Angelcare wkłady wymienne do kosza na pieluchy, 3 szt.
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wymienne wkłady są odpowiednie do kosza na zużyte pieluchy. Folia posiada 7 warstw z barierą tlenową i technologią OdourSeal, która zapobiega przenikaniu cząsteczek zapachu i bakterii. We wkładzie znajduje się foliowy woreczek, tzw. „niekończący się“ – na zużyte pieluchy, z dużą wytrzymałością aż do 180 pieluch w rozmiarze 1. Wkłady wymienne do kosza na pieluchy, 3 szt. doceni każdy rodzic.

Angelcare wkład wymienny do kosza na pieluchy Single
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wymienny wkład jest odpowiedni do kosza na zużyte pieluchy. Folia posiada 7 warstw z barierą tlenową i technologią OdourSeal, która zapobiega przenikaniu cząsteczek zapachu i bakterii. We wkładzie znajduje się foliowy woreczek, tzw. „niekończący się“ – na zużyte pieluchy, z dużą wytrzymałością aż do 180 pieluch w rozmiarze 1. Wkład wymienny Angel Care do kosza na pieluchy Single doceni każdy rodzic.

Angelcare kosz na pieluchy Classic + 1 wkład
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na pieluchy ma pojemność na około 38 pieluch. Wystarczy, że wrzucisz pieluchę przez zawór zapachowy do folii. Jest higieniczny i wydajny. W zestawie znajduje się wkład na 180 pieluch. Kosz na pieluchy Angel Care Classic + 1 wkład zostanie doceniony przez każdego rodzica.

Angelcare kosz na pieluchy Dess UP + 1 wkład
154 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na pieluchy ma pojemność na około 38 pieluch. Wystarczy, że wrzucisz pieluchę przez zawór zapachowy do folii. Jest higieniczny i wydajny. W zestawie znajduje się wkład na 180 pieluch. Kosz na pieluchy Angel Care Dress UP + 1 wkład zostanie doceniony przez każdego rodzica.

Angelcare Kosz na pieluchy Angelcare
96,19 zł

System pieluch Captiva + wypełnienie. Bezzapachowe przechowywanie zużytych, zabrudzonych pieluch. Woreczki 7-warstwowe zapewniają, że zapach pieluch nie będzie Ci przeszkadzał. Zamknięcie na klapkę dla łatwej obsługi. Pojemnik wielowarstwowy wzbogacony tlenem. Z jego pomocą można bezpiecznie i h

Angelcare wkłady wymienne do kosza na pieluchy, 6 szt.
189 zł

Nowość

Wymienne wkłady są odpowiednie do kosza na zużyte pieluchy. Folia posiada 7 warstw z barierą tlenową i technologią OdourSeal, która zapobiega przenikaniu cząsteczek zapachu i bakterii. We wkładzie znajduje się foliowy woreczek, tzw. „niekończący się“ – na zużyte pieluchy, z dużą wytrzymałością aż do 180 pieluch w rozmiarze 1 Wkłady wymienne Angel Care do kosza na pieluchy, 6 szt. zostaną docenione przez każdego rodzica.