4D Cityscape Puzzle 4D Cityscape Sydney
133 zł 119 zł

Dzięki puzzlom 4D Cityscape Sydney można się dowiedzieć jak zmieniała się australijska metropolia na przestrzeni lat. Tylko od układającego zależy czy Sydney będzie wyglądało jak w czasach australijskiej gorączki złota czy też Wielkiego Kryzysu. Poszczególne warstwy nakładają się na siebie a czwartym wymiarem jest czas.

4D Cityscape 4DCity Puzzle - Paryż
133 zł 125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

4DCity Puzzle – Paryż pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Zobaczysz jak Paryż wyglądał podczas wojny stuletniej, w czasie Rewolucji Francuskiej lub bez Wieży Eiffla.

4D Cityscape 4DCity Puzzle - Praga
135 zł

4DCity Puzzle – Praga pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Zobaczysz jak Praga wyglądała w czasie panowania Karola IV, Rudolfa II lub przed pierwszą wojną światową.

4D Cityscape Gra o Tron Essos
169 zł

Odkryj słynne miejsca i budynki Essos! Zbuduj mapę/makietę Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Pierwsza warstwa pokazuje wszystkie regiony Essos, druga obrazuje krajobraz według przedstawienia w serialu HBO, trzecia zawiera znane miasta i zamki (Braavos, Meereen, Volantis i inne), a czwarta warstwa to czas.

4D Cityscape papierowe zabawki - Samochód
90 zł

Kartonowy samochód, który możesz złożyć, pokolorować i usiąść w nim! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samochodom.

4D Cityscape papierowe zabawki - Samolot
75 zł

Kartonowy samolot, który możesz złożyć, pokolorować i ubrać na siebie! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samolotom.

4D Cityscape puzzle 4D Gra o Tron (Game of Thrones) Westeros & Essos
211 zł

Zbuduj mapę/makietę Westeros i Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Puzzle zawierają łącznie 891 różnych elementów. 3 puzzle w 1, dla rozrywki i nauki. Buduj miasta tak, jak wyglądały w odpowiednim stuleciu, aby budynki i architektura były aktualne dla danych czasów. Jednocześnie to właśnie od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać ostatecznie układanka.

4D Cityscape Puzzle Gra o tron - Game of Thrones
233 zł 213 zł

Dzięki puzzlom 4D Gra o tron – Game of Thrones można się zbudować świat z serii książek George'a Martina. Tylko od układającego zależy czy Westeros będzie wyglądało jak z książki czy serialu HBO. Poszczególne warstwy nakładają się na siebie a czwartym wymiarem jest czas.

4D Cityscape 4DCity Puzzle - Londyn
133 zł 123 zł

4DCity Puzzle – Londyn pozwolą Ci odkryć słynne miejsca i budowle tej wielkiej metropolii. Zobaczysz Londyn po wielkim pożarze w 1666 roku, albo w trakcie budowy pierwszego metra na świecie!