Alltoys Smily Play Lalka słodki bobas Bambolina
161 zł 159 zł

Raty 10x0 %

Lalka słodki bobas Bambolina marki Smily Play to znakomita zabawka interaktywna. Lalka wypowiada aż 50 zdań, co korzystnie wpływa na słownictwo dziecka. Kontakt z zabawką rozwija w maluchu poczucie empatii i wrażliwość.

Alltoys Teamsterz terenowy jeep z dźwiękiem i światłem
87 zł

Raty 10x0 %

Dzięki temu funkcjonalnemu pojazdowi terenowemu marki Alltoys, dzieci będą się dobrze bawić. Z przodu światła świecą i migają, a samochód emituje dźwięk silnika. Z przodu znajduje się hak, a z tyłu pojemny bagażnik.

Alltoys duży wózek z klockami, 32 szt.
159 zł

Raty 10x0 %

Czerwono-niebieski, wytrzymały wózek marki Alltoys mieści maksymalnie 32 klocki. Dzieci mogą z łatwością je przwozić. Wózek jest łatwy w obsłudze i służy jako miejsce do przechowywania nie tylko klocków.

Alltoys Kluczyki do auta Kooky
49 zł 40 zł

Raty 10x0 %

Kluczyki do auta Kooky marki Alltoys to zabawka dla najmłodszych dzieci. Przyczynią się do rozwoju umiejętności motorycznych i zaspokoją naturalną ciekawość dziecka. Klucze wydają 3 rodzaje realistycznych dźwięków.

Alltoys Pociąg z torem dla najmłodszych
79 zł

Raty 10x0 %

Pociąg z torem dla najmłodszych dzieci od 12 miesiąca życia. Wyposażony w światła i 30 efektów dźwiękowych. Zestaw zawiera dwa wagony i 17 fragmentów toru.

Alltoys Prosiaczek 35 cm
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pluszowy Prosiaczek ucieszy każdego małego fana Kubusia Puchatka. Mięciutka przytulanka o wysokości 35 cm wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Idealny dodatek do każdego dziecięcego pokoju.

Alltoys przyczepa dla koni Sparkle Girlz
168 zł 164 zł

Raty 10x0 %

Lalka Sparkle Girlz wyrusza w podróż ze swoim pięknym, brązowym koniem. Poprowadzi swojego różowego jeepa. Aby zaś podróżować wygodnie z koniem, będzie on schowany w pięknej fioletowej przyczepie.

Alltoys Składane kubki z kaczuszką
35 zł 29 zł

Raty 10x0 %

Składane kubki z kaczuszką to zabawka dla najmłodszych rozwijająca zdolności motoryczne i logiczne myślenie. Zabawka to pięć kolorowych kubków z nadrukami zwierzątek zakończonych figurką kaczki. Kubeczki wydają dźwięki i emitują światło. Odpowiednie dla dzieci od 1 roku życia.

Alltoys wóz strażacki Teamsterz z efektami dźwiękowymi i świetlnymi
155 zł

Raty 10x0 %

Dołącz do straży i ruszaj do akcji w samochodzie strażackim. Samochód ma efekty świetlne i wydaje dźwięki, więc będzie niezastąpiony w akcjach ratunkowych. Na miejscu wystarczy pociągnąć drabinę, wspiąć się do okna i uratować potrzebujących.

Alltoys wóz wojskowy Teamsterz z efektami dźwiękowymi i świetlnymi
103 zł 56 zł

Raty 10x0 %

Dołącz do policji lub wojska i patroluj teren z tym samochodem wojskowym. Samochód ma efekty świetlne i wydaje dźwięki, więc będzie niezastąpiony w polowaniu na przestępców. Sieje strach wśród złoczyńców, kiedy pojawia się na horyzoncie.

Alltoys wózek z klockami
74 zł 65 zł

Raty 10x0 %

Solidny, plastikowy wózek marki Alltoys z dużymi klockami w środku. Wózek zawiera 22 klocki, z których dzieci mogą budować. Atutem wózka jest przechylany uchwyt.

Alltoys zabawna wyspa do wanny
121 zł

Raty 10x0 %

Ta zabawna wyspa sprawi, że kąpiel dzieci w wannie sprawi wielką radość. Utwórz rzekę, a następnie obserwuj, jak pływają po niej łodzie. Ale łodzie mogą nie mieć łatwo … Z ośmiornicą i delfinem dzieci mogą tworzyć przeszkody podczas długiej podróży. W jaki sposób ich podróż skomplikuje się, gdy z chmury pada deszcz? Dowiedz się i ciesz się morzem zabawy!

