mieści się w kieszeni. Monocularna luneta Levenhuk Wise PLUS 8×32 stanie się Twoim zaufanym towarzyszem podczas każdej przygody! Pełny opis

195
4.6 9

195 zł Z VAT + KGO

Nr katalogowy: 1085684

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Niezależnie od tego, czy lubisz spacery lub wędrówki, obserwować miejską architekturę lub magię wiejskich krajobrazów, Levenhuk Wise PLUS 8×32 ** stanie się Twoim zaufanym towarzyszem! Oferuje ona powiększenie 8×, co pozwala na łatwą i szybką identyfikację obiektów, nawet gdy obiekt docelowy znajduje się w znacznej odległości od widza. Optyka w komplecie z wieloma powłokami antyrefleksyjnymi, zapewnia oszałamiającą jakość obrazu. Luneta oferuje **szerokie pole widzenia, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do obserwacji pola panoramicznego w terenie. Jej obudowa jest całkowicie wodoodporna – nie bój się obserwować w deszczu lub śniegu. Dzięki wyjątkowo niewielkim rozmiarom łatwo mieści się w kieszeni – możesz więc zabrać ją ze sobą wszędzie! Odkryj świat za pomocą lunety Levenhuk Wise PLUS 8×32!

Układ optyczny jest wykonany ze szkła BaK-4 i tworzy ostre oraz krystalicznie czyste obrazy. Aby zminimalizować utratę światła w ciele lunety, jej soczewki są całkowicie pokryte wieloma powłokami antyrefleksyjnymi. Aby chronić optykę przed zamgleniem nawet w warunkach wysokiej wilgotności, powłoka wypełniona jest gazowym azotem. Ta monokularna luneta zapewnia żywy, naturalny, kolorowy obraz, który jest wyraźny i jasny nawet przy słabym oświetleniu. Niezawodny, pokryty gumą pancerz chroni urządzenie przed uderzeniami mechanicznymi i zapewnia pewny chwyt.

Konstrukcja lornetki zapewnia komfort podczas obserwacji. Okular jest wyposażony w ergonomiczny, miękki gumowy oczodół, który skutecznie usuwa wszelkie odblaski z zewnątrz (i może być łatwo usunięty, jeśli nie jest potrzebny). Ta lornetka obserwacyjna wygodnie mieści się w dłoni i jest bardzo przyjemna w dotyku. Wygodny, odpinany pasek można łatwo dopasować do rozmiaru dłoni. Lornetka znajduje się w bardzo stylowym pudełku.

Levenhuk Wise PLUS 8x32

Wymiary i waga

  • długość 140 x średnica 41 mm
  • 188 g

Zawartość zestawu:

  • Monokularna lornetka Levenhuk Wise PLUS 8×32
  • Osłona okulara i obiektywu
  • Ściereczka do czyszczenia
  • Pas do zawieszenia
  • Pudełko
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rozszerzenie, rozbudowa 8 x
Średnica obiektywu 32 mm
Średnica wyjściowej źrenicy 4 mm
Przednie wyjście źrenicy 13.6 mm
Najkrótsze wyostrzenie 3 m
Szerokość widzianego pola -100 131.3 m
Widoczność skuteczna 7.5 Stopień
Szerokość 41 mm
Wysokość 41 mm
Głębokość (mm) 140 mm
Waga (g) 188 g
Kolor czarny
Kieszonkowe tak
Wodoodporny tak
Klasyczne nie
Odporność nie
Monokularny tak