Alltoys Wesoła farma
69 zł

Alltoys Wesoła farma dostarczy Twojemy dziecku wiele rozrywki oraz nauczy rozpoznawać dźwięki wydawane przez poszczególne zwierzątka.

Alltoys Kluczyki do auta Kooky
49 zł 40 zł

Kluczyki do auta Kooky marki Alltoys to zabawka dla najmłodszych dzieci. Przyczynią się do rozwoju umiejętności motorycznych i zaspokoją naturalną ciekawość dziecka. Klucze wydają 3 rodzaje realistycznych dźwięków.

Alltoys Prosiaczek 35 cm
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pluszowy Prosiaczek ucieszy każdego małego fana Kubusia Puchatka. Mięciutka przytulanka o wysokości 35 cm wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Idealny dodatek do każdego dziecięcego pokoju.

Alltoys Zestaw małego kierowcy- klucze, pilot, telefon
99 zł 78 zł

Zestaw małego kierowcy- klucze, pilot, telefon jest idealną zabawką dla Twojej pociechy. Rozwija umiejętności motoryczne, ciekawość, ale również percepcje dźwięków. Dziecko uczy się robić to co rodzice. Efekty świetlne i dźwiękowe pomogą w rozwoju zmysłów maluszka.

Alltoys Smily Play Lalka słodki bobas Bambolina
159 zł 150 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lalka słodki bobas Bambolina marki Smily Play to znakomita zabawka interaktywna. Lalka wypowiada aż 50 zdań, co korzystnie wpływa na słownictwo dziecka. Kontakt z zabawką rozwija w maluchu poczucie empatii i wrażliwość.

Alltoys koparka JCB
43 zł

Nowość

Koparka do przenoszenia piasku w postaci żółto-czarnego pojazdu JCB. Koparka posiada ruchome ramię z łopatą. Pojazd wydaje dźwiękowe efekty świetlne. Zabawka odpowiednia od 3 roku życia

Alltoys Pilot zabawkowy Zip Zap TV
55 zł 45 zł

Pilot zabawkowy Zip Zap TV marki Alltoys rozwija u dzieci umiejętności motoryczne. Pomaga im także zapoznać się ze związkiem przyczynowo – skutkowym. Zabawka wyposażona jest w efekty świetlne, 60 dźwięków i 10 melodii.

Alltoys Pociąg z torem dla najmłodszych
79 zł

Pociąg z torem dla najmłodszych dzieci od 12 miesiąca życia. Wyposażony w światła i 30 efektów dźwiękowych. Zestaw zawiera dwa wagony i 17 fragmentów toru.

Alltoys przyczepa dla koni Sparkle Girlz
165 zł 163 zł

Lalka Sparkle Girlz wyrusza w podróż ze swoim pięknym, brązowym koniem. Poprowadzi swojego różowego jeepa. Aby zaś podróżować wygodnie z koniem, będzie on schowany w pięknej fioletowej przyczepie.

Alltoys puzzle z pianki do wanny litery 36 sztuk
50 zł

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać literki w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys Składane kubki z kaczuszką
35 zł 32 zł

Składane kubki z kaczuszką to zabawka dla najmłodszych rozwijająca zdolności motoryczne i logiczne myślenie. Zabawka to pięć kolorowych kubków z nadrukami zwierzątek zakończonych figurką kaczki. Kubeczki wydają dźwięki i emitują światło. Odpowiednie dla dzieci od 1 roku życia.

Alltoys Teamsterz jednostka startowa
137 zł

Nowość

Zestaw z garażem i samochodami zintegrowanej służby ratowniczej. Jednostka wyjazdowa Teamsterz zawiera 3 miejsca garażowe, 3 samochody – karetkę pogotowia, wóz strażacki i samochód policyjny. W zestawie znajduje się również funkcjonalne radio.

Alltoys Teamsterz park garażowy
120 zł

Nowość

Ten zestaw garażowy zapewnia niekończącą się zabawę. Poszczególne piętra są połączone rampami i funkcjonalną windą. Garaż oferuje szczegółowe detale, trwały materiał i bezpieczną obróbkę krawędzi.