Alltoys Smily Play Lala Różyczka
129 zł 123 zł

Raty 10x0 %

Lala Różyczka marki Smily Play jest świetną zabawką interaktywną. Po naciśnięciu brzuszka, lalka zaczyna mówić. Wypowiada aż 50 zdań w języku polskim. Kontakt z zabawką korzystnie wpływa na rozwój słownictwa dziecka.

Alltoys Osiołek Kłapouchy 35 cm
49 zł 47 zł

Raty 10x0 %

Uroczy, pluszowy osiołek Kłapouchy o wielkości 35 cm będzie najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Zachwyci każdego małego fana Kubusia Puchatka. Idealny dodatek do każdego dziecięcego pokoju.

Alltoys kuchnia dla dzieci 360° Smart
149 zł

Raty 10x0 %

Inteligentna kuchnia dla dzieci 360° Smart marki Alltoys zawiera wszystkie potrzebne akcesoria i obraca się o 360 stopni dla maksymalnej wygody zabawy. Zestaw posiada pralkę z obracającym się bębnem, lodówkę z dozownikiem lodu, piekarnik, zlew oraz płytę grzewczą. A wszystko to uzupełnione efektami dźwiękowymi. Przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia.

Alltoys Kostka składana
65 zł 59 zł

Raty 10x0 %

Kostka składana to interaktywna zabawka, która za pomocą dźwięków i świateł rozwija zdolności motoryczne dziecka oraz rozbudza jego ciekawość. Na każdej stronie znajduje się inny interaktywny element. Jest wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego i służyć do zabawy już 6-miesięcznym dzieciom.

Alltoys Moja pierwsza Lalka FB373 Smily play
55 zł 52 zł

Raty 10x0 %

Lalka Moja pierwsza Bambolina, różowa marki Alltoys wydająca dźwięki buziaków! Ze względu na miękkie ciałko aż chce się ją przytulić. Po naciśnięciu brzucha Bambolina wysyła do Ciebie pocałunek.

Alltoys Pilot zabawkowy Zip Zap TV
55 zł 45 zł

Raty 10x0 %

Pilot zabawkowy Zip Zap TV marki Alltoys rozwija u dzieci umiejętności motoryczne. Pomaga im także zapoznać się ze związkiem przyczynowo – skutkowym. Zabawka wyposażona jest w efekty świetlne, 60 dźwięków i 10 melodii.

Alltoys puzzle z pianki alfabet 26 sztuk
133 zł

Raty 10x0 %

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać literki w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki cyfry 9 sztuk
67 zł

Raty 10x0 %

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać cyfry w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki kształty 9 sztuk
67 zł

Raty 10x0 %

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać różne kształty w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki środki transportu 9 sztuk
67 zł

Raty 10x0 %

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać środki transportu w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki zwierzątka 9 sztuk
67 zł

Raty 10x0 %

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać zwierzątka w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys Supermarket z wózkiem Smart
157 zł

Raty 10x0 %

Supermarket Smart marki Alltoys to imitacja prawdziwego stanowiska kasowego. Zestaw zawiera kasę fiskalną ze skanerem kodów kreskowych emitującą realistyczne dźwięki, wyposażoną w otwieraną kasetkę na pieniądze. Wózek sklepowy i produkty sprzedażowe dodatkowo urozmaicą zabawę Twojemu dziecku.

Alltoys Wesoła farma
69 zł

Raty 10x0 %

Alltoys Wesoła farma dostarczy Twojemy dziecku wiele rozrywki oraz nauczy rozpoznawać dźwięki wydawane przez poszczególne zwierzątka.

Alltoys Zestaw małego kierowcy- klucze, pilot, telefon
99 zł 96 zł

Raty 10x0 %

Zestaw małego kierowcy- klucze, pilot, telefon jest idealną zabawką dla Twojej pociechy. Rozwija umiejętności motoryczne, ciekawość, ale również percepcje dźwięków. Dziecko uczy się robić to co rodzice. Efekty świetlne i dźwiękowe pomogą w rozwoju zmysłów maluszka.