Aerolite walizka podróżna T-565/3-L ABS
396 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczna walizka podróżna T-565/3-L ABS marki AEROLITE to doskonały pomocnik w każdej trasie. Wyposażona jest w zamek błyskawiczny z oczkiem, umożliwiający przymocowanie zamka, oraz 4 podwójne koła, obracane o 360°. System jazdy jest ukryty pod podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom. Wnętrze można podzielić za pomocą materiałowej przegrody.

Aerolite walizka podróżna T-565/3-M ABS
336 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna walizka podróżna T-565/3-M ABS marki AEROLITE to doskonały pomocnik w każdej trasie. Wyposażona jest w zamek błyskawiczny z oczkiem, umożliwiający przymocowanie zamka, oraz 4 podwójne koła, obracane o 360°. System jazdy jest ukryty pod podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom. Wnętrze można podzielić za pomocą materiałowej przegrody.

Aerolite walizka podróżna T-565/3-S ABS
281 zł

Praktyczna walizka podróżna T-565/3-S ABS marki AEROLITE to doskonały pomocnik w każdej trasie. Wyposażona jest w zamek błyskawiczny z oczkiem, umożliwiającym przymocowanie, oraz 4 podwójne koła, obracane o 360°. System jazdy jest ukryty pod podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom. Wnętrze można podzielić za pomocą przegrody. To przede wszystkim idealny rozmiar, uznawany przez większość przewoźników za bagaż kabinowy.