Amika Bust Your Brass (Cool Blonde Conditioner)
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bust Your Brass Blond odżywka do włosów ma niesamowity fioletowy kolor, który Cię zainspiruje. Ułatwia rozczesywanie włosów, regeneruje i wygładza włosy. Nadaje się do naturalnych blondynki i włosów farbowanych.

Amika ( Nourish ing Mask)
41 zł

Odżywcza maska do włosów SoulFood głęboko nawilża i regeneruje zmęczone włosy oraz zapewnia im odpowiedni zastrzyk! Wzmacnia włosy od wewnątrz, leczy rozdwojone końcówki i przywraca elastyczność włosów. Nadaje się również do włosów farbowanych.

Amika The Wizard Thermal Spray (Dtangling Primer)
34 zł

Wizard Hair Spray nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, w tym włosów farbowanych. Spray nie tylko chroni włosy przed ciepłem spowodowanym stylizacją, ale także zmiękcza włosy, skraca czas ich dmuchania i ułatwia rozczesywanie włosów.

Amika Fluxus (Touchable Hair spray)
38 zł

Lakier Fluxus zapewni idealne utrwalenie fryzury przez cały dzień. Dzięki temu łatwo zdefiniujesz swoją fryzurę, ten lakier do włosów Cię nie zawiedzie. Ponadto chroni włosy przed wilgocią i nadaje im naturalny wygląd.

Amika Headstrong (Intense Hold Hair spray)
41 zł

Intensywny lakier do włosów Headstrong zapewni intensywne utrzymanie włosów przez cały dzień, a także szybkie schnięcie. Z jego pomocą szybko i łatwo zdefiniujesz swoją fryzurę, ten lakier do włosów Cię nie zawiedzie. .

Amika Ładna odżywka do włosów Cream ( Clean sing Conditioner)
69 zł

Ładna odżywka do włosów Cream delikatnie myje, nawilża i ułatwia rozczesywanie. Jest odpowiedni dla wszystkich, którzy nie chcą poświęcać niepotrzebnie czasu na używanie szamponu i odżywki osobno, ponieważ łączy w sobie ich działanie.

Amika Normcore (Signature Conditioner)
34 zł

Normcore codzienna Normcore jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów, w tym włosów farbowanych i poddanych obróbce chemicznej. Odżywka wypełniona jest po brzegi koktajlem witamin i przeciwutleniaczy, które sprawiają, że włosy są nawilżone, lśniące i miękkie. Ułatwia czesanie włosów.

Amika Normcore (Signature Shampoo) Codzienny (Signature Shampoo)
34 zł

Szampon Normcore Daily przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, w tym do włosów farbowanych i poddanych obróbce chemicznej. Ten szampon jest wypełniony po brzegi koktajlem witamin i przeciwutleniaczy, które sprawiają, że włosy są nawilżone, lśniące i miękkie.

Amika Plus Size (Perfect Body Mousse)
38 zł

Pianka do włosów Plus Size wzmacnia włosy, zapewniając im pełniejszy wygląd. Ta pianka przygotowuje włosy do dalszej stylizacji i chroni je przed wilgocią. Daje włosom elastyczne utrwalenie. .

Amika Silk en Up (Dry Conditioner)
38 zł

Silk en Up Dry Conditioner to antystatyczny suchy spray do włosów, który wygładza i zmiękcza włosy. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, w tym włosów farbowanych.

Amika Un.Done ( Volume & Matte Texture Spray)
69 zł

Un. Done Hair Volume & Matte Look Spray nadaje włosom natychmiastową objętość i lekko matowe wykończenie. Dzięki temu sprayowi stworzysz idealną fryzurę w kilka sekund!.