Alltoys Teamsterz terenowy jeep z dźwiękiem i światłem
87 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzięki temu funkcjonalnemu pojazdowi terenowemu marki Alltoys, dzieci będą się dobrze bawić. Z przodu światła świecą i migają, a samochód emituje dźwięk silnika. Z przodu znajduje się hak, a z tyłu pojemny bagażnik.

Alltoys wóz wojskowy Teamsterz z efektami dźwiękowymi i świetlnymi
103 zł 57 zł

Dołącz do policji lub wojska i patroluj teren z tym samochodem wojskowym. Samochód ma efekty świetlne i wydaje dźwięki, więc będzie niezastąpiony w polowaniu na przestępców. Sieje strach wśród złoczyńców, kiedy pojawia się na horyzoncie.

Alltoys zabawna wyspa do wanny
121 zł

Ta zabawna wyspa sprawi, że kąpiel dzieci w wannie sprawi wielką radość. Utwórz rzekę, a następnie obserwuj, jak pływają po niej łodzie. Ale łodzie mogą nie mieć łatwo … Z ośmiornicą i delfinem dzieci mogą tworzyć przeszkody podczas długiej podróży. W jaki sposób ich podróż skomplikuje się, gdy z chmury pada deszcz? Dowiedz się i ciesz się morzem zabawy!

Alltoys Smily Play Lala Różyczka
129 zł 113 zł

Lala Różyczka marki Smily Play jest świetną zabawką interaktywną. Po naciśnięciu brzuszka, lalka zaczyna mówić. Wypowiada aż 50 zdań w języku polskim. Kontakt z zabawką korzystnie wpływa na rozwój słownictwa dziecka.

Alltoys JCB mała betoniarka
43 zł

Nowość

Świetny samochód nie tylko do piasku w postaci żółto-czarnej betoniarki JCB. Samochód posiada obrotową betoniarkę, emitującą dźwiękowe efekty świetlne. Zabawka odpowiednia od 3 roku życia

Alltoys JCB Samochód ciężarowy
43 zł

Nowość

Świetny samochód nie tylko na piasek w postaci żółto-czarnej ciężarówki JCB. Wywrotka z odchylanym korpusem emituje dźwiękowe efekty świetlne. Zabawka odpowiednia od 3 roku życia

Alltoys koparka JCB
43 zł

Nowość

Koparka do przenoszenia piasku w postaci żółto-czarnego pojazdu JCB. Ruchoma koparka emituje dźwiękowe efekty świetlne. Zabawka odpowiednia od 3 roku życia

Alltoys Kostka składana
65 zł 59 zł

Kostka składana to interaktywna zabawka, która za pomocą dźwięków i świateł rozwija zdolności motoryczne dziecka oraz rozbudza jego ciekawość. Na każdej stronie znajduje się inny interaktywny element. Jest wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego i służyć do zabawy już 6-miesięcznym dzieciom.

Alltoys kuchnia dla dzieci 360° Smart
149 zł

Inteligentna kuchnia dla dzieci 360° Smart marki Alltoys zawiera wszystkie potrzebne akcesoria i obraca się o 360 stopni dla maksymalnej wygody zabawy. Zestaw posiada pralkę z obracającym się bębnem, lodówkę z dozownikiem lodu, piekarnik, zlew oraz płytę grzewczą. A wszystko to uzupełnione efektami dźwiękowymi. Przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia.

Alltoys Osiołek Kłapouchy 35 cm
49 zł 47 zł

Uroczy, pluszowy osiołek Kłapouchy o wielkości 35 cm będzie najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Zachwyci każdego małego fana Kubusia Puchatka. Idealny dodatek do każdego dziecięcego pokoju.

Alltoys puzzle z pianki alfabet 26 sztuk
133 zł

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać literki w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki cyfry 9 sztuk
67 zł

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać cyfry w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki kształty 9 sztuk
67 zł

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać różne kształty w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki środki transportu 9 sztuk
67 zł

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać środki transportu w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.

Alltoys puzzle z pianki zwierzątka 9 sztuk
67 zł

Puzzle z pianki na podłogę mają ząbkowane boki oraz wyjmowane części. Ten zestaw puzzli pozwala dziecku poznawać zwierzątka w zabawny i wesoły sposób. Puzzle idealnie nadają się do stworzenia odpowiedniego środowiska do zabawy nie tylko w pokojach dziecięcych, ale wszędzie tam, gdzie bawią się dzieci.