Abahna Dyfuzor Frangipani i kwiat pomarańczy 200 ml
217 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ciesz się zapachem Frangipani i kwiatu pomarańczy z luksusowymi dyfuzorami Abahna. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 200 ml. Dostarczany z nadzieniem.

Abahna Dyfuzor kadzidełka i gorzkiej pomarańczy 200 ml
217 zł

Ciesz się zapachem kadzidełka i gorzkiej pomarańczy z luksusowymi dyfuzorami Abahn. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 200 ml. Dostarczany z nadzieniem.

Abahna Dyfuzor Mandarynkowa & Sycylijska Bergamotka 200 ml
217 zł

Ciesz się zapachem mandarynki i sycylijskiej bergamotki z luksusowymi dyfuzorami Abahn. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 200 ml. Dostarczany z nadzieniem.

Abahna Dyfuzor Mandarynkowa Sycylijska Bergamotka 500 ml
350 zł

Ciesz się zapachem mandarynki i sycylijskiej bergamotki z luksusowymi dyfuzorami Abahn. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 500 ml. Dostarczany z nadzieniem.

Abahna Dyfuzor narcyza i dzikiej tęczówki 200 ml
217 zł

Ciesz się zapachem Narcyza i dzikiej tęczówki dzięki luksusowym dyfuzorom Abahn. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 200 ml. Dostarczany z nadzieniem.

Abahna Dyfuzor Rose Otto i Burnt Amber 200 ml
217 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ciesz się zapachem Rose Otto i Burnt Amber dzięki luksusowym dyfuzorom Abahn. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 200 ml. Dostarczany z nadzieniem.

Abahna Dyfuzor White Grapefruit & May Chang 200 ml
217 zł

Ciesz się zapachem White Grapefruit & May Chang z luksusowymi dyfuzorami Abahna. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 200 ml. Dostarczany z nadzieniem.

Abahna Dyfuzor z figą i bazylią 200 ml
217 zł

Ciesz się zapachem Forest Fig & Basil z luksusowymi dyfuzorami Abahn. Jest w stylowej szklanej butelce i pełnej pachnącego olejku, który pachnie delikatnie przez okres do 4 miesięcy. Objętość 200 ml. Dostarczany z nadzieniem.