W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii magiczne zestawy. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii magiczne zestawy bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii magiczne zestawy lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

3 produkty
Safari Ltd. Układ słoneczny
9x

Safari Ltd. Układ słoneczny

54 zł

Pokaż swojemu maluchowi jak niesamowity jest wszechświat dzieki zestawowi Układ słoneczny marki Safari Ltd! To wyjątkowy model układu słonecznego przeznaczony dla dzieci już od 4 roku życia, których z pewnością zainteresują tajemnice wszechświata. Pokaż dziecku że nasza plneta, jak wiele innych kręci się wokół słońca i zaszczep w nim pasję do zgłębiania tajemnic astronomii!

Dostarcza MALL
Kosmos magia MB
1x

Kosmos magia MB

43 zł

Naucz się magicznych zaklęć krok po kroku. Dzięki magicznym narzędziom z tego zestawu i kolorowym instrukcjom wyjaśniającym każdy krok, magia będzie dla Ciebie dziecinnie prosta.

Dostarcza MALL
Melissa & Doug Magiczny zestaw DeLuxe

Melissa & Doug Magiczny zestaw DeLuxe

165 zł
158 zł

Dla wszystkich początkujących magów i czarodziejów ten zestaw z 10 prostymi zaklęciami jest wspaniały. Zestaw wykonany jest z wysokiej jakości drewna i zawiera triki, które są łatwe do nauczenia dla początkujących.

Dostarcza MALL