Allocacoc ładowarka bezprzewodowa WirelessCharger Aluminum
120 zł

Designerska i jednocześnie wydajna ładowarka bezprzewodowa. Allocacoc WirelessCharger Aluminum obsługuje technologię szybkiego ładowania Quick Charging i zachwyci Cię wysoką mocą wynoszącą aż 10 W. Automatycznie wykryje, kiedy telefon jest już w pełni naładowany i przestanie ładować. Jest kompatybilna z wszystkimi telefonami, które obsługują technologię bezprzewodowego ładowania.

Allocacoc ładowarka USBcube Original 4× USB
48 zł

Praktyczna ładowarka USB, która umożliwia ładowanie aż 4 urządzeń jednocześnie. Allocacoc USBcube Original została wyposażona w 4 wydajne złącza USB (jedno złącze maks. 3 A), jest wyjątkowo kompaktowa i bardzo lekka – waży zaledwie 63 gramy. Dzięki kompaktowym rozmiarom świetnie sprawdzi się podczas podróżowania.

Allocacoc przewód USBcable Lightning MFI, Grey
60 zł

Przewód do ładowania i transmisji danych z certyfikatem MFI w eleganckiej, szarej wersji kolorystycznej. Allocacoc USBcable Lightning został wyposażony w złącza USB i Lightning. Jego płaska konstrukcja zapobiega zaplątywaniu się, a elastyczny materiał TPE zapewnia, że łatwo wygina się i zagina w każdą stronę. Zapewnia do 2,4 A mocy ładowania, a jego długość wynosi 150 cm.