4D Cityscape 4DCity Puzzle - Praga
135 zł

4DCity Puzzle – Praga pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Zobaczysz jak Praga wyglądała w czasie panowania Karola IV, Rudolfa II lub przed pierwszą wojną światową.

4D Cityscape Gra o Tron Essos
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Odkryj słynne miejsca i budynki Essos! Zbuduj mapę/makietę Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Pierwsza warstwa pokazuje wszystkie regiony Essos, druga obrazuje krajobraz według przedstawienia w serialu HBO, trzecia zawiera znane miasta i zamki (Braavos, Meereen, Volantis i inne), a czwarta warstwa to czas.

4D Cityscape papierowe zabawki - Samochód
90 zł

Kartonowy samochód, który możesz złożyć, pokolorować i usiąść w nim! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samochodom.

4D Cityscape papierowe zabawki - Samolot
75 zł

Kartonowy samolot, który możesz złożyć, pokolorować i ubrać na siebie! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samolotom.

4D Cityscape Puzzle 4D Nowy Jork
132 zł

Puzzle Cityscape Nowy Jork, 840 elementów pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Buduje je się w 4 warstwach – historycznej i współczesnej, rozmieszczając na mapie budowle i ukształtowanie terenu.