Accentra Granat do kąpieli i masło shea Romantic Vintage (Bath Fizzer) 150 g
27 zł

Nowość

Kula do kąpieli z granatem i masłem shea. Elegancki design w papierowym pudełku. Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych aromatów zachwyci każdego miłośnika uzdrowisk i kąpieli. Zapachowi nie można się oprzeć. Nie tylko cudownie pachnie, ale może być również pięknym prezentem. .

Accentra Kula do kąpieli z masłem shea Glorious Florals (Bath Bomb) 150 g
20 zł

Nowość

Kula do kąpieli o zapachu kwiatu aloesu, kwiatu wiśni lub zielonego jabłka. Pakowany w papierowe opakowanie z kwiatowym nadrukiem. Luksusowy Kula do kąpieli nie tylko cudownie pachnie, ale może być również pięknym prezentem. Wybór koloru i zapachu bomby jest przypadkowy. .

Accentra Sól do kąpieli Romantic Vintage (Bath Salt) 150 g
14 zł

Nowość

Sól do kąpieli o zapachu róży herbacianej i aksamitu. Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych aromatów zachwyci każdego miłośnika uzdrowisk i kąpieli. Zapachowi nie można się oprzeć. Nie tylko cudownie pachnie, ale może być również pięknym prezentem. .

Accentra Zestaw do kąpieli w kosmetyczce Romantic Vintage
54 zł

Nowość

Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych aromatów zachwyci każdego miłośnika uzdrowisk i kąpieli. Zapach tych produktów jest nie do odparcia. Nie tylko cudownie pachnie, ale może być również pięknym prezentem.

Accentra Zestaw do pielęgnacji dłoni Lavender
24 zł

Nowość

Zestaw do pielęgnacji dłoni Lavender w pudełku prezentowym, które jest zapakowane w piękne przezroczyste pudełko to piękny prezent dla każdej kobiety, dziewczynki i młodej damy. W zestawie krem do rąk i paznokci oraz pilnik do paznokci.

Accentra Zestaw kosmetyków do pielęgnacji dłoni Heart Cascade
19 zł

Nowość

Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych aromatów zachwyci każdego miłośnika uzdrowisk i kąpieli. Nie tylko cudownie pachnie, ale może być również pięknym prezentem. Zestaw zawiera: Krem do rąk i paznokci Magnolia Dream Kaskada serca (ręka i paznokieć Cream ) 30 ml Pilnik do paznokci.

Accentra Zestaw kosmetyków do rąk z plikiem Celebration
26 zł

Nowość

Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych aromatów. Nie tylko cudownie pachnie, ale może być również pięknym prezentem. Zapach: wanilia i piżmo. Zestaw zawiera: Krem do rąk o zapachu wanilii i piżma) Cream ) 30 ml Złoty pilnik do paznokci.

Accentra Zestaw kosmetyków o zapachu róż i wiciokrzewu Poezja Flower z
54 zł

Nowość

Zestaw kąpielowy umieszczony w papierowym pudełku z satynową kokardką to piękny prezent dla każdej kobiety, dziewczynki i młodej damy. Komplet po otwarciu oczaruje Cię zapachem róż i wiciokrzewu. Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych aromatów zachwyci każdego miłośnika uzdrowisk i kąpieli.

Accentra Zestaw kosmetyków w klatce dla ptaków Romantic Vintage
72 zł

Nowość

Zawiera zestaw kosmetyków o zapachu róży herbacianej i aksamitu żel pod prysznic, mleczko do ciała oraz krem do rąk i paznokci. Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych zapachów zachwyci każdego miłośnika kosmetyków. Zapach tych produktów jest nie do odparcia.

Accentra Zestaw kosmetyków z pilnikiem Natura l Spa
19 zł

Nowość

Piękny prezent pełen relaksu i przyjemnych aromatów. Nie tylko cudownie pachnie, ale może być również pięknym prezentem. Zestaw zawiera: Krem do rąk i paznokci o zapachu eukaliptusa i trawy cytrynowej Natura l Spa (Hand & Nail Cream ) 30 ml Pilnik do paznokci.

Accentra Zestaw kosmetyków z Posy gąbki Flower z
49 zł

Nowość

Zestaw do kąpieli Posy of Flower s, który umieszczono w przezroczystym pudełku prezentowym z satynową kokardką to piękny prezent dla każdej kobiety, dziewczynki i młodej damy. Po otwarciu zestaw oczaruje Cię zapachem róży herbacianej i aksamitu